ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Pril
Pril Sıvı Elde Bulaşık Yıkama Deterjanı Elma 4 kg

Pril Sıvı Elde Bulaşık Yıkama Deterjanı Elma 4 kg

Pril
%35 indirim 42,90 TL 27,90 TL
SEPETTE % 7
25,90 TL
( / adet)
%
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483619/28001525/28001941/28002653

Elde yıkama işlemi sırasında yağlı tabakların, tencerelerin ve tavaların temizlenmesi zor olabilir. Pril sıvı elde bulaşık yıkama deterjanı elma 4 kg ebatı ve kir çözme gücüyle dikkatleri üzerine çeker. Bileşiğindeki özel kimyasallar sayesinde suyla buluşunca köpürür. Böylece yüzey üzerindeki tüm kirlere ulaşır. Ulaştığı kirlerin nüfuz ederek derinlemesine hijyen sunar.

Pril Sıvı Elde Bulaşık Yıkama Deterjanı Elma 4 kg Yapısı ve İçeriğindeki Bileşenler

Mutfakta temizliğin olmazsa olmazı sıvı bulaşık deterjanları, bulaşık temizliğinde pratik kullanım imkanını sunar. Yapısında barındırdığı en önemli özellik; bulaşıkları mükemmel temizliğe ve göz alıcı parlaklığa kavuşturmasıdır. Pril sıvı bulaşık deterjanı 4 kg’lık bidonda alınarak uzun süreli temizliğe yardımcı olur. Cam ürünlerin netleşmesi, çelik ve porselen olan ürünlerin ekstra parlaklığa kavuşması ve bulaşıklardaki ilk günkü görünüme kavuşma bu ürün ile mümkündür. İçeriğinde hidrotrop, tuzlar, kokular, koruyucu maddeler ve boyalar bulunur. Hidrotrop madde, bulaşık üzerine deterjan uygulanırken formülü stabilize etmeyi sağlarken viskozite deterjanın köpürmesini kontrol eder. Yüzey üzerinde kolaylıkla kayabilen aktif maddeler, yapışmış yağ ve kirlerin dökülmesine yardımcı olur. Bu sayede yıkanacak bulaşık daha kolay ıslanır. Çok sıcakta kolayca yıpranabilen hassas ürünlerin yapısını bozmadan temizleme imkanı sunar. İçeriğindeki kimyasallar suyla temas ederek iyi ir durulama neticesinde kolaylıkla bulaşık üzerinden sökülür. Sağlık açısından en önemli husus, bulaşık deterjanının bileşiğindeki kimyasalların gözle temasından kaçınmak gerekliliğidir.

Pril Sıvı Elde Bulaşık Yıkama Deterjanı Elma 4 kg Kullanımının Sağladığı Yararlar

Elde yıkama bulaşık deterjanı markası Pril, geniş ürün yelpazesi ve çeşitli özellikleriyle öne çıkar. Kullanıcı dostu olan sıvı bulaşık deterjanının en önemli özellikleri:

 • Zorlu yağları derinlemesine söker ve yok eder.
 • Mutfağın ve bulaşığın pis kokmasını önler.
 • Yapısındaki özel kokular ile kötü kokuları yok eder.
 • Yanmış kirler üzerinde de etkilidir.
 • Yoğun ve uzun süre kalıcı köpük oluşumu sağlamasının yanı sıra ekonomiktir.
 • Hızlı ve hijyenik yıkama olanağı sunar.
 • Yüzey üzerinde kayabilen etkin maddeler sayesinde ulaşılması zor olan bölgeleri temizlemeyi kolay hale getirir.
 • Düşük su sıcaklığında dahi maksimum temizlik ve pırıltı verir.
 • Yıkanan bulaşığın hızlı kurumasında etkilidir.
 • Ürün üzerinde su lekesi kalmaz.
 • İçeriğindeki soda ile hijyeni arttırır.
 • Güçlü kir sökücülüğü sayesinde elde bulaşık yıkama işleminde size zaman tasarrufu sağlar.

Pril sıvı elde bulaşık yıkama deterjanı elma 4 kg paketi, tüm bu özelliklerin yanı sıra uzun süre kullanılabilir özelliğiyle de avantaj sunar.

Pril Sıvı Elde Bulaşık Yıkama Deterjanını Farklı Kılan Özellikleri

Dünya çapında kendini kanıtlamış olan Pril markası, sıvı deterjanında az öde çok kullan ilkesini benimser. Bir kaşık deterjanın bulaşık suyuna ilavesi ile az miktarda deterjan ile çok iş başarır. Deterjanın içeriğindeki bileşenler ve saklama kabı doğada kolaylıkla çözülecek şekilde üretilir. Bulaşıklar yıkandıktan sonra sabun artığı ve kokusu kalmasını önleyecek teknolojide imal edilir. Enzim içerikli patentli formülü sayesinde kolaylıkla yağ çözümünü ve hijyeni olanaklı kılar. Yüksek ve düşük sıcaklıklarda raf ömrünü muhafaza edecek dayanıklılığa sahiptir. Bulaşıklar Pril sıvı deterjan ile daha fazla parlaklığa kavuşur. Bidon boyutunda ekonomik fiyatla satılan ürün, uzun süre deterjan ihtiyacını giderir. Yapısındaki kimyasalların PH derecesi cilde uyumludur. İçeriğindeki losyon ellerinizin rahatsız olmasını engeller. Yapısı ve bileşenleri ile bulaşıktaki parlaklıkta öne çıkan marka, kullanıcı dostu olmasının yanında daha az enerji harcayarak daha fazla bulaşığı temizlemenize yardımcı olur. Doğal meyve kullanılarak elde edilen deterjandaki koku esansı ürünü özel kılar. Pril sıvı elde bulaşık yıkama deterjanı kullanarak, mutfak işlerinizi daha pratik ve eğlenceli hale getirebilirsiniz.


Pril Elma Sıvı Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı, 4000gr
Türkiye'nin 1 numaralı tercihi* Pril'den Pril Elma Kokulu bulaşık deterjanı! Ekonomik boy ambalajı sayesinde cebinizin dostudur. Pril Elma ile daha az öderken daha çok bulaşık yıkarsınız. Pril Elma, bulaşıklarınızı tertemiz yapar. Elma kokulu içeriği sayesinde kötü kokuları giderirCebinizin dostu temizlik için bir tatlı kaşığı Pril Elma’yı bulaşık süngerinizi doğrudan köpürterek veya su dolu bir kabın içinde köpürterek kullanabilirsiniz.Türkiye'nin 1 numaralı tercihi* Pril’den Elma Kokulu bulaşık deterjanı! Pril Elma, bulaşıklarınızı tertemiz yaparken elma kokulu içeriği sayesinde kötü kokuları giderir. Cebinizin dostu Pril Elma’nın ekonomik boy ambalajı sayesinde daha az öderken daha çok bulaşık yıkarsınız. Bir tatlı kaşığı Pril Elma’yı bulaşık süngerinizi doğrudan köpürterek veya su dolu bir kabın içinde köpürterek kullanabilirsiniz.*Elde bulaşık yıkama pazarı Ekim 2019 – Eylül 2020 dönemi Nielsen satış hacmi verilerine göre.
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu ZYHEN1767303
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Pril Sıvı Elde Bulaşık Yıkama Deterjanı Limon 4 kg
Pril Sıvı Elde Bulaşık Yıkama Deterjanı Elma 4 kg
Pril Sıvı Elde Bulaşık Yıkama Deterjanı Ege Nanesi 1350 gr
Fairy Platinum Hijyen 750 ml Sıvı Bulaşık Deterjanı
%35
42,90 TL 27,90 TL
Sepette %7 indirimli fiyat
25,90 TL
%35
42,90 TL 27,90 TL
Sepette %7 indirimli fiyat
25,90 TL
%46
23,90 TL 12,90 TL
%32
18,90 TL 12,90 TL
Satıcı
Hepsiburada
Hepsiburada
Hepsiburada
Hepsiburada
Değerlendirmeler
(8791)
(2248)
(598)
(1232)
Miktar 3,8 lt - - -
Başa dön