Temizlik Teli

Bulaşıklarda ve genel mutfak temizliğinde, hızlı ve pratik temizlik için çözüm arayanların yardımcısı, temizlik teli, en inatçı lekelerde bile üstün bir temizlik sağlıyor. Temizlikte size zaman kazandıracak bu ürün, hepsiburada.com farkıyla kapınıza geliyor.
Yemek artıklarının, yanmış ve kurumuş yağların ve inatçı lekelerin temizlenmesinde, kolay ve etkili bir temizlik sunan temizlik telleri, aynı zamanda, yüzeylere ışıltı ve parlaklık veriyor. Sadece birkaç ovma hareketiyle, çıkması zor lekeleri kolayca çıkarma imkânı veren bu ürün, temizlik rutininiz için harcadığınız süreyi kısaltarak, size zaman kazandıran temizlik ürünleri arasında yer alıyor.
Günlük mutfak temizliğinden, tava ve tencere tabanlarına, ızgara ve fırın tepsilerinden, çaydanlıklara kadar, farklı yüzeylerde oluşan, zorlu pas ve lekeleri, pratik ve hızlı bir şekilde çıkartan temizlik teli, yüzeyleri çizmeden ve zarar vermeden temizliyor. Deterjanın akıp gitmesini önleyen iç yapısı sayesinde, az miktarda deterjan ile etkili temizlik sağlıyor. Paslanmaz özellikli olarak üretilen ve hemen eriyip gitmeyen bu ürün, uzun süre kullanılabiliyor. Diğer temizlik ürünlerine göre uygun fiyatı ile ekonomik bir temizlik ürünü olan ürün, özel tutuş alanı ve ergonomik tasarımı sayesinde, ellerin yıpranmasını ve kesik oluşmasını önleyerek, koruyor.
Farklı markaların temizlik teli ürünlerine, hepsiburada.com’un süpermarket ve deterjan ve temizlik ürünleri kategorileri altından ulaşabilir; en zorlu kirlerden kolayca kurtularak, geri kalan zamanınızın keyfini çıkarabilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Temizlik Teli Ürünleri ve Fiyatları

128 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 128 ürün
DSACategoryId/2147483619/28001525/28002739/60001171