Oriflame, ürün gamında yer alan güneş kremi & Losyon ürünleri ve güneş yağları ile kullanıcılarına güneşli günleri bakımlı ve konforlu kılmayı hedefliyor.

Oriflame Güneş Kremi & Losyon

Oriflame güneş kremleri, hassas bir yapıya sahip olan ve dış faktörlerden kolayca etkilenebilen cilt yapısının özellikle yoğun güneş ışınlarının nüfuz ettiği yaz ayları olmak üzere her mevsim özenle korunmasını sağlıyor. Yüksek koruma özelliğine sahip Oriflame güneş kremleri, yaz aylarında yoğun güneş ışığına maruz kalınması sonucunda ultraviyole ışınların negatif etkilerine karşı cildi koruyor. Oriflame güneş kremi, güneş ışınlarının kalıcı negatif etkilerinin de önüne geçiyor. Bunlar arasında kalıcı cilt lekeleri ve cilt kırışıklıkları yer alıyor. Oriflame güneş kremleri kullanarak bu olumsuz sonuçların yanı sıra daha ileri boyuttaki cilt kanseri gibi ölümcül hastalıkların meydana gelmesini engellemek mümkün oluyor. Güneş ışınlarının etkisiyle oluşan tüm olumsuz durumları sağlıklı bir şekilde önlemek için Oriflame güneş kremi & losyon ürünleri müşterilerinin hizmetine sunuluyor.

Oriflame güneş kremi ve losyonları, 15, 25, 30 ve 50 koruma faktörleriyle ihtiyaçlara göre çeşitleniyor. Günlük kullanımlar için 15 ve 25 faktörler ideal iken güneşin yoğun olarak yüzünü gösterdiği yaz sezonunda 30 ve 50 faktörlü güneş kremleri doğru bir seçim olarak tavsiye ediliyor. Oriflame güneş kremleri ile yaz sezonunun her anında güvenle güneşlenmek veya çeşitli aktivitelerde bulunmak mümkün kılınıyor. Açık havada spor yaparken, güneşlenirken ve daha birçok aktivite öncesinde kullanılan Oriflame güneş kremi özel formülü sayesinde uzun saatler boyu tam koruma sağlamaya devam ediyor. Bu kremler, denize girmenin öncesinde ve sonrasında da kullanılabiliyor. Özellikle deniz tatilinde tuzlu suyla temas eden cilt sonrasında güneşlenmenin etkisiyle tahriş olabiliyor. Bu problemin önüne Oriflame güneş kremi ile geçilebiliyor. Oriflame sadece yetişkinler için değil aynı zamanda çocuklar için de etkin çözümler sunuyor. Çocuklara özel olarak Oriflame laboratuvarlarında formüle edilmiş, onların hassas cildi ile uyumlu, alerjik reaksiyon yaratmayan, yüksek koruma niteliğine sahip güneş kremleri çocukların cilt sağlığını güvence altına almayı hedefleniyor. Oriflame güneş kremleri, vücudun her bölgesi için kullanabilir özellikte sahip olup cilde zarar vermeyen niteliğe sahiptir. Her yaş ve her cinsiyet için Oriflame güneş kremleri ideal çözümler sunuyor.

Oriflame Güneş Yağı

Güneşin altında bronzlaşmak için geçirilen süreyi kısaltmak ve istenilen sonucu etkin bir şekilde elde etmek için Oriflame güneş yağı müşterilerin hizmetine sunuluyor. Temiz cilde uygulandığında çok daha etkili bir sonuç ortaya çıkaran Oriflame güneş yağı ile cilt neme doyup ve kurumadan bronzlaşıyor. Uzun yıllardır trend olmaya devam eden bronz tene sağlıklı bir şekilde kavuşmak için Oriflame güneş kremini tüm cilde uyguladıktan sonra güneş yağını da sürerek sağlıklı bir şekilde güneşlenilmesi tavsiye ediliyor. Oriflame güneş yağı vücudun her bölgesi için kullanıma uygun olup kimyevi zararları bulunmayan ürün niteliğini taşıyor. Oriflame güneş yağları ile zarar görmeyen ve tahriş olmayan cilt uzun vadeli kalıcı bronzluğa sahip oluyor. Güneş ışığı etkisi ile kısa sürede pigmentlerin aktifleşmesini sağlayan Oriflame güneş yağı, uzun saatler harcatmadan ve cildin UV ışınları maruziyetini kısaltarak kısa sürede hedefe ulaşılmasını sağlıyor. Bu sayede zarar görmeden bronzlaşmak mümkün hale geliyor. Uygun ölçülerde satışa sunulan Oriflame güneş yağları, ekonomik anlamda da ideal çözümler sunmaya devam ediyor.

Oriflame güneş kremleri ve güneş yağları hem ultraviole ışınlarının zararlı etkilerinden koruyor hem de zarar görmeden güneş ışınlarının kozmetik yararlarından kısa sürede faydalanma olanağı tanıyor.

Oriflame Güneş Kremi ve Yağları

9 ürün var
 1. Türü
 2. Koruma Faktörü
 3. Miktar
 4. Markalar A-Z
  1. Oriflame
  2. La Roche-Posay
  3. Avene
  4. Sebamed
  5. Garnier
  6. Nivea
  7. Lancaster
  8. Avon
  9. Bioderma
  10. Solante
  11. Babe
  12. Vichy
  13. Cumlaude Lab
  14. Hawaiian Tropic
  15. Roc
  16. Uriage
  17. Hamilton
  18. Nuxe
  19. Arko
  20. Cosmed
  21. Daylong
 5. Fiyat Aralığı
  -
 6. Satıcı
 • Marka Oriflame
DSACategoryId/60001547/2147483603/32010889/32010921/oriflame
BAŞA DÖN