Paddlers, bebeğin doğumundan tuvalet eğitimi dönemine kadar kullanabileceği bedenlerde bebek bezleri sunar. Markanın ıslak havlu ve şampuan gibi bebek bakım ürünleri de bulunur. Üzerindeki sevimli desenlerle çocukların da beğenisini kazanan bezler, yerli üretim olması ile öne çıkar.

Paddlers Bebek Bezi Hangi Ülkenin Ürünü? 

Paddlers bebek bezi, dünyada birçok ülkede yer alan bir markadır. Mutlu bebekler ve rahat anneler için çalışan Paddlers bebek bezleri, ülkemizde Enka Hijyen güvencesi ile üretilir. İmam Kayalı Holding’in bir iştiraki olarak 2016 yılında kurulan Enka hijyen ürünleri üretim tesisi, 53.000 metrekare alanda faaliyet gösterir. Üretimler AB standartlarına uygundur. İnsan sağlığı odağa alınarak yapılan üretimin her aşamasında sorumluluk taşıyan şirket, dünyadaki pek çok ülkeye ürün ihraç etmektedir. 

Paddlers Bebek Bezi Özellikleri Neler? 

Paddlers bebek bezleri bebeğin hareketlerine uyum sağlayarak onun rahat etmesini destekler. Bebeğin cildi bezin içindeyken bile pamuksu yüzey sayesinde nefes alır. Dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak test edilen bezler, testlerden başarıyla geçmiştir. Islaklığı hapseden özel doku, bebeğin altının kuru kalmasını sağlar. Esnek yan bantlar sayesinde bez, vücuda tam oturur. Bez, süper emici yeşil katman sahibidir. Bezin üst tabakasında losyon yer alır ve cildi nemlendirerek tahrişi önler.

Paddlers Bezin Avantajları Neler? 

Bezde yer alan ıslaklık göstergesi, bezin ne zaman değiştirilmesi gerektiği konusunda ebeveynleri uyarır. Bedene tam oturan bezler sayesinde bebekler rahat ederken, ebeveynler de bebeğin altını sık sık kontrol etmeye gerek kalmadığı için rahat bir nefes alır. Bezin üzerindeki desenler, alt değiştirme esnasında çocukların oyalanmasına yardım eder. 

Paddlers Bebek Bezi Yorumları Nasıl? 

Kullanıcılar kişisel deneyimleri üzerinden Paddlers bebek bezi ile ilgili yorumlarını olumlu olarak bildirmişlerdir. Sosyal medyada, blog ve forumlarda, bezin emiciliği, yumuşak dokusu, sıvıyı hapsetmesi, esnek yan bantları ve ekonomik özelliği vurgulanır. 

Paddlers Bebek Bezi Nasıl Kullanılır? 

Paddlers bebek bezleri, hem kız hem de erkek bebekler için uygundur. Tüm bezler gibi bebeğin bedenini sıkmayacak ancak çok da bol gelmeyecek şekilde bağlanır. Bez değiştirileceği zaman ıslaklık göstergesinin rengine dikkat edilir. Renk değiştiğinde, bebeğin altı temizlenerek temiz bez bağlanır. Hem gündüz hem de gece kullanılabilen bezler, bebeğin cildini nazikçe sarar. 

Paddlers Bebek Bezi Bedenleri Neler? 

Paddlers bebek bezleri newborn yani yeni doğan, mini, midi, maxi ve junior boyları bulundurur. Newborn 2 ile 5 kilo arasındaki bebekler içindir, ilk 3 ay kullanılabilir. Mini boy, 3 ile 6 kilo arasındaki, 3-6 aylık bebeklere önerilir. Midi boy bezler 4 - 9 kilo arasındaki 5 - 9 aylık bebeklerin kullanımına sunulur. Maxi boy ürünler 8 ile 18 kilogramlık, 8 - 18 ay arasındaki bebeklere uygundur. Markanın en büyük boyu olan Junior, 11 ile 25 kilogram arasındaki 24 ile 36 ay arasındaki çocuklara giydirilir. 

Paddlers Bebek Bezi Paketlerinde Kaç Adet Bez Yer Alır? 

Bezler standart, eko ve jumbo paketlerle raflarda yer alır. Paketler her bedene göre farklı sayıda bez içerir. Newborn standart paketler 13, mini standart paketler 12, midi'ler 11, maxi paketler 10 ve junior paket 8 adet bez bulundurur. Eko newborn 48, mini 44, midi 40, maxi 36, junior 28 bez taşır. Jumbo paketlerin bez sayısı şöyledir; mini 80, midi 70, maxi 60 ve junior 52. 

Paddlers Bebek Bezi Nereden Alınır? 

Paddlers bebek bezleri, internet üzerinden kolayca sipariş edebilirsiniz. Ürünün bedenini seçtikten sonra paketi sepete atarak alışverişe başlayabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Paddlers Bebek Bezi Fiyatları

68 ürün listeleniyor
Süpermarket
Süpermarket
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi
Bebek Bezi
Islak Temizleme Mendili
Islak Temizleme Mendili
Bebek Temizlik ve Bakım
Bebek Temizlik ve Bakım
Güncel Değerlendirme
Türü
Toplam 48 / 68 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?