1954 yılında temelleri atılan Uğur Soğutma, Türkiye’nin ilk derin dondurucu markasıdır. Ergonomik yapıları ile hem kullandığınız alanda az yer kaplayan hem de kullanım kolaylığı sunan Uğur derin dondurucu çeşitleri sağlam, sessiz tasarımları ile ön plana çıkıyor. Uğur Soğutma, kolay ve esnek konumlandırma için opsiyonel tekerleklere sahip, daha fazla ürün depolamaya imkan sağlayan, hızlı şoklama özelliği içeren derin dondurucu modellerini tüketicilerle buluşturuyor. Uğur Derin Dondurucu, ürünlerinizi ilk günkü lezzeti ve tazeliği ile mevsimler boyu muhafaza etmenize imkan tanıyor.

Uğur Şirketler Grubu, soğutmanın yanı sıra, motosiklet, medikal tekstil, gıda sektörü gibi birçok alanda faaliyetlerini sürdürüyor. Halihazırda Grubun bünyesinde 4 ayrı firması, 2500 çalışanı bulunuyor. Müşteri memnuniyetini esas alan yaklaşımıyla, çevreci ve kaliteli ürünleriyle Uğur Şirketler Grubu 137 ülkeye hizmet veriyor.

Alanında lider Uğur Soğutma markasına ait derin dondurucu modellerini tercih ederek, enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Analog ve dijital termometre seçeneğini kullanarak ürünlerinizi saklamak istediğiniz dereceyi ayarlayabilir, ortalama 11 kg / 24 saat dondurma kapasitesinden yararlanabilirsiniz. Elektrik kesintisi halinde ürünlerinizi güvenle 48 saat derin dondurucu içerisinde saklayabilirsiniz.

Sebze – meyveleri, et ve süt ürünlerini, organik gıdaları tam tazeliği ile ve sağlıklı koşullarda uzun süre saklamanıza imkan tanıyan derin donduruculara hepsiburada.com'dan ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun ürünleri filtreleyip, inceleyebilirsiniz. Size en uygun olanını dilerseniz kısa birkaç adımı takip ederek hemen satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Uğur

3.900 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Renk
 6. Kumaş Dokuması
 7. Ürün Rengi
 8. Ebatlar A-Z
 9. Satıcı A-Z
 10. Kumaş Türü
 11. İndirimli Ürünler
 12. Hemen Al Sonra Öde
 13. Güvenle Kapında
 14. Sepette Kampanyalı Ürünler
 15. Kelime Filtresi
Başa dön