Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Milavanda
Milavanda Erken Hasat Memecik Sızma Zeytinyağı 750 ml

Milavanda Erken Hasat Memecik Sızma Zeytinyağı 750 ml

Milavanda
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483619/28001469/60001330/60001331
Milavanda Erken Hasat Memecik Sızma Zeytinyağı 750 ml
NATÜREL SIZMA ZEYTİNYAĞI: Güney Ege Bölgesi, Aydın ve çevresindeki bahçelerden özenle seçilen zeytinler en doğru toplama, sıkma ve şişeleme işlemlerinden geçer. 
ERKEN HASAT: her sene, dallardaki zeytinler tam olgunlaşmadan, henüz yemyeşilken toplanır. Çift yıkama yapılarak sıkma işlemine geçilir.
SOĞUK SIKIM: 27 derecenin altında yapılan sıkma işlemi, yağların tat, aroma ve besin değerleri bakımından zengin kalmasını sağlar.
ÖZGÜN TAT: doğru yetiştirme, toplama, sıkma ve şişeleme yöntemlerimizin Güney Ege Bölgesi’nin eşsiz iklimiyle birleşmesi sonucunda Milavanda’nın kendine özgü tadı ortaya çıkar.
SAĞLIKLI BESLENME: Ege’nin tüm dünyada bilinen sağlıklı beslenme alışkanlıkları, zeytinyağı kullanımıyla ve besin tercihleriyle ilişkilendirilir. Milavanda’da bulunan yüksek antioksidan, mineral ve sağlıklı polifenol miktarları bu beslenme tarzına ve sağlıklı yaşama katkıda bulunur.
ASİT SEVİYESİ: asit değeri %0.8’in altındadır.
KULLANIM YERLERİ: sebze, et, tavuk, balık yemekleri yanı sıra salatalar, zeytinyağlılar ve soslarda kullanmak için idealdir. Tüm sıcak ve soğuk yemeklerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Ürün Açıklaması: Milavanda Erken Hasat, Soğuk Sıkım Memecik üretilmeden önce Aydın yöresindeki bahçelerden en iyi zeytinler seçilir.
Ege’nin geleneksel tadından ilham alarak ürettiğimiz zeytinyağları için, Eylül-Ekim aylarında erken hasat döneminde, Memecik tipi yemyeşil zeytinler toplanır.
Hiçbir kimyasal işleme maruz kalmayan zeytinler, 26 derecede soğuk sıkım yöntemiyle sıkılır.
Ege bölgesinin muhteşem iklimiyle birleşince meyvemsi tadı, kokusu ve aroması ön plana çıkar.
Sofrada lezzet kaynağı olduğu gibi, vitamin ve mineral bakımından oldukça zengindir.
Tüm sıcak ve soğuk yemeklerde kullanılabilir.
Asit oranı en çok %0.8’dir.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön