Tamir ve inşaat setleri, çocuklar için eğlenceli oyuncaklardan oluşuyor. Çocukların tamir için kullanacağı araç gereçler ve inşaatla ilgili birçok oyuncak, onların ilgisini çekecek türde tasarlanıyor. Rengarenk setler arasında kız ve erkek çocuklar için farklı oyuncaklar bulabilirsiniz. Smoby, Sunman, Dede gibi birçok kaliteli markanın oyuncakları arasında çocuklarınızın ilgisini çekeceğini düşündüğünüz alternatiflere rastlayabilirsiniz. Her çocuğun ilgi alanı ve dünyası farklı olduğu için çocuğunuzu tanıyarak ona uygun aktivite sağlayacak oyunlar seçmeniz, onun daha fazla memnun edebilir.

Tamir & inşaat setleri, 2 yaşından büyük çocuklar için tasarlanıyor. Oyuncaklar arasında tek parça olarak sunulan anahtar, çekiç, matkap, pense, testere gibi aletlere rastlanıyor. Marangoz ve tesisatçıların kullandıkları alet çantasının oyuncak modelini burada görebilir; çocuklarınıza hediye edebilirsiniz.

Çocuklar, bu oyuncaklar ile oynarken motor becerilerini geliştirerek farklı mesleklere dair bilgi edinme fırsatı da bulabiliyor. Masa üstü tezgahları sayesinde ayakta birtakım eşyaları tamir edebilecekleri oyunları tasarlıyor. Böylece hikaye oluşturabilme becerisi de gelişiyor. Belki bunları size anlatıyor ve sizinle bir oyun kurarak beraber vakit geçirebilme fırsatını da yakalıyor.

Çocukların öğrenme ve gelişimlerini sağlayan oyuncaklar arasında araba park standı ve vinç standı da yer alıyor. Bu oyuncaklar da çocukların tek başlarına oyun kurabilmesini sağlıyor. Çocuklar, Arabalarını tek tek park ediyor, vinç standı ile inşaat ortamını, şantiyeleri tanıyorlar. Tamir çantaları ve tezgahları ile hangi ev eşyalarının tamir edilebileceğini de öğrenmiş oluyorlar. Oyun kurarken sizden yardım isteyerek bilmedikleri konular hakkında bilgi alabiliyorlar.

Tamir ve inşaat setlerine yönelik olarak tasarlanan oyuncaklar, renkleri ile de çocukların dünyasına hitap ediyor. Yeşil, sarı, kırmızı, mavi, turuncu gibi canlı renklerden oluşan oyuncaklar, çocukların oyun dünyalarını zenginleştiriyor. Renkleri ile cezbeden oyuncaklar sayesinde yeni konular öğreniyor, aynı zamanda da gelişimlerine katkı sağlıyorlar. Çoğunluğu el, bilek ve kolun farklı kaslarını çalıştıran oyun grupları sayesinde motor becerileri gelişiyor. Ayrıca, hayatta da karşılarına çıkacak birtakım olayları da oyun aracılığıyla öğrenmiş oluyorlar.

Oyuncaklar, marangozluk, tesisatçılık, elektrikçilik, ayakkabı gibi tamirciliği gibi mesleklerin de tanınmasını sağlıyor. İnşaat grubuna yönelik oyuncaklar, bir şantiyede bulunabilecek tüm eşyaları oyuncak hâlinde tasarlayarak çocuklara sunuyor. Şantiyede bir gün boyunca neler yapılır, neler görülür, hangi işler sonuçlandırılır çocuğunuzla birlikte oynayarak öğrenebilirsiniz. Oyuncakları meslekleri tanıtma amaçlı kullanabileceğiniz gibi her zaman oynadığı oyuncaklardan uzaklaştırmak için de tercih edebilirsiniz. Farklı oyuncaklar, farklı hikayeler ve farklı dünyalar olarak algılanabilir. Çocuğunuzun bunu deneyimlemesini sağlayarak gelişimine katkı sağlayabilirsiniz.

Tamir ve inşaat setleri, farklı markaların farklı tasarımlarından oluşuyor. Kullanılan malzeme ve oyuncaklar içinden çıkan karakterler de buna göre farklılık gösteriyor. Ürünlerin fiyatları da aynı yine şekilde her markanın belirlediği pazarlama tercihlerine göre değişebiliyor.

Yüzlerce oyuncak içerisinden seçiminizi yaparken filtreleme seçeneklerini kullanabilir ;çocuğunuzun beğeneceği oyuncakları tercih edebilirsiniz. Ayrıntılardan hoşlanan, bir oyuncağın başında saatlerce zaman geçiren çocuklar için tamir tezgahları da uygun bir tercih olabilir. Eğer arabaları seven bir çocuğunuz var ise oto tamirciliğine yönelik alet çantaları, otopark standı gibi oyuncakları ona hediye edebilirsiniz. Çocuğunuz, hareketli ve yerinde duramayan bir enerjiye sahip ise onun dikkatini tek bir yöne toplamak için tamir çantası alabilirsiniz. Tamir çantasını eline alarak birçok eve tamire gittiği bir oyun kurgulayabilir; böylece tek bir noktada saatlerce oturmak zorunda kaldığı oyuncaklardan uzaklaştırabilirsiniz. Farklı satıcıların da yer aldığı sitede oyuncakları inceleyebilir; çocuğunuzun zevkine ve yaşına uygun olarak beğendiklerinize sahip olabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Oyuncak Tamir & İnşaat Seti

187 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Pilsan
  2. Fisher-Price
  3. Dede
  4. Harika Kanatlar
  5. Samatlı Oyuncak
  6. Adeland
  7. Vardem
  8. Spider-man
  9. Mega Oyuncak
  10. Furkan Toys
  11. Birlik Oyuncak
  12. Sunman
  13. Can Oyuncak
  14. Polesie
  15. Mgs Oyuncak
  16. Simba Toys
  17. Zuzu Toys
  18. Smoby
  19. Bircan
  20. Enfal
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Karakter / Tema
 5. Cinsiyet
 6. Yaş Aralığı
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483639/23031884/297993/80138070
Başa dön