Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Sharkoon
Sharkoon AM5 Titanium Pencereli 2x Led Fanlı 2xUSB 3.0 2xUSB2.0 ATX Oyuncu Kasası

Sharkoon AM5 Titanium Pencereli 2x Led Fanlı 2xUSB 3.0 2xUSB2.0 ATX Oyuncu Kasası

Sharkoon
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/8/1013
Sharkoon AM5 Titanium Pencereli 2x Led Fanlı 2xUSB 3.0 2xUSB2.0 ATX Oyuncu Kasası
 
Metalik parlak ön paneliyle, Sharkoon'un AM5 Window Midi ATX oyun alanında göz alıcıdır. Uygun bir LED fan, kırmızı, mavi veya beyaz renk sürümlerinde atmosferik bir aydınlatma seviyesi sağlar.
 
 
 
Hızlı erişim
Hem mikrofon hem de kulaklık için ses konektörleri ve 2 USB 2.0 ve USB 3.0 arabirimi, üst panelin kenarında bulunur. USB 3.0 bağlantı noktaları 19 pinli bir anakart konnektörü üzerinden bağlanır.
 
 
 
 
 
 
 
 
Pratik Kasa yapımı sayesinde daha kolay kurulum
AM5, çok sayıda kablo geçişi olan gelişmiş bir kablo yönetim sistemi kullanmaktadır. Tüm kablolar, hava akışını etkilemeden ana kartın arkasına yönlendirilebilir ve gizlenebilir. Tünelin içinde, en altta 20,5 cm uzunluğunda bir güç kaynağı için kasanın tabanında yeterli boşluk vardır. Tünelin kendisi, sabit disklerin optimum düzeyde soğutulması için üst ve yan taraflarında hava menfezlerine sahiptir. Maksimum 16,7 cm yüksekliğe sahip yeni bir işlemci soğutucusu, ana karttaki bir açıklıktan kolayca kurulabilir. Ön ve alt kısımdaki sökülebilir toz filtreleri ve üst paneldeki manyetik olarak bağlanan toz filtresi, PC'yi kirlenmeye karşı korur.
 
 
 
 
Sabit Diskler için Çok Alan
Sabit diskleri kurmak için yeterince alan mevcuttur.2 adet 3.5" sabit sürücü veya 2.5"HDD/SSD, tünelin üst kısmına sıkıca vidalanan HDD kafesine monte edilebilir.
 
 
 
 
 
Bilgisayar Bileşenlerini optimum düzeyde soğutma
Optimum hava akışını sağlamak için ön panelin her iki tarafında da çok sayıda hava deliği bulunmaktadır. 140 mm'lik bir fan, ön panelin arkasına önceden monte edilmiş ve 140 mm'lik ilave bir fan takabilir. Alternatif olarak, 3 adete 120 mm fana kadar, 280 mm veya 360 mm radyatör (tümü maksimum 5,5 cm yüksekliğinde) monte edilebilir. 120 mm'lik bir LED fan, uygun bir aydınlatma ile arka panele önceden monte edilmiş olarak gelir; veya tercih edilirse, bu 120 mm'lik bir radyatör ile değiştirilebilir. Kasanın üst paneline en fazla üç adet 120 mm fan veya iki adet 140 mm'lik fan takılabilir. Oval pervazlar sayesinde tüm fanlar ve radyatörler mükemmel bir şekilde konumlandırılabilir.
 
 
 
 
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön