Hem yetişkinler hem de çocuklar için tasarlanmış birbirinden eğlenceli Redka oyunları, arkadaşlarla bir arada geçirilen zamanlarda ve çocukların tatil dönemlerinde keyifli zaman geçirmenizi sağlıyor. Çocukların el becerilerini geliştirmede katkı sağlayan Redka modelleri, aynı zamanda sosyalleşmeye olan katkısıyla da öne çıkıyor. Zeka ve akıl oyunlarının yanı sıra el ve göz koordinasyonlarını güçlendiren oyunlar, strateji oyunları ve geleneksel oyun çeşitleri, Redka ürün koleksiyonunda güncellenmiş özellikleriyle sınırsız eğlence vadediyor. 

Evde Hangi Redka Oyunları Oynanır?

Strateji ve zeka sporu olarak da adlandırılan satranç, Redka oyunları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Yapılan bilimsel araştırmalara göre görsel zekayı geliştirmenin en ideal yöntemlerinden biri olan satranç, şık tasarımı ile Redka ürün gamında bulunuyor. Akıl ve strateji oyunları arasındaki bir diğer oyun olan dama, her yaştan oyuncunun keyifle oynadığı ve Redka tarafından özenle tasarlanmış modeller arasında yer alıyor. Eğlenceli bir oyun olmanın yanı sıra dama, hafızayı güçlendirme özelliği ile de dikkat çekiyor. İki kişi ile oynanan Redka Son Kale akıl ve strateji oyunu, kaleyi ayakta tutmaya yönelik bir mantık içeriyor. Âdeta zamanda yolculuk yapmanızı sağlayan geleneksel oyun çeşitleri, her yaştan aile bireylerini bir araya getirecek biçimde yeniden tasarlanıyor. 

Redka Oyun Modelleri Hangileridir?

Artan zorluk derecesi ile keyifli ve heyecanlı bir oyun deneyimi sunan Redka şekil oyunları, hem bireysel hem de grup hâlinde oynayabileceğiniz ürünlerden oluşuyor. Şekli ilk bulanın oyunu kazandığı Dedektif akıl, mantık, zeka oyunu, hem strateji belirleme hem de akıl yürütmedeki yeteneklerinizi ortaya koymanız için tasarlanıyor. Redka oyun modelleri, hızlı düşünebilme ve hareket edebilme yeteneklerini geliştirmeye olan katkıları ile dikkat çekiyor. Dikkat toplama, yoğunlaşma gibi becerilerin gelişmesine katkı sağlamak için tasarlanan oyun modelleri, geometrinin ana kavramları üzerinden yola çıkarak problem çözmeyi kolaylaştırıyor. Yaratıcılığınızı ortaya çıkarabileceğiniz görsel bir şölen olan Hacivat ve Karagöz oyunları, uzun kış gecelerinde keyifli zamanlar geçirebileceğiniz tarihi bir oyun niteliği taşıyor. 

Redka Ürünleri Nelerdir?

Geleneksel hâle gelmiş birçok klasik oyun modelinin güncellenmiş versiyonunu bulabileceğiniz Redka ürünleri koleksiyonunda aynı zamanda matematik ve formüllerden ilham alınarak hazırlanmış oyun modelleri de yer alıyor. Anlatım yeteneklerini geliştirmek isteyen oyuncular için tasarlanmış şekilli hikâye küpleri, ahşap tasarımlarıyla her yaştan kullanıcının rahatlıkla oynayabileceği bir seçenek oluşturuyor. Futbol düşkünleri için keyifli bir oyun heyecanı sunan gol ve şut oyunları, Redka ürünleri arasındaki eğlenceli alternatiflerden biri oluyor. Klasikleşmiş bir hedefi tutturma oyunu olan çember atmaca, Redka tarafından ev için yeniden tasarlanıyor. Renkli minik çemberler ve ahşap stant ile tasarlanan oyun, tüm yaştan kullanıcıların el ve göz koordinasyonlarını geliştirmeye katkı sağlıyor. 

Redka Oyun Fiyatları Nasıldır?

Çocukların problem çözme yeteneklerini geliştiren ve aynı zamanda el becerilerini artıran Redka oyunları, ailecek bir arada kaliteli zaman geçirmeniz için imkân sağlıyor. 2 yaş üzeri çocuklar için tasarlanmış gelişim oyunları, günlük ihtiyaçlarını karşılama becerilerini geliştirmede önemli katkı sağlıyor. Çocukların zıt kavramları keşfetmesini kolaylaştıran "zıt kavramlar opposities" oyunu, renkli kartlardan oluşan eğlenceli ve ilgi çekici tasarımıyla okul öncesi çocuklara uzun-kısa, büyük-küçük gibi zıt kavramları öğretmeyi amaçlıyor. Klasik halka geçirme oyununu yepyeni bir heyecana dönüştüren Redka mesafe oyunları, tüm aileyi keyifli bir biçimde bir araya getirmeyi başarıyor. Büyüme çağındaki çocukların renkleri, şekilleri ve sayıları öğrenmesi için büyük fayda sağlayan oyun çeşitleri de markanın geniş ürün yelpazesinde yer alıyor. Redka oyun fiyatları kalite ve fiyat oranı açısından incelendiğinde marka ürünleri, kullanıcılardan tam not alıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Redka Akıl Oyunları

533 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Kuponlu Ürünler
  5. Renk
  6. Satıcı A-Z
  7. İndirimli Ürünler
  8. Kelime Filtresi
Başa dön