Göğüs Ucu Kremi

Göğüs Ucu Kremi

Günümüzde birçok kadın için faydalı olan göğüs ucu kremi kullanımı ile her zaman etkilerini en iyi şekilde gösteren bakım ürünleri arasındadır. Birçok kişi tarafından tercih edilmesi ile kullanım oranındaki artış oldukça fazladır. Kremin kullanım amacı ise, göğüs uçlarında meydana gelen çatlama ve kurumaya karşı etkili bir ürün olmasıdır. Göğüste oluşan yara ve benzeri durumlara karşı emzirme döneminde etkilidir. En çok kullanım sebebi ise annelerin emzirme dönemlerinde göğüste meydana gelen çatlamalara karşı tercih edilir. Hem faydası hem de nemlendirici etkisi ile birlikte etkili bir kullanıma sahiptir. Göğüs ucu catlakları icin krem tercihinde ciltte yenileyici içeriğe sahip olan ürün aynı zamanda nemlendirme etkisi ile de kullanım imkanı sağlar.

 Birçok krem markası olması ile beraber göğüs ucu çatlakları krem içeriğinde her üründe olmamakla beraber kısmen aynı maddeleri içerir. Gözenekleri sıkılaştırarak çatlama veya hassas meme uçları için etkin bir çözüm yöntemidir. Cildin pH’ına uygun olarak hazırlanmıştır. Aynı zamanda dermatolojik olarak da uygun testlerden geçirilerek hazırlanmış bir bakım kremidir. Bu sebeple de her zaman uygun ürünler olmakla beraber kullanımında da herhangi bir alerjen etki yaratmamaktadır. Cilt yenileyen içeriğe sahip olması ile birlikte göğüs ucu çatlak kremleri oldukça faydalı bir üründür. Bakım kremleri arasında en baş sırada yer alan göğüs ucu kremi aynı zamanda çatlaklar için de olumlu etkiler yaratır.

Emzirme süresinde, lanolin içeriğine sahip olan kremlerin, emzirmeden önce silinmesine gerek kalmaz. Doğal bir formüle sahip olan göğüs ucu kremi hamilelikte göğüslerde meydana gelen yaralara karşı da formüle edilmiştir. Bazı markaların organik olması da doğal özlü ve güvenilir bir kullanım imkanı yaratır. Anneler için emzirme döneminde oldukça faydalı olan bir krem olması ile birlikte parfüm içermemesi de bebekler açısından oldukça önemlidir. 

Göğüs Ucu Kremi ve Faydaları

Birçok bakım kremi arasında en faydalı etkiye sahip olan göğüs ucu için krem kullanımı kısa sürede göstermiş olduğu etkisi ve kullanımındaki kolaylık ile tercih edilir. Göğüste meydana gelen hassasiyet ile birlikte emzirme döneminde oluşan yaralar için faydalı bir kremdir. Hamilelik sonrasında meydana gelen ve yanlış emzirme durumunda görülen yara oluşumu hassas göğüslerde meydana gelir. Bu sebeple de oluşan hassasiyet ile birlikte meydana gelen yaralar için kalıcı çözüm olarak göğüs ucu kremi üretilmiştir. Göğüs ucu yarasına karşı da etkisi oldukça fazladır. 

Katkı maddesi ve antioksidan içermeyen yapısı ile birlikte her annenin rahatlıkla kullanım sağlayabileceği bir üründür. Fark edilir etkisi ile birlikte içerik yapısına göre uygun olması ve göğüs ucu çatlak oluşumuna karşı da etkisi önemlidir. İçeriğine konulan lanolin maddesinin saflaştırma işleminden geçirilerek uzun yıllar kullanılabilecek nemlendirme özelliği sağlar. Bu durumda her kullanımda yumuşak bir cilt ve çatlak bir görünüm arz etmeyen yenileme işlemi mevcuttur. Göğüs ucu catlakları icin krem kullananlar tarafından her zaman tercih edilir.

Tadı ve kokusu olmaması sebebi ile bebeklerin emzirme esnasında etkilenmesine olanak tanımaz. Böylelikle annelerin kullanım sonrası emzirmede silmesi de gerekmez. Kullanımı ise bezelye büyüklüğünde bir parçanın göğüs ucuna denk gelecek şekilde dağıtılması yeterlidir. Göğüs ucu bölgesinde meydana gelen kuruma veya kabuklanma gibi durumlarda da nemlendirici etkisi sebebi ile en önemli yenileyici yapıya sahiptir. 

Göğüs Ucu Kremi ve Kullanımı

Göğüs ucu çatlakları, kuruma ve yaralara karşı emzirme döneminde oldukça fazla görülmektedir. Bu tip durumlarda kullanılan krem öncelikle içerik özellikleri bakımından zarar verecek bir etkiye sahip olmaması açısından önemlidir. Herhangi bir alerjen etkiye sebebiyet vermediği için rahatlıkla kullanım imkanına sahiptir. Tercih edilecek kullanım miktarı da anneler tarafından önemsenmelidir. Her emzireme sonrasında sürülerek dağıtılması gereken ürün isteğe ve yara oluşumuna göre daha fazla kullanılabilir. Günde iki kez kullanılması önerilirken çatlama veya kuruma gibi durumlarda bu sayı isteğe göre artış gösterebilir. 

Her zaman göğüs ucu yarasına hangi krem iyi gelir sorusu kadınlar tarafından merak edilmektedir. Göğüs ucu kremleri lanolin içeriğe sahip olması ile her zaman tercih edilir. Öncelikle etkin olduğu bilinen krem, hamileliğin 32. Haftasından itibaren kullanılmaya başlanmalıdır. İçeriğinde papatya özü gibi alerjen oluşturacak maddeler içermez. Krem içerisinde su bulunmaması durumunda da bakteri üremesinin önüne geçilir. Göğüs ucunda onarıcı bir tabaka oluşturan krem hızlı bir onarım imkanı sağlar. Cildin pamuksu düzeyde yumuşama kaydetmesine yardımcı olur. Yara veya çatlama gibi durumlarda acı veya ağrılı bir süreç oluşabilir. Bu gibi süreçlerde göğüs ucunda düzelme sağlayarak ağrıların zamanla azalması ve yok olmasına imkan tanır. 

Göğüs Ucu Kremi Fiyatları

Göğüs ucu kreminin farklı seçenekleri olması ile birlikte kullanımında etkisi oldukça önemli olan maliyeti de oldukça uygundur. Ekonomik fiyatlarda satışı bulunan kremin kullanımındaki önem ile birlikte en çok tercih edilen bakım ürünleri arasında yerini alır. İlk kullanımda etkisini kısa sürede göstermesi ile ciltte yenileme ve onarım sağlayan bir içeriğe sahip olduğunu da kanıtlar. Birçok kadında göğüs ucu yara kremi bitkisel olması ile kullanım için güven teşkil eder. Kuruma şeklinde çatlamalar dahilinde ağrılı bir süreç görülür. Bu gibi durumlarda, geçmeyen yaralar ve her emzirmede artan ağrı ile birlikte zaman kaybetmeden kullanılması gereken bir kremdir. Göğüs ucu kreminin kullanımı ile birlikte etkisini hızlı bir şekilde göstermesi de her kullanan kadın için oldukça önemlidir.

Kokusu veya tadı olmayan bir ürün olması sebebi ile de bebeklerin emzirilme sürecinde ağızlarına kötü bir tat gelme ihtimali yoktur. Kullanım koşulları yanında saklama koşulları da oldukça önemlidir. Oda sıcaklığında saklanması gereken kremin sıcaklık düzeyi her zaman etki değerinde değişim gösterir. Her kullanımda göğüs uçlarını koruyarak rahatlatır ve ferah bir his verir. Onarıcı yapısı ve cilt yenileme etkisi ile kullanım oranı her zaman artış göstermektedir. İçeriğindeki maddeler ise %100 doğaldır. Bu sebeple de alerjen etkisi bulunmamaktadır. 

Organik olarak üretimi yapılan göğüs ucu kremi her annenin sadece bakım değil sağlıklı göğüslere sahip olmak için de kullanması önerilir. Kolay kullanımı ile birlikte uygun maliyette olması, ekonomik olarak da alım gücünü arttıran bir etkendir. Kremin kullanımı ile birlikte etki değeri de oldukça fazladır. Her emzirme sonrası kullanımı mümkündür. Bu sebeple de herkes için tercih edilen miktar değişim gösterebilir.

Göğüs Ucu Kremi Nedir?

Anne adaylarında hamilelik sürecinin 32. haftasında başlayan çatlama ve doğumdan sonra emzirme döneminde beliren yaralar için etkin bir kremdir. Bu sebeple de cilt yenileme, oluşan çatlakları giderme ve yaralara karşı etkin bir çözüm yöntemidir.

Göğüs Ucu Kremi Nasıl Kullanılır?

Günde 2 kez kulanım önerilse de ağrı veya yara olma durumda daha fazla kullanım da gerekebilir. Göğüs ucu kremini kullanırken öncelikle bezelye büyüklüğünde parça halinde pamuklu bez veya el yardımı ile dağıtılarak kullanılır. Göğüs ucunda dağıtılan krem her emzirme sonrasında tekrar edebilir.

Göğüs Ucu Kremi Faydalı mı?

Göğüs ucu kreminde etken maddelerin tatlı badem yağı, phantenol, lanolin gibi etken maddeler olması sebebi ile etkisi oldukça fazladır. Ciltte yenileme ve onarım gerçekleştirir. 

v
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Göğüs Ucu Kremi

91 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 37 / 91 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?