RC Tanklar

RC Tanklar

İster çocuk ister erişkin olsun hobi ve oyuncak dünyasında uzaktan kumandalı tanklar her yaştan insan için en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Uzaktan kumandalı RC tanklar, yüksek hareket, manevra kabiliyetleri ve çeşitli ilave edilmiş ek fonksiyonları ile kullanıcısına zevkli ve renkli bir eğlence sunar. Gerçek bir savaş makinesi olan tanklar ile savaş oyunlarının kapısını aralayabilirsiniz.

RC Tank Fiyatları

Fiyat ve fonksiyonellik seçeneklerinin sizin ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlandığı RC tanklar çeşitli marka, model ve özelliklerde beğeninize sunulur. RC tanklar, sahip oldukları detaylara göre fiyat çeşitliliğine sahiptir. İleri, geri, sağa, sola hareket kabiliyetleri, arazi kullanımına uygun ve hatta suda gidebilme fonksiyonellik çeşitliliği ile fiyat aralıkları değişebilir.

Ana modellerin renk seçenekleri, ebat ve detay fonksiyon çeşitlilikleri fiyat aralıklarını etkileyen ana etkenlerdir. Model çeşitliliğine paralel olarak fiyat seçenekleri de sunulan RC tanklar içerisinden detaylı model fotoğrafları ile detaylı ürün özelliklerine erişebilir ve beğeninize en uygun olanı rahatlıkla seçebilirsiniz.

RC Tank Modelleri

RC tanklar bir savaş oyuncağından beklentilerin neler olabileceği düşünülerek ihtiyaç ve beğeni çeşitliliklerine cevap verebilecek özellik ve çeşitliliklerde üretilmiştir.

RC tank modelleri çeşitli ebat ve fonksiyonelliğe sahip olup sizin zevkinize uygun olarak seçim olanağı sunar. Gerçeğine uygun, küçük ölçekli birer kopya tank olarak erişebileceğiniz tank çeşitleri yanında, oyuncak amaçlı tasarımı yapılmış tank çeşitleri mevcuttur.

Radyo frekansı ile kolaylıkla uzaktan kumanda edilebilen modeller, seri manevra kabiliyetine sahiptir. Bazı modellerinde tekerleklerindeki gerçeğine benzer üretilmiş paletli yapısı ile çok çeşitli arazi şartlarında kullanım imkanı sağlar. RC tankların bu özellikleri ile dilediğiniz sahada savaş oyunu oynayabilirsiniz.

Ürünün imalatındaki üst düzey detay işçiliği ve kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde RC tankınızı güvenle, uzun süre kullanabilirsiniz. Uzaktan kumanda özellikleri ile gerek kumandasında kalem pil kullanımı gerekse ana gövdede şarj edilebilir özellikteki pil varyasyonları ile RC tank modelleri kullanıcılarına kolay oyun deneyimi sunar.

RC tank çeşitleri arasından ışık ve ses efektleri verilmiş modeller ile savaş oyununuzu daha heyecanlı hale getirebilirsiniz. Renkli tasarımlı ışıklar yanıp sönme özellikleri ile de oyun heyecanınıza katkı sağlar. Birkaç RC tankın bir gece savaşında bir araya geldiğini, ses ve ışık efektleri ile savaş oyununuzun nasıl da hareketlendiğini görmek oldukça zevkli olabilir.

Ürünler şarj edilebilir piller ile, uzaktan kumandaları da ucuz ve kolaylıkla temin edilebilir kalem piller ile çalışır. Tankların şarj edilebilir özelliği ile savaş oyununuz bölünmeden, aralıksız eğlencenin keyfini çıkarabileceksiniz. Kullan at kalem pillerin masraflı ve yorucu etkileri şarj edilebilir piller ile ortadan kaldırılmıştır.

Çocuklar için hayal gücünün beslenmesi çok önemlidir. RC tank modelleri, çocuklara filmlerde gördükleri sahneleri canlandırma fırsatı verir. Savaş oyunları stratejik olarak kurgulanarak oyun zenginliği ile büyük, küçük herkese beraber zevkli vakit geçirme imkanı verebilen aktivitelerdir. Oyuncak tanklar sayesinde çocuklar, televizyon veya sinema ekranlarında gördükleri savaşlara hayal güçlerini katarak içindeymiş gibi katılabilir ve gözlerinde canlandırabilirler. Büyükler için de böylesi bir savaş oyunu deneyimi oldukça eğlenceli ve hatta öğreticidir. Öyle ki RC tanklardan birkaç tanesi ile oluşturacağınız savaş alanında, oyunculara atayacağınız roller ile gerçek stratejik tank savaşının deneyimini yaşayabilir veya çocuklarınıza yaşatabilirsiniz.

Uzaktan kumandalı oyuncak tanklar ile savaş oyunları zevkine, ortam kısıtlaması olmaksızın ister evinizde ister bahçede ve hatta isterseniz suda hareket edebilen özellikteki seçenekleri ile park ve piknik alanlarında varabilirsiniz. Size ve çocuklarınıza benzersiz bir deneyim sunan uzaktan kumandalı tankları hemen inceleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

RC Tank Fiyatları

3474 ürün listeleniyor
Yurt Dışından Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 3474 ürün
DSACategoryId/60003054/2147483605/14001244/60001094