Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Tarpa
Tarpa Sihirbaz Temizlik Iksiri (Profesyonel Seri) 910 ml

Tarpa Sihirbaz Temizlik Iksiri (Profesyonel Seri) 910 ml

Tarpa
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483619/28001525/28001529/60001322
Tarpa Sihirbaz Temizlik Iksiri (Profesyonel Seri) 910 ml

* TAR-PA Sihirbaz (Profesyonel) *Her türlü yüzeyde,suyla yıkanabilen her türlü malzemede rahatlıkla kullanılabilen süper etkili harika bir temizleyicidir. * fayans, derz arası, halı, koltuk, döşeme, duvar, ocak, fırın, beyaz eşyalar, lavabo, klozet, küvet, tüm zeminler ve tüm kirli, lekeli alanlarda uygulayabileceğiniz tek tip harika bir temizleyicidir * Halı, koltuk, kıyafetler ve diğer yüzeylerde mürekkep, yağ, vb. lekeleri kolaylıkla çıkarır. * TAR-PA Sihirbaz içinde tiner, asit gibi ağır kimyasallar ve ağartıcılar olmadığı için en hassas yüzeylerde, en narin kumaşlarda dahi güvenle kullanılabilir. * Arabaların motor, döşeme, tavan, paspas, lastik, jant ve kaportada oluşan tüm kir pasak ve sürtmelerden kaynaklı boya izleri ve zift lekelerinin temizliğinde kesin çözümdür. * Patentli nano teknoloji içeren formülü ile halı, koltuk, döşeme, ya da araç boyasına zarar vermeden ve iz bırakmadan temizler. KULLANIM ŞEKLİ

GENEL TEMİZLİKTE

*Ev, ofis, lokanta vb. tüm mekanların genel temizliği için 5Lt?lik bir kova suya bir su bardağı eklenip sadece TARPA SİHİRBAZ ile tüm mekanlardaki bütün alanlar temizlenir.

*HALI, KOLTUK DÖŞEMELERDE

Halı, koltuk, döşeme, araç içi döşemesi ve her türlü makinede yıkanamayan kumaş kaplı ve benzeri sandalye v.s. TAR-PA Sihirbaz sıkılır ve sert bir fırça ya da bulaşık süngeri ile ovalanır. Leke çıkıncaya kadar ürün sıkılıp ovalama tekrarlanır. Durulama mahiyetinde sadece su sıkılıp ovalanır. Halı yıkama makinesi varsa deterjan ve köpük çekilir, yoksa bir iki defa ıslatılıp bezle su ve köpük alınır, kurumaya bırakılır.

SERT YÜZEYLERDE

*Tüm sert yüzeyler, masa, sandalye, tezgah, lavabolar, seramikler, wc ve lavabolar, duvarlar TAR-PA Sihirbaz sıkılır, ovalanır ve durulanır.

ÇAMAŞIRDA

* TAR-PA Sihirbaz çamaşırlara sıkılır ovalanır-çitilenir ve durulanır. Makinede deterjana ek olarak makine su alırken eklenir ayrıca lekeli kıyafetlerin lekelerine sıkılıp makinede yıkanır. Makinede kullanımı makinenin içini, pompa ve rezistansını,gider borularının da tamamını temizler

BULAŞIKTA

*Bulaşık, tencere, tava, dibi tutan ve yanan tencereler, v.s TARPA SİHİRBAZ sıkılır ve ovalanır sonra durulanır. Bulaşık makinesine de deterjana ek olarak eklenebilir. Bulaşık makinesinin iç kısmının temizlediği için kokuyu tamamen yok eder.

MUTFAKTA

*Ocak,mutfak dolapları,yağlı davlumbazlar v.s TAR-PA Sihirbaz sıkılır ve ovalanır sonra durulanır.

LOKANTA, KAFE VE OTELLERDE

*TAR-PA Sihirbaz ile bu mekânlardaki halı, koltuk, tüm döşemeler, WC, banyo, lavabo, mermer, tüm cam yüzeyler ve camlar, havuz temizliği, çamaşır ve bulaşık makinelerinde kullanılır. Otel, spor salonu, hamam, sauna gibi umumi yerlerde sürekli yıkanan çamaşır, çarşaf, masa örtüsü ve havluları hem temizler hem de nemden kaynaklı rutubet kokusunu giderir. Havluların kokusunu alır. Masa ve diğer genel temizlikte kullanılan bezler; içine TAR-PA Sihirbaz katılmış suda bekletilip kullanılırsa hem kokuyu giderir hem silinen zemin çok hoş kokar ve tertemiz olur.

FABRİKA, ENDÜSTRİYEL SERVİSLERİNDE

*Oto tamir servisleri oto detaylı yıkama yapan yerler, oto motor parçaları yıkayan yerler: TAR-PA Sihirbaz ile tüm motor parçalarından tinerin ve mazotun bile çıkaramadığı lekeleri çıkarır ve plastik, alüminyum v.b. kısımlara zarar vermez. Endüstriyel makine ve ekipmanların temizliğinde, fabrikaların genel temizliğinde kusursuz temizlik sağlar. Ayrıca ustalar el yıkamada da kullanabilirler. Ellerdeki tüm yağı temizler.

OTO YIKAMACILAR VE HALI YIKAMACILAR

*TAR-PA Sihirbaz Zift ve kahve lekesini ekstra uygulama yapmadan çıkarır. Bir kere yıkanan araba ve halı bir dahaki yıkamada daha kolay temizlenir.

KULLANIM ALANLARI * Ev, ofis, fabrika, otel vb. tüm mekânların genel temizliğinde * Yanmış, kararmış, kurumuş çıkması imkansız inatçı lekelerde * Deterjana ek olarak çamaşır ve bulaşık makinesinde * Tüm zeminlerde ve tüm kıyafetlerde vişne, nar, çay, kahve, oje, kan vb. lekelerde * Kıyafetlerde yaka ve kollardaki kararmalar, koltuk altı ter izi ve ütü kararmalarında, ayakkabılarda * Banyo ve tuvalette oluşan su lekeleri, fayans derzleri, tüm seramik yüzeyler ve PVC ler. * Halı, koltuk, döşemeler, oto parçaları, oto tavan ve iç döşemeleri * Araba lastiklerinde ve plastik aksamlarda, kaportadaki sürtme ve çarpmalardan kaynaklı boya izleri ve zift lekelerinde. * Beyaz eşyalarda oluşan tüm lekeler, beyaz eşyalara yapıştırılan ve sonradan çıkmayan etiketler * Ocak, fırın, dibi tutan tencereler tavalar, lavabolar, tezgahlar, cam yüzeyler vekireçli çaydanlıklarda * Duvarlardaki lekeler,çizikler, masa sandalye temaslarından kaynaklı kararmalar vb. tüm lekelerde kullanılan bir üründür.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön