Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mumsy Natural Göğüs Ucu Temizlik Losyonu 100 ml

Mumsy Natural
220,15 TL %6
207,00 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/2147483639/23020380/309942/80383013
Mumsy Natural Göğüs Ucu Temizlik Losyonu 100 ml

Mumsy Natural Göğüs Ucu Temizlik Losyonu

Emziren annelerin göğüs ucu hijyeni için cildin florasına dost, sabun içermeyen Türkiye’de ve Dünyada benzersiz bir temizlik losyonu


Emziren annelerin göğüs ucu temizliğine özel olarak geliştirilen Mumsy Natural Göğüs Ucu Temizlik Losyonu; durulama gerektirmeden temizlik sağlayan misel solüsyondur. Cildi kısa süre içerisinde, mükemmel şekilde ve nazikçe temizler.

Emziren annelerin her emzirme sonrası tahriş olmuş göğüs uçlarının bakımını yapmak üzere tasarlanan Mumsy Natural Göğüs Ucu Temizlik Losyonu, içeriğindeki quillaja saponaria* ile bebek ve hassas ciltler için nazik ama etkin bir temizleme özelliğine sahiptir. Mukozaya karşı naziktir. Cildi nemlendirir ve esnekliğini artırır. Anti-fungal, anti-bakteriyel, anti-inflammatory özelliklerine sahiptir. Doğal ve organik sertifikalıdır. Gıdada insan tüketimine uygunluğu FDA tarafından tescil edilmiştir*.

Losyonun içeriğinde bulunan saflaştırılmış organik dikenli armuttan kazanılan Aqua Cacteen, insan tüketimine uygun kaynaklardan elde edilmiştir. Aqua Cacteen A, B1, B2, B3 veC vitaminleri ile potasyum, kalsiyum ve magnezyum yönünden zengindir. Aqua Cacteen, meksika tıbbında yanık tedavilerinde kullanılmaktadır. Bu özelliğiyle emzirme sonrasında tahriş olmuş meme ucunun hassasiyetini, yangı hissini ve kızarıklıkları yatıştırarak sakinleştirir, durulansa dahi uzun süreli nemli kalmasını sağlar.

*FDA under CFR 172.510, FEMA number 2973, EU E999. Helal ve Koşer sertifikalıdır.


Göğüs ucu çatlakları yaşayan annelerin hijyeni için sabun yeterli mi?


Göğüs ucu çatlakları mikroplar için süt kanallarına açılan kapılardır. Mumsy Natural Göğüs Ucu Temizlik Losyonu ile cildin PH'ına dost göğüs ucu hijyeni için benzersiz bir ürün sunuyoruz. Mumsy Natural® Göğüs Ucu Temizlik Losyonu, emziren annelerin her emzirme sonrası tahriş olmuş meme ucunun hassasiyetini, yangı hissini ve kızarıklıkları yatıştırarak sakinleştirir, durulansa dahi uzun süreli nemli kalmasını sağlar. Cilt PH’ına hassastır, sabun gibi cildin florasını bozmaz.

Dünyada ve Türkiye'de bir benzeri daha bulunmayan, göğüs ucu temizliğine yönelik üretilmiş tek ürün olan Mumsy Natural Göğüs Ucu Temizlik Losyonu Skinlab International tarafından test edildi, güvenliği ve etkinliği onaylandı.

 • Paraben, parfüm, sls, sles, boya, parfüm içermez.
 • Dermatolojik olarak güvenirliği ve etkinliği test edildi.
 • Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
 • Domuz yağı ve domuz ürünleri içermez.
 • 100 ml'lik cam şişelerde sunulmaktadır.
 • Tadı ve kokusu yoktur.


Kullanım ve Bakım Önerileri


Başka bir şekilde tavsiye edilmedikçe, her emzirme sonrasında meme ucu ve çevresi Mumsy Natural® Göğüs Ucu Temizlik Losyonu ile silinmelidir. Kuru meme ucuna Mumsy Natural® Göğüs Ucu Kremi ile devam edilmelidir.

Kullanıcı memnuniyeti anket çalışmalarımızda: Mumsy Natural® Göğüs Ucu Temizlik Losyonu kullanan anneler, losyonu buzdolabında sakladıklarını iletmişlerdir. Anneler, her emzirme sonrası memeye soğuk losyonu sıkarak sildikleri meme uçlarının ekstra ferahlayarak daha fazla rahatlık verdiğini bildirmişlerdir..

Lütfen bunlara dikkat edin

 • Bebeğinizi doğru emzirme teknikleri ile emzirdiğinizden emin olun.
 • Meme ucunu sentetik göğüs pedi, balmumu kapak, gümüş kapak ile kapatmayın.
 • Meme ucunuzu ıslak bırakmayın.
 • Meme ucunu havalandırın.
 • Meme ucu temizliğiniz için karbonat, sabun, zeytinyağı vb. saf yağlar kullanmayın! Meme ucuna anne sütü sürmeyin.
 • Mumsy Natural ürünlerini farklı ürünler ve materyallerle karıştırarak kullanmayın.
 • Ürünün içeriğindeki maddelerden herhangi birine karşı aşırı duyarlılığınız varsa kullanmayınız.

Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000C4Z4Z
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön