Nurgaz outdoor ürünleri, açık alandaki sportif aktivitelerinizin daha konforlu ve keyifli geçmesini sağlıyor. Kamp lambaları da diğer ekipmanlar gibi outdoor sürecinizdeki en işlevsel yardımcılarınız arasında yer alıyor. Kamp lambaları sayesinde kamp çadırından kamp alanına kadar pek çok alanı dilediğiniz şekilde aydınlatabilirsiniz. Kamp lambalarının yanı sıra torch, tüp ve fitil gibi yardımcı ve tamamlayıcı ürünler de Nurgaz ile sizlere ulaşıyor. Böylece açık alan sportif etkinlikleriniz daha güvenli ve keyifli bir hal alıyor. Nurgaz Kamp Lambası Fiyatları ise ürünlerin işlevsel özelliklerine ve markanın kalite standartlarına oranla bütçe dostu bir yapı çiziyor.

Nurgaz ile Kamp Alanları Aydınlanıyor

Nurgaz farklı çalışma tipi, fener türü, aydınlatma sistemi ve tasarımlarla beklentilerinizi karşılamayı hedefliyor. LED’li, gaz lambalı ve tüplü lambalar arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Örneğin, LED ışık teknolojili kamp lambaları en fazla tercih edilenler arasında yer alıyor. Ebatları, kalıpları, ışık yayma kapasiteleri, ağırlıkları ve çalışma mekanizmaları da kendi içerisinde çeşitlilik gösteren kamp tipi el fenerleri, hem ergonomileri hem de geniş kullanım alanları ile kampseverleri memnun ediyor. Bunun yanı sıra LED kafa lambası çeşitleri de kullanım gerektiren durumlarda kurtarıcınız oluyor. Aydınlatma mesafesi, kayış tasarımı, parlaklık derecesi, flaş ve mod seçenekleri farklılaştığı için gereksinimlerinize uygun olanı tercih etmeniz de kolaylaşıyor. Böylece daha geniş menzilli bir aydınlatmadan daha uzun süreli aydınlatmaya kadar pek çok seçenek, Nurgaz kamp ürünleri ile sizlere sunuluyor. 

Açık Alanlar İçin Farklı Seçenekler Sizleri Bekliyor

Nurgaz gaz yağı lambası çeşitleri de ilgililerin tercihleri arasında yer alıyor. Modern teknolojilerle harmanlanan ürünlerin rüzgar geçirmeyen cam alev kapakları, ayarlanabilir fitil mekanizması, güvenlik zinciri, emniyetli yakıt deposu ve ergonomik taşıma kolu kolay kullanım sunuyor. Nurgaz troya kamp lambaları farklı ısıtma kapasiteleri ile sunuluyor. Sürekli ve aralıklı kullanım süreleri, musluk yapısı, kartuş ergonomisi çeşitlilik gösteriyor. Kamp haricinde piknik ya da günübirlik geziler için kullanışlı bir alan yaratan tüplü lambalar da dikkat çeken serilerdendir. Geniş ya da dar, farklı tüp musluklarında kullanılabilir olan krom kaplamalı ve pirinç musluklu halojen nitelikli lambalarla piknik sürecinizi daha eğlenceli ve konforlu kılabilirsiniz. Çadır içinde kullanım için ise Nurgaz çadır lambalarını düşünebilirsiniz. Yüksek ve düşük parlaklık modu bulunan bu lambalar hafif yapılıdır ve kolaylıkla taşınabilir özelliktedir. Flaş moduna da yer veren ürünlerin kaç saat çalışabildiği yüksek ve düşük parlaklıkta kullanıma bağlı olarak farklılık gösteriyor. Mıknatıslı çadır lambaları ise etkili ve emniyetli kullanım özellikleri ile kampçıların beğenisini kazanıyor.

Kamp Aksesuarlarınız Her Daim Eksiksiz Olsun

  • Nurgaz, aydınlatma ve ısıtma ürünleri gibi tamamlayıcı ekipmanlarıyla da kamp sürecinizi maksimum keyifle geçirmenizi sağlıyor.
  • Aydınlatma ürünleri Turbo Torch pürmüz, kartuşlu lamba fitili ve yedek tüp kartuş gibi ürünlerle tam performans gösteriyor.
  • En fazla tercih edilen ürünlerden olan pürmüzlerin otomatik ateşleme sistemli olanları kampçıları oldukça cezbediyor. İstenilen açıda kullanabileceğiniz ürünler; hafif yapısı, ele uygun ergonomisi ile kolay ve zahmetsiz biçimde kullanılıyor.
  • Torch pürmüzler kamp alanı dışında yapı düzenlemelerinde, ev uygulamalarında ve atölyelerde de kullanılıyor.
  • Kamp laması fitilleri lamba modellerine göre farklılaşabiliyor, bu nedenle elinizdeki ürüne uyumlu olan modelleri tercih etmeniz öneriliyor. Doğrudan halojen kamp lambalarında belirtilen fitil türlerini satın alabilirsiniz.
  • Aydınlatma ürün ve aksesuarlarını önerilen biçimde kullanmak ve bakımını tavsiye edilen metotlarla yapmak önem arz ediyor. Doğru bakım, kullanım ve muhafaza ile ürünler uzun süre işlevselliğini kaybetmeden kullanılabiliyor.
ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Nurgaz Kamp Lambası Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 25 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/356609/22003836/nurgaz