Ev dekorasyonunun önde gelen markalarından olan Zigzag, evlerinde farklı bir görünüm elde etmek, tarz oluşturmak isteyen tüketicilere oldukça geniş bir alanda hizmet veriyor. Çok sayıda dekorasyon ürünüyle kullanıcıların hayallerindeki eve ulaşmasını sağlayan Zigzag, yenilikçi ürün tasarımlarıyla evlere modern bir görünüm katarak dikkat çekmeye devam ediyor. Doğal malzemelerle üretilen ahşap, taş desenli ürünleri beğeni toplarken, kullanım kolaylığı sağlayan ürün modelleri ev sakinlerine zaman kazandırıyor. Renk ve boyut konusunda çeşitlilik sağlayan Zigzag tasarımları her eve uygun seçeneklerle tüketicilerin karşısına çıkıyor. Yetişkinlerin yanı sıra müzik kutusu gibi ürünleriyle çocukların da beğenisini kazanıyor. Çocuk odalarına masalsı bir hava katan müzik kutuları sayesinde çocukların daha eğlenceli ve mutlu bir şekilde zaman geçirmesi mümkün hale geliyor.

Uzun ömürlü ürünleriyle önemli misyonlarından birini yerine getiren Zigzag, ev ortamında yaşanabilecek devrilme, çarpma gibi ufak kazalara karşı dayanıklı ürünleri sayesinde alıcılarının beklentilerini karşılıyor. Zigzag mutfaklarda ev hanımlarına yardımcı olan ve ocak ateşlerini daha küçük yanma açısıyla kullanma imkanı veren ocak küçültücü ürünleriyle tencere ve çaydanlık kullanımında avantaj yaratıyor. Evlerinde egzotik bir tarz yakalamak isteyen kullanıcılar için üretilmiş olan ahşap bardak altlıklarıyla hem doğal hem de çekici bir tasarım ortaya konuyor. Sıcaklığa ve suyla temasa karşı dayanıklı olan ahşap bardak altlıkları kullanışlı yapılarıyla alıcılarının saygısını kazanıyor. 

Ahşap tasarımlı ürünlerden hoşlanan kullanıcılar için ahşap sehpa modelleri de sunan Zigzag, kullanışlı tasarıma sahip bu ürünleriyle misafirlere yiyecek ve içecek servisi yaparken yardımcı oluyor. Destek ayakları ve gövdesi ahşap malzemelerden oluşan sehpalar dekorasyonu tamamlayan yapıları uyumlu bir ev tasarımını ortaya çıkarıyor. Yuvarlak yapıları bardak ve tabaklar için de uygun bir alan oluştururken balkonlarda kullanılmaları durumunda küllük ve saksı gibi ev eşyalarına da kullanışlı bir alan oluşturuyor. Zigzag, dolap düzenleyici ürünü yardımıyla ev eşyalarının toplu olarak bir arada saklanabilmesine olanak tanıyor. Daha sistemli bir şekilde yerleşim gerçekleştirmek ve bu sayede aranılan eşyaların daha kolay bulunmasını sağlamak isteyenler için oldukça ideal olan dolap düzenleyiciler kapılara asılabilen yapılarıyla alan kazandırıyor.

Porselen takımlarından oluşan bir sunum gerçekleştirerek misafirlerini memnun etme arzusu taşıyan ev hanımlarının yardımcısı olan Zigzag porselen tabaklar aracılığıyla göze hoş gelen yemek sunumları hazırlanabiliyor. Kırılmaya karşı dayanıklı olan porselen tabaklar bulaşık makinesinde yıkanabilmeye uygun olan yapılarıyla alıcılarına zaman kazandırıyor. Katlanabilir yapıya sahip olan Zigzag raflar sayesinde eşya koymak için ekstra alan kazanılıyor. Pratik tasarımlarıyla ihtiyaç anında etkili çözümler oluşturan bu raflar mutfaklarda bardak, tabak gibi nesnelerin yerleşimi için uygun alanı yaratıyor. Sürahi ile şık bir şekilde misafirlere su ikramı yapmak isteyen ev sahiplerine avantaj sağlayan cam Zigzag cam sürahiler kullanıcılarının göz zevklerine hitap ediyor. Desenli tasarımıyla göze çarpan sürahiler aynı zamanda cam yapılarıyla suyun daha sağlıklı bir şekilde saklanabilmesine yardımcı oluyor. 

Yeni yıl kutlamaları için de ev dekorasyonunu güçlendiren ürün modelleri bulunan Zigzag sayesinde yılbaşını daha şık ve eğlenceli bir ortamda geçirmek olanak kazanıyor. Fiyonk modelleriyle evin özel günler için süslenmesi kısa bir zaman alıyor. Seramik kuş figürleri evin farklı köşelerine yerleştirilerek hoş bir tasarım oluşturuluyor. Zigzag kare sehpa modelleri kahve sunumlarında hanımların yardımcısı olarak misafirlerin keyifli bir şekilde kahve içebilmesini kolaylaştırıyor. Biblo tasarımlarıyla da beğeni toplayan Zigzag ürünlerinden yararlanarak ev içi tasarımında özel bir görünüm yakalanıyor. Hem insan figürleri hem de hayvan figürleri içeren biblolar daha sempatik bir görünüm elde etmeye yardım ediyor.

Zigzag

2.155 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN