Yenilikçi teknolojiler ve üstün performans özelliklerini fiyat performans modellerine taşıyan Tecno, akıllı telefon kategorisinde etkili aktörlerden biri olarak öne çıkıyor. Çin merkezli olarak faaliyet gösteren Tecno Mobile, başta Afrika ve Asya olmak üzere yükselen bir başarı grafiği izliyor. Geniş açılı ekranlar, çok kameralı multimedya setleri ve güçlü donanım özellikleriyle öne çıkan Tecno akıllı telefon modellerinin yanı sıra tablet ve aksesuarlar konusunda da iddialı modeller geliştiriyor. Tecno’nun yeni nesil telefon modellerine HepsiBurada aracılığıyla kolayca ulaşılabilir ve bu çok özel telefon modellerini oldukça uygun fiyat seçenekleriyle kolayca satın alabilirsiniz.

Hong Kong Merkezli Dünya Devi

2006 yılında Hong Kong’da kurulan Tecno Mobile, başta Afrika ve Güney Asya olmak üzere dünyanın 60’dan fazla ülkesinde faaliyet gösteriyor. Yüksek teknoloji şirketi Transsion Holding’in cep telefonu markası olarak üretime başlayan Tecno’nun 2007 yılında kurulan ilk fabrikası Çin’in Shenzen kentinde bulunuyor. Yılda 20 milyondan fazla akıllı telefon satan marka, özellikle Afrika pazarında ilk sıralarda yer alıyor. 2012 yılından bu yana akıllı telefonlar tasarlayıp üreten Tecno Mobile, Afrika ve Asya dışında Ortadoğu, Latin Amerika ve Doğu Avrupa ülkelerinde de kayda değer bir varlık gösteriyor. Ödüllü telefon serileri ve çok özel Ar-Ge çalışmaları ile önemli atılımlar yapan marka, sosyal sorumluluk projeleri ve ünlü futbol takımı Manchester City’e teknoloji sponsoru olmasıyla da adından söz ettiriyor. Gana, Nijerya gibi Sahra Altı Afrika ülkelerinde sayısız ödül kazanan marka, İngiltere’nin başkenti Londra'da ise Altın Kategoride International Quality Crown ödülünü almayı başarıyor.

Üstün Performanslı Tecno Modelleri

Çok yönlü kullanıma uygun, hem iş hem telefonu olarak tercih edilen çift SIM kartlı cep telefonları ile tanınan marka, dinamik ve işlevsel tasarımlar ile büyük beğeni topluyor. Camon Premier, Pova ve Spark serilerinde yer alan akıllı telefon modelleri gelişmiş donanım özellikleri ile güçlü multimedya deneyimleri sunuyor. Yüksek şarj kapasiteleri ile yarı yolda kalmayan, sorunsuz bir kullanım sağlayan akıllı telefonlar, geniş ve canlı ekran tasarımları ile akıllı telefon keyfini üst noktalara taşımayı başarıyor. Markanın Türkiye’de de lansmanını yaptığı güçlü ve iddialı akıllı telefon serisi Camon 16 Premier, yüksek çözünürlük sunan toplam 6 kamerası ile dikkat çekiyor. 4 arka, 2 ön kameraya sahip olan bu telefonlar, diğer Tecno Mobile telefonları gibi erişilebilir fiyatlarla kullanıcılara ulaşıyor. Güçlü işlemci yapıları, uzun ömürlü batarya sistemleri, yüksek malzeme kaliteleri ve kullanışlı özellikleri ile büyük beğeni toplayan Tecno akıllı telefonlar, yüz tanıma ve parmak izi okuma sistemleri de içeriyor.

Tecno cep telefonları yapay zeka algoritmaları konusunda da iddialı özellikler ortaya koyuyor. Fotoğraf ve video çekimleri başta olmak üzere pek çok alanda başarılı sonuçlar sunan yapay zeka özellikleri kullanıcıların hayatını kolaylaştırmayı başarıyor. Markanın telefonlarındaki çoklu kamera setleri sayesinde alan derinliği veren Bokeh efektini elde etmek, yüksek kaliteli fotoğraflar çekmek, kusursuz videolar kaydetmek mümkün oluyor. Telefonlardaki dört arka kameradan birini Bokeh kamerası oluştururken, bir başkası yapay zeka kontrolü sunuyor. Geniş açı özellikleri ile profesyonel kadrajlar oluşturmaya imkân veren Tekno kamera setleri, düşük ışıklarda dahi doğru çekimler yapabiliyor, hibrit zoom sistemleri ile 10 kata kadar yakınlaştırma olanağı sağlıyor.

İşlevsel Arayüz Sistemi HiOS

Sistem arayüzü olarak kendi geliştirdiği HiOS’u tercih eden marka, oldukça kullanışlı ve hızlı bir kullanım sağlıyor. Yeni seri telefonlarda bulunan HiOS 7.0 arayüzü, oldukça renkli temalar, özel simgeler ve etkileyici renkler içeriyor. Akıllı telefon teknolojilerinin çok daha pratik ve işlevsel biçimde deneyimlenmesini mümkün kılan arayüz, animasyonlu karakterlerde de yenilikçi bir yaklaşım sunuyor. Daha rahat bir görüş, daha kolay bir kullanım sağlayan Tecno akıllı telefon modelleri, akıllı tarayıcı uygulaması sayesinde internette gezinti deneyimini de üst noktalar taşıyor. Web sitelerini anında tercüme eden, hızlı ve sonuç odaklı akıllı tarayıcı, internet deneyimini kişiselleştirme imkanı veriyor.

Güçlü bağlantı ve ses özellikleri ile Tecno telefonlar ile kusursuz kalitede sesli görüşmeler yapmak mümkün oluyor. Telefonu açmak için sadece kulağa götürmenin yeterli olduğu pratik çözümler sunan Tecno marka telefon modelleri, el hareketleri ile bazı uygulamaların devreye alınabilmesini de mümkün kılıyor. Belirli harfleri çizerek uygulamaları çalıştırmak, kısa yollar ile doğrudan istenen uygulamaya gitmek de bu özel arayüz sayesinde oldukça kolay hale geliyor. Yüksek çözünürlüklü olarak kaydedilmiş fotoğrafları sıkıştırarak alandan kazanmak için özel fotoğraf sıkıştırıcı uygulaması kullanılabiliyor. Video görüşmeler, mesajlaşmalar ve diğer sosyal medya uygulamaları için etkili çözümler sunan marka, Turbo Sosyal uygulaması ile sosyal medyanın etkili ve verimli biçimde kullanılmasını sağlıyor. Cep telefonunun Wi-Fi’sini paylaşmak, ses düğmesini oyunlarda tetik olarak kullanmak, en loş ortamlarda dahi yüz kilidini kolayca açmak gibi pek çok pratik özellik de Tecno akıllı telefon modellerinin sunduğu olanaklar arasında yer alıyor.

Her Bütçeye Uygun Tecno Telefonlar

Tecno Mobile Türkiye pazarına sunduğu farklı akıllı telefon modelleriyle her ihtiyaca ve her bütçeye uygun seçenekler sağlıyor. Pova serisindeki akıllı telefonlar olağanüstü yüksek batarya kapasitesi ile dikkat çekiyor. 30 güne varan bekleme süreleri, saatlerce konuşma ya da oyun oynama olanağı sunan bu özel modeller, geniş açılı ve büyük ekran yapılarıyla da öne çıkıyor. Akıllı telefon modellerinde modern tasarım çizgileri ile etkili bir işlevselliği buluşturan marka, fiyat performans ürünü satın almayı düşünenler için ideal alternatifler sunuyor. Akıllı telefon modellerinde yer alan güçlü işlemci ve grafik işlemci setleri sayesinde oyun deneyimleri üst boyuta taşınıyor. Markanın hem kişisel telefon hem de iş telefonu olarak kullanılabilen çift SIM kartlı modelleri, farklı özellikleri ve kullanışlı yapısıyla gönül rahatlığıyla tercih edilebiliyor. Yeni nesil teknolojiler ile kusursuz bir cep telefonu deneyimi sunan marka, akıcı performans özellikleri ile ön plana çıkıyor

Tecno telefonlar ile çift SIM kart kullanabilir miyim?

Çok yönlü kullanıma uygun gelişmiş telefon modeller sunan Tecno Mobile, akıllı telefonlarından 2’li SIM kart kullanımına imkân veriyor. Bu sayede hem iş hem kişisel telefon aynı anda kullanılabiliyor, gereksiz yere iki telefon taşıma mecburiyeti ortadan kalkıyor. Akıllı telefonlar iş için gerekli temel özellikleri sunmaları yanında, oyun ve multimedya özellikleri ile kişisel bir telefondan beklenen tüm performansı da gösteriyor.

Yapay zeka algoritmaları ne işe yarıyor?

Tecno Mobile telefon modellerinde bulunan yapay zeka uygulamaları daha yüksek bir performans ve daha verimli sonuçlar elde etmeyi kolaylaştırıyor. Kişiselleştirilmiş bir deneyim için katkı sunan bu algoritmalar fotoğraf ve video çekimlerinde olağanüstü bir performans elde edilmesini sağlıyor. Yapay zeka algoritmalarının verimli kullanılması için arka kameralardan biri bu işlev için ayrılıyor. Ayrıca selfie kameralarında da yapay zeka tabanlı özellikler yer alıyor.

Veri güvenliği nasıl sağlanıyor?

Yüksek güvenlik sistemleri bulunan Tecno modellerinde yüz tanıma sistemleri ve parmak izi okuyucu sistemler bir arada bulunuyor. Akıllı telefonlara izinsiz erişim riskini ortadan kaldıran bu özellikler, kişisel verileri koruma altına alarak çok daha güvenli bir kullanım sağlıyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tecno

129 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Renk
  5. Satıcı A-Z
  6. Kelime Filtresi
Yarın KapındaYarın Kapında ürünlerini görmek için konumunu seç.
Konum:
seçilmedi
Başa dön