Schafer Yemek Takımı

Sofraları zarafetle süsleyen yemek takımı, yemeklerin sunumunu dikkat çekici hale getirir. Uyumlu parçaların ahengiyle sofralar ve masalar renklenir. Şık ve modern desenleriyle kâse, tabak, tuzluk, biberlik, porselen çorba servisi uyumlu desenlerle set halinde Schafer yemek takımı modelleri arasında bulunabiliyor. Schafer, evini yenilemek isteyenler ve yuva kuranlar için birbirinden güzel desenlerle ideal seçenekler sunuyor. Göz alıcı sofralar kurmayı ve sunumları kusursuzlaştırmayı mümkün kılan zarif desenli ürünler farklı parça sayıları ile bulunuyor. 6, 8 ve 12 kişilik takımlar farklı parça sayılarıyla her evin ihtiyacına göre çeşitler sunuyor. Takımlar arasında çay kahve setlerinin de bulunduğu ürünler sayesinde hem yemek hem de ikram servislerinizi uyumlu bir şekilde yapabilmeniz mümkün oluyor.Kaliteli ve sağlam porselen üzerine işlenen birbirinden güzel desenler ve yaldızlar dikkat çeken modeller sunuyor.

Evin en önemli odası, adeta kalbi olan yer, mutfaktır. Mutfağın gözde parçaları ise sadeliği, ihtişamı ve zarafeti ile porselen takımlar oluyor. Işıl ışıl parlayan porselenler üzerine konulan rengarenk lezzetler ve sunumlar dikkat çekiyor. Farklı renklerde ve desenlerde eşsiz tasarımlar ile her mutfağa ve her beğeniye uygun modeller bulunuyor. Evlenecek kişilerin çeyizi için ve evini yenileyenlerin kusursuz bir başlangıç yapabilmesi için ihtiyaç duyulan parçalar şık setler halinde sunuluyor. İsterseniz çay kahve takımı da bulunan setleri tercih edebilir, ihtiyacınıza uygun seçim yapabilirsiniz. Ayrıca tuzluk ve biberlik uyumunu da göz ardı etmek istemeyenler için setler içerisinde bu ürünlerin de yer aldığı seçenekler bulunuyor. Çorba kasesi, küçük ve büyük servis tabağı, salata tabağı gibi set içerikleri sayesinde tüm masayı göz alıcı güzellikte ürünler ile donatabilirsiniz. Set içeriği ihtiyacınıza göre seçim gerçekleştirebilmeniz için farklılık gösteriyor.

Schafer Yemek Takımı ile İhtişamlı Sofralar

Yemek takımı modelleri, modern tasarımları ve şık desenleri ile ihtişamlı sofralar kurmanıza yardımcı oluyor. Sunumlarınızı daha dikkat çekici kılan ışıltılı tabaklar kişi sayısına göre seçebileceğiniz setler halinde masanın tamamına yetecek şekilde seçenekler sunuyor. Ayrıca tuzluk, biberlik ve çorba servisi için porselen tencere gibi ikramlarınızı uyum ve ahenk içerisinde sunmanıza yardımcı olacak parçalar takımların içeriğinde bulunabiliyor. Böylece zevkinizi ve özeninizi yansıtan takımlarla göz alıcı sunumlar gerçekleştirebilir, masanızı donatabilirsiniz. Kare, dikdörtgen, yuvarlak ve elips tarzda setler arasından beğeninize göre seçim yapabilirsiniz. Ürünlerin çiçek desenli, dantelli ve işlemeli görünüme sahip çeşitleri evinize, dekorasyonunuza ve beğeninize uygun olan takımı kolayca bulabilmenizi mümkün kılıyor. Schafer yemek takımı kare modeller sofranıza modern bir hava katıyor. Şık tasarımları, yaldızlı detayları ve canlı renkleriyle gözlere hitap ediyor. Hazırladığınız enfes yemekleri sevdiklerinize sunarken bu özel tasarımlarla onlara olan özeninizi ve sevginizi daha iyi hissettirebilirsiniz. Lezzetli yemeğinizle onların midelerine bayram ettirirken uyumlu ve ihtişamlı sofranızla gözlerine hitap edebileceksiniz.

Kaliteli porselen ve bone takımlar uzun yıllar boyunca sofranızı ihtişamıyla kuşatacak. Zarif, pırıltılı, geleneksel, modern ve vintage desenlere sahip zengin ürün çeşitliliği arasından beğeninize uygun olanı kolayca seçebilecek, sofranızı dilediğiniz şekilde donatabileceksiniz. 24 parçadan 86 parçaya kadar mutfağınızın tüm eksiğini takım olarak tamamlayabileceğiniz parça ve kişi sayısı seçenekleri Schafer yemek takımı seti çeşitlerinde bulunuyor. 6, 8 ve 12 kişilik modeller ile hem davetleriniz hem de çekirdek aileniz için seçim yapabilirsiniz. 12 kişilik takımlar kalabalık aileler ve davetler için daha uygun bir kullanım alanı sunuyor. 6 ve 8 kişilik takımlar hem çekirdek aile hem de küçük çaplı davetler için yeterli olabiliyor. Farklı ürünlerde parça sayısının çok olması parça çeşitliliğinden kaynaklanıyor. İhtiyacınız olan parça çeşidini içeren setleri tercih edebilir, daha iyi bir kullanım deneyimi sağlayabilirsiniz. Schafer yemek takımı 24 parça içeriği 6 kişi için birer adet kâse, büyük ve küçük servis tabağı ile yemek tabağını dahil ediyor. 8 kişilik setler ise genel olarak 60, 86 ve 87 parçadan oluşuyor. İçerikleri modele göre değişmekle birlikte servis tabakları, kâse, yemek tabağı, porselen çorba servisi, fincan seti, tuzluk, biberlik, sos servisi, pasta ve salata servisleri 8 kişilik modellerde bulunabiliyor. 12 kişilik takımlarda da parça sayısı 50 ile 87 arasında değişiklik gösteriyor.

Schafer Yemek Takımı ile Sevdiklerinizle Güzel Anılar Biriktirin

Beraber oturulan sofraların manevi olarak anlamı çok büyüktür. Sofraya hep birlikte oturmak kültürel bir değer olarak sevgiyi pekiştiren ve günü anlamlandıran bir faaliyet olarak süre geliyor. Yemek takımınızla görsel olarak daha çekici hale getireceğiniz sofralar sevdiklerinizin onlara verdiğiniz değeri ve özeni hissetmesine yardımcı oluyor. Lezzetli yemekler, şık bir masa, sevdiklerinizle ve ailenizle geçireceğiniz önemli anları güzel anılara çevirebilir. Yemek setleriyle özel günlerinizi de daha göz alıcı ve anlamlı hale getirebilir, sevdiklerinize verdiğiniz özeni gözler önüne serebilirsiniz. Sunumlarınızı ve ikramlarınızı daha da dikkat çekici hale getiren zarif desenler, farklı tarzlarda seçenekler sunuyor. Vintage, Retro, geleneksel, modern ve klasik tarzlarda desen ve tasarım özellikleri bulunuyor. Desenli, yaldızlı, çiçek desenli ve desensiz her zevke hitap eden ürün çeşitleri mevcut. Schafer 6 kişilik yemek takımı modelleri özel günler için ideal seçim olan beyaz üzerine gümüş veya altın renk detaylarıyla klasik ve modern parçalardan oluşuyor. Ayrıca çiçekli ve farklı desenleriyle günlük kullanımda hoş sunumlar yapabileceğiniz çeşitler de bulunuyor.

6, 8 ve 12 kişilik takımlar arasından davetleriniz ve özel günleriniz için veya günlük kullanımınız için ayrı ayrı ürünleri satın alabilir, mutfağınızın tüm ihtiyacını tamamlamak için Schafer kalitesini tercih edebilirsiniz. Renk ve desen seçiminizde mutfak veya yemek odası dekorasyonunuza göre bir tercih yapabilir, uyumunuzla göz kamaştırabilirsiniz. Sade desenlere sahip modeller ile klasik bir sunum hazırlayabilir, özel günlerinizde veya davetlerinizde sadeliğinizle dikkat çekebilirsiniz. Sıra dışı geometrik tasarımlar ile de zevkinizi ve tarzınızı ifade edebilirsiniz. Schafer günlük yemek takımı modelleri çiçekli, çizgili, otantik ve geometrik desenlerle günlük olarak kullanabileceğiniz seçenekler sunuyor. Günlük model desenli ürünleri kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğinde kullanabilirsiniz. Parça çeşitliliği sayesinde mutfağınızda eksik olan ürünleri set olarak uyumlu bir şekilde bulabilirsiniz.  Tuzluk, biberlik, sosluk ve salata servisleri ile masanızın tüm eksiğini setlerden tamamlayabilir, kusursuz uyumu yakalayabilirsiniz. Çorba servisi ile çorbalarınızı ikram ederken de şık sunumunuzdan ödün vermemiş olursunuz. Schafer yemek takımı 85 parça olan çeşitleri 12 kişilik olup çorba servisinden çay kahve setine kadar birçok parçayı içeriyor. Modern tarzlarıyla masalarınıza farklı esintiler taşıyacak şık tasarımlı ürünler sunumlarınızdaki ve ikramlarınızdaki özeni ortaya koyuyor. Farklı setlerin içeriklerini, desenlerini ve renklerini inceleyebilir ve bu parçaları ihtiyacınıza göre değerlendirerek isabetli bir seçim yapabilirsiniz.

Schafer Yemek Takımı Bahar Esintilerini Sofranıza Taşıyor

Kaliteli porselenden üretilen ürünler gerçekçi çiçek desenleri ile sofranıza bahar esintilerini taşıyor. Her zevke ve her mutfağa uygun seçenekler sunan Schafer yemek seti çiçek desenli modelleri arasından evinize ve beğeninize en uygun olanı kolayca bulabilirsiniz. Farklı desenler özenli tasarımlarla üretilen parlak porselen ürünler sunumlarınızı mükemmelleştiriyor. Lezzetli yemekleri kaliteli tabaklarda uyumlu bir şekilde servis edebilmeniz için farklı parça sayısı ve çeşidi içeren setler bulunuyor. Masanızda ihtiyaç duyduğunuz en küçük parçaları dahi set halinde alarak hem avantajlı hem de uyumlu bir tercih yapabilirsiniz. Baharatlık, sosluk, tuzluk gibi küçük parçalar set içeriklerinde bulunabiliyor. Eğer bu parçalara ihtiyaç duymuyorsanız veya zaten bu parçalara sahipseniz servis tabakları ve kaseleri içeren takımları tercih edebilirsiniz. Kahve veya çay ikramlarınızı daha şık bir şekilde sunabileceğiniz fincan ve fincan altlığı da yemek takımlarının içeriğinde bulunabiliyor. Böylece kuru pasta ikramlarınızı küçük servis tabaklarıyla yaparken çay ve kahve ikramınızı da uyumlu bir sunumla yapabilirsiniz.

Schafer yemek takımı 6 kişilik modelleri 24, 30 ve 32 parçadan oluşan setler halinde bulunuyor. Hem günlük hem de özel günlerde veya davetlerde kullanıma uygun farklı birçok model sunan marka, kaliteli ve sağlam porselen ile kullanıcıların memnuniyetini üst seviyede tutuyor. Porselen ve bone porselen malzeme türüne sahip ürünler bulunuyor. Bone porselen daha parlak, daha yumuşak ve yarı saydam özellikte olması yönüyle farklılık arz ediyor. Ancak kalite ve kullanım deneyimi açısından bu iki türdeki porselen hiçbir farklılık göstermiyor. Tabak şekilleri yuvarlak, kare, dikdörtgen, elips gibi klasik şekillerin yanı sıra farklı tasarımlar ile dikkat çekici şekillerde de bulunabiliyor. Yemek takımı seçiminizi yaparken desen, renk ve tasarımdan önce parça sayısını ve setin kaç kişilik olacağını belirleyebilir, alternatifleri daha kolay ortaya çıkarabilirsiniz. Kişi ve parça sayısına karar verdikten sonra renk, desen ve tasarım kriterlerinizi de değerlendirerek kararınızı verebilirsiniz. Renk, desen ve tasarım özelliklerini masa örtünüze, mutfak veya yemek odası dekorasyon stilinize uygun olacak şekilde belirleyebilirsiniz. Davetlerinizde veya özel günlerinizde kullanmak için klasik gümüş veya yaldızlı modelleri tercih edebilir, sunumlarınızı ışıltılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Schafer yemek takımı fiyatları herkesin ihtiyacına çözüm sunabilmek için her bütçeye uygun seçeneklerle bulunuyor. Bununla beraber fiyatlar parça sayısına, parça çeşitliliğine, modele ve modelin özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor.

Schafer Yemek Takımı Yıllar Boyu İlk Günkü Şıklığıyla

Porselen yemek takımları, diğer ürünlere nazaran yapısını ve görünümünü kaybetmediği için uzun süre boyunca kullanılabiliyor. Porselen dayanıklı olmasıyla ve şık görüntüsüyle mutfakların vazgeçilmezi haline geliyor. Kaliteli ve sağlam ürünlerle Schafer porselen yemek takımı modelleri yıllar boyu ilk günkü şıklığıyla sunumlarınızı yapabilmenizi sağlıyor. Desenlerini ve işlemelerini korumak için yıkama sırasında nazik bir şekilde ovmanız, daha uzun ömürlü bir kullanım için tavsiye ediliyor. Schafer kalitesiyle yıllar boyu sağlamlığını ve ışıltısını koruyan porselen setler, sofralara şıklık ve zarafet taşıyor. Yemeklerin sunumunu özenli hale getiren ürünler uyumlu bir görünüm vadediyor. Ürün çeşitliliği sayesinde beğeninize uygun tarzı kolayca bulabilir, ihtiyaç duyduğunuz parçaları set olarak alabilirsiniz. Porselen takımların içeriğinde çorba servisi, kâse, servis tabakları, tuzluk, biberlik, kürdanlık, sosluk, sosluk tabağı ve kayık tabak gibi parçalar bulunabiliyor. Kayık tabaklar salata ve çerez ikramları için kullanılabiliyor.Parça sayısı azaldıkça parça içeriği sadeleşiyor. Bu sebeple setler arasından seçim yaparken öncelikle hangi parçalara ihtiyacınız olduğunu belirleyebilirsiniz. Kaç kişilik bir seti tercih edeceğinizi ise ürünleri hangi amaçlarla kullanacağınızı belirleyerek kararlaştırabilirsiniz.

Davetler ve özel günler için 8 veya 12 kişilik modelleri tercih etmeniz daha uygun olacaktır. Her bir model farklı tasarımlarla kullanıcıların zevkine hitap ediyor. Yuvarlak, kare, elips ve dikdörtgen seçenekleriyle farklı tarzlarda modeller beğeniye sunuluyor. Schafer kare yemek takımı modelleri modern tarzı ve şık desenleriyle eşsiz zevkinizi yansıtabileceğiniz seçenekler sunuyor. Farklı renklerde işleme ve desenleriyle hem günlük hem de klasik tarzda ürün çeşitleri barındırıyor. Günlük olarak kullandığınız bir takımınız yoksa veya yeni bir takım almak istiyorsanız çizgili, çiçekli ve yoğun desenli modelleri günlük kullanım için tercih edebilirsiniz. Klasik tarzda özel günlerde veya davetlerde kullanacağınız ürünler için ise daha sade veya daha ışıltılı modelleri tercih edebilirsiniz. Schafer yemek takımı yorumları kullanıcıların ürünlerin şıklığından ve kullanışlı olmasından memnun olduklarını vurguluyor. Parçaların uyumu ve gözle görünür kalitesinin yanı sıra zarif desenleri de dikkat çekiyor. Ürünler hem sevdikleriniz bir hediye hem de evinizi yenilemek için hoş bir seçenek oluyor. Ayrıca yeni yuva kuracaklar için de çeyizlik olarak tavsiye ediliyor. Birçok farklı ihtiyacı bir arada sunan mega boy setler, evlerini yenileyenler veya çeyizlik arayanlar için uygun bir seçenek olarak değerlendirilebilir.

Schafer Yemek Takımı ile Masanızı Şıklık ve Zarafetle Donatın

Bir masanın üzerinde yemeklerin görsel anlamda güzelliğini ortaya çıkaran, tabakların tarzı ve desenleri oluyor. Uyumlu tabaklarla donatılan bir masa daha göz alıcı daha ihtişamlı bir görünüm sunuyor. Masa üzerindeki her bir detayın uyumlu olması ise dikkat çekici ve özenli bir hava katıyor. Schafer mega yemek takımı masanızda ihtiyaç duyacağınız her bir parçayı bulabileceğiniz uyumlu setler sunuyor. Bu setler sayesinde masanızın her bir köşesini şıklık ve zarafetle donatabilir, tüm detayları daha zarif kılabilirsiniz. Ayrıca benzersiz tasarımlarıyla tarzınızı masanızda da yansıtabileceğiniz ürünler Schafer yemek takımı modelleri arasında bulunuyor. Geleneksel motifler, otantik, vintage ve klasik tarzda modeller kişilerin yaşam tarzına ve beğenilerine hitap edecek seçenekler barındırıyor. Dönemin trendleri arasında bulunan desenler, motifler ve tarzlarda çeşitler barındırmasıyla trendlere uygun sunumlar hazırlayabilmeniz için seçenekler sunuyor.

Oldukça şık yapısı ve desenleriyle bu modeller hem klasik hem de sıra dışı bir görünüm vadediyor. Kare şekle sahip klasik tarzdaki tabaklar dönemin trendleri arasında bulunuyor ve çok tercih ediliyor. Günlük kullanımlarınız için yuvarlak şekle sahip renkli, çizgili, çiçekli ve otantik desenli modelleri tercih edebilir, daha salaş bir tarzı yansıtabilirsiniz. Altın ve gümüş renkli yaldızlara sahip ürünler daha çok klasik tarzı yansıttığından misafirleriniz ve özel günleriniz için ideal tercih oluyor. Günlük kullanımlarınızda parça çeşidi ve sayısını da eğer ihtiyacınız yoksa daha az olacak şekilde düşünebilirsiniz. 24 parça modeller günlük kullanımlarınız için yeterli bir tercih olabilir. Tuzluk, baharatlık ve sosluk gibi ihtiyaçlarınız varsa daha fazla parça çeşidi içeren setleri tercih edebilirsiniz. Setler içerisinde bulunabilen kayık tabakları çerez, ikram ve salata tabağı olarak kullanmak için tercih edebilirsiniz. Yemek takımı seçiminiz için en şık modeller en cazip fiyatlarla Hepsiburada’da sizleri bekliyor!

Schafer Yemek Takımı Çeşitleri Nelerdir?

Schafer yemek takımı çeşitleri porselen ve bone olmak üzere iki tür malzemeden üretiliyor. Ayrıca parça sayısı ve çeşidi, desen, şekil ve tasarım özellikleri açısından farklı çeşitler sunuyor.

Schafer Yemek Takımı Kaç Parçadan Oluşur?

Her bir takım, uyumlu desenlerde ve tarzda farklı içeriğe sahip farklı sayıda parçadan oluşur. Parça sayısı 6, 8 ve 12 kişilik seçeneklerle modele ve içeriğe bağlı olarak 24 ile 87 arasında değişiyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Schafer Yemek Takımları

190 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Kişi Sayısı
Toplam 36 / 190 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?