Warner Bros Ürünleri

Warner ailesinin mensubu olan Albert, Jack, Harry ve Sam isimli 4 erkek kardeş tarafından Kaliforniya Burbank’te kurulan Warner Bros şirketi; film yapımı, dağıtımı ve televizyon yayıncılığı başta olmak üzere birçok alanda faaliyet gösteriyor. Günümüzde Time Warner grubunun bir iştiraki durumunda olan Warner Bros, 100 yılı aşkın tecrübesiyle büyümesini devam ettiriyor. Dünya genelinde oldukça geniş bir kitleye hitap etmeyi başaran şirket, temel üretim alanı olan film yapımcılığı dışında film ve karakter temalı giyim, hobi ve aksesuar gibi lisanslı ürün gruplarıyla farklı sektörlerde de yer alıyor. Böylelikle şirket, kullanıcılara beğendikleri herhangi bir Warner Bros yapımına dair kalıcı ürünlere sahip olma şansı veriyor.

Warner Bros Nasıl Bir Markadır?

Amerika’nın en saygın ve başarılı yapımcılarından biri olarak gösterilen Warner Bros, bünyesinde bulundurduğu birbirinden önemli şirketlerle sinema, televizyon ve çizgi roman dünyasının lider isimleri arasında yer alıyor. İlgi uyandıran sayısız yapıma imza atmış ve efsaneleşen yapımlar ile karakterlerin lisanslı ürünlerini hayranlarıyla buluşturmuş olan marka, piyasa değeri bakımından sık sık dünyanın en değerli şirketleri arasına girmeyi başarıyor. Warner Bros, yapımları ve lisanslı ürünleriyle Türkiye pazarında da aktif bir şekilde yer alıyor. Son derece zengin bir ürün yelpazesine sahip olan marka, bulunduğu tüm sektörlerde yoğun biçimde tercih ediliyor ve zirvedeki isimler içerisinde kendisine sağlam bir yer ediniyor.

Warner Bros Ürünleri Nelerdir?

Film ve televizyon yapımları gerçekleştiren Warner Bros bünyesinde çizgi film yayıncısı Looney Tunes ve çizgi roman yayımcısı DC gibi dünya çapında ses getirmiş olan markalar da bulunuyor. Dolayısıyla ortaya geniş bir etki alanı çıkmış oluyor. Özellikle çocuklar ve gençler tarafından ilgi ve beğeniyle karşılanan DC imzalı Batman ve Superman gibi çizgi roman ve Looney Tunes imzalı Bugs Bunny ve Daffy Duck gibi çizgi film karakterleri, uzun yıllardır popülerliklerini koruyor. İlgiye kayıtsız kalmayan Warner Bros, çocuklardan yetişkinlere değin tüm yaş grupları için ürün alternatifleri sunuyor. Markanın ürünleri arasında Warner Bros karakterleriyle tasarlanmış lisanslı aksesuarlardan giysilere, çeşitli oyun konsolları için üretilmiş oyunlardan oyuncaklara kadar birçok seçenek bulunuyor.

Warner Bros Ürünleri Hangi Amaçla Kullanılır?

Warner Bros’un birbirinden keyifli ve renkli ürünleri, eğlenceli vakit geçirmek ve favori kahramanlarını üzerilerinde ya da yanlarında taşımak isteyen kişiler tarafından tercih ediliyor. Markanın göz kamaştıran ve zengin bir çeşitlilik arz eden ürün çeşitleri arasında hediye vermeye, koleksiyon yapmaya ya da hobi amaçlı kullanıma uygun ürünler de yer alıyor. Markanın ürünleriyle çocukları hayranlık duydukları kahramanlarla bir araya getirmek mümkün hâle geliyor. Gençlere ve yetişkinlere yönelik şekilde tasarlanmış olan ürünler ise kullanıcılara efsane Warner Bros karakterleriyle vakit geçirme şansı veriyor. Ayrıca, sevdiklerinize tutkunu oldukları karakterle tasarlanmış bir ürün hediye ederek hoş bir sürpriz yapmak da ürün kullanımına dair bir diğer alternatif oluyor.

Warner Bros Ürünleri Nasıl Seçilir?

Ürün seçimini kolaylaştırmak için öncelikli olarak ürün çeşidinde karar kılarak Warner Bros lisanslı bir ürün tercihine girişmek gerekiyor. Kendiniz için Warner Bros ürünü seçerken bireysel tercihlerinize göre hareket etmeniz fazlasıyla önem taşıyor. Ürün, başka birisi için seçildiğinde ise kişinin ilgi alanına yönelik biçimde seçim yapılması, memnun edici sonuçlar alınmasını mümkün kılıyor. Warner Bros ürünleri; üretim şekilleri ve kullanım amaçları bakımından birbirlerinden farklı özellikler taşıyor ve farklı kategorilerde yer alıyor. Dolayısıyla markanın üretmiş olduğu ürünler fiyat bakımından da değişkenlik gösteriyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Warner Bros Ürünleri

170 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Fırsat Ürünleri
  5. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön