%100 yerli sermaye ile kurulan Neva markası, farklı kategorilerde mutfak gereçleri üretir. Pişirme gereçleri, yemek takımları, kahvaltı setleri, kesici mutfak aletleri ve farklı yemek hazırlama aletleri ile her geçen gün genişleyen bir ürün koleksiyonuna sahip olan marka, yenilikçi üretim anlayışı ile istikrarlı bir büyüme sergiler.

Seçkin koleksiyonu ile modern ve stil sahibi masalar kurmaya imkân veren marka, kesici mutfak aletleri kategorisinde farklı tasarımlara ve özelliklere sahip bıçak setlerini alıcıya sunar. Bıçak setleri renkli tasarımları ve kullanışlı modelleri ile farklı alıcıları bir araya getirir.

Neva Bıçak Seti Çeşitleri

Tasarımları ve renkleri ile dikkat çeken Neva bıçak setleri, çok parçalı ürünlerden oluşur. Günlük kullanım için tasarlanan setler, 8’li takımlardan başlayarak 6’lı ve 5’li setler olarak bulunabilir. Temel mutfak ihtiyaçlarına uygun üretilen setler, içerdiği bıçak türü ile değişiklik gösterir. Setler temelde standart bıçaklardan oluşan setler ve değişen ölçülere sahip bıçaklardan oluşan setler olarak ikiye ayrılır.

Aynı zamanda Neva bıçak setleri, bıçak tutma standı ile birlikte satılır. Bıçak tutma stantları ahşap olabileceği gibi ürün modeline göre renkli tasarıma da sahip olabilir. Ürünler kare ve silindir tutma blokları ile alıcıya sunulur. Bıçak sapları ile uyumlu üretilen çok renkli stantlar, şık tasarımı ile bıçaklardan daha fazla ilgi görür.

Çok Amaçlı Günlük Bıçak Setlerinin Özellikleri

 • Markanın çok parçalı bıçak setleri, renkli tasarımları ile dikkat çeker. Mor, siyah, kırmızı, pembe gibi sıra dışı renklere sahip olan setler, standı ile birlikte satılır ve stantlar genellikle kayın ağacından üretilir. 
 • Setler içerisinde çok amaçlı bıçaklar yer alır. Çok amaçlı bıçaklar, yemek hazırlarken tüm süreçlerde kullanılabilir. Et, sebze ve ekmek gibi farklı özelliklere sahip besinlerde başarılı sonuçlar verir.
 • Markanın bıçak setlerinde tüm bıçaklar aynı boydadır. Genellikle standart kullanıma sahip 23 cm’lik 6 bıçaktan oluşan setler, günlük kullanım için iyi bir seçimdir.

Özel Kullanıma Uygun Setler ve Özellikleri

 • Markanın ürünleri arasında farklı uzunluklara sahip bıçaklardan oluşan takımlar bulunur. Setler genellikle bir stant ve 5 bıçaktan oluşur.
 • Setler içerisinde bir adet şef bıçağı yer alır. Farklı kesim tekniklerine uygun olan şef bıçakları 20 cm uzunluğuna sahiptir.
 • Set içerisinde farklı amaçlar ile kullanılabilen çok amaçlı bıçaklar bulunur. 13 cm uzunluğunda olan çok amaçlı bıçaklar, mutfakta en çok kullanılan bıçaklardan biridir.
 • 20 cm boyutunda bir adet doğrama bıçağı ve 20 cm uzunluğunda bir adet ekmek bıçağı setler içerisinde yer alır.
 • Markanın özel kullanıma uygun bıçak setleri paslanmaz çelikten üretilir. Sertleştirilmiş çelikten üretilen bıçaklar, yapışmaz özelliğe sahiptir.
 • Patates gibi küçük ve yuvarlak sebzeler için üretilen 9 cm’lik soyma bıçağı set içinde bulunur. Aynı zamanda bıçak çeşitleri, üç perçinli klasik tasarımı ile ele rahat oturur.

Konforlu ve Sağlıklı Kullanım

Neva markasının bıçak modelleri, bulaşık makinesinde yıkanabilir tasarımı ile kolay bir kullanım sunar. Böylece elde yıkama yapamadan temizlenen bıçaklar, yorulmadan kullanım için düşük ağırlığa sahiptir. Hafif tasarımı ile kolay tutulur ve fazla güç sarf etmeden farklı besinleri doğramaya imkân verir. Neva bıçaklar yumuşak silikon bıçak sapına sahiptir. Kolayca tutulan bıçaklar, uzun süreli kullanımda rahatsızlık vermez.

Markanın bıçak modelleri sağlıklı bir kullanım sergiler. Alanında uzman harici enstitülerce kontrol edilen bıçaklar sağlığa zararlı maddeler içermez. Aynı zamanda Neva bıçak modelleri uzun ömürlü bir kullanım sunar. Korozyona karşı buzla sertleştirilmiş bıçak setleri, mutfakta en büyük yardımcınız olur.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Neva Bıçak Seti Fiyatları

22 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Neva Bıçak Setleri
  2. Tefal Bıçak Setleri
  3. Korkmaz Bıçak Setleri
  4. Fissler Bıçak Setleri
  5. Schafer Bıçak Setleri
  6. Emsan Bıçak Setleri
  7. Pierre Cardin Bıçak Setleri
  8. Bambum Bıçak Setleri
  9. Karaca Bıçak Setleri
  10. Tantitoni Bıçak Setleri
  11. WMF Bıçak Setleri
  12. Taç Bıçak Setleri
  13. Güral Porselen Bıçak Setleri
  14. Tupperware Bıçak Setleri
  15. Aryıldız Bıçak Setleri
  16. Biev Bıçak Setleri
  17. Madame Coco Bıçak Setleri
  18. Kosova Bıçak Setleri
  19. İkea Bıçak Setleri
  20. Sürbisa Bıçak Setleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı A-Z
 • Marka Neva
DSACategoryId/2147483637/22500/80320060/238128/60000847/neva
Başa dön