TP-LINK
TP-LINK MC112CS WDM Fast Ethernet Medya Dönüştürücü

TP-LINK MC112CS WDM Fast Ethernet Medya Dönüştürücü

TP-LINK
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
  • iline bugün teslimat seçeneği
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
  • iline bugün teslimat seçeneği
DSACategoryId/2147483646/3013122/60001671

TP-LINK MC112CS WDM Fast Ethernet Medya Dönüştürücü

 

WDM Fast Ethernet Medya Dönüştürücü

MC112CS

  • 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standartlarıyla uyumlu.
  • Link Fault Passthrough ve Far End Fault ile, bağlantı hatası sebepli kaybı eş zamanlı minimize eder
  • WDM teknolojisi ile tek fiberde data alıp verme

Bu Ürün Ne Yapar?

MC112CS, 100BASE-FX fiberi 100Base-TX bakır kabloya veya tam tersine dönüştürmek için tasarlanmış bir medya dönüştürücüdür. WDM teknolojisi ile tek fiber kablo üzerinden veri alış verişi sağlar ve kablo masrafını yarıya indirir. IEEE 802.3u 10/100Base-TX ve 100Base-FX standartlarıyla uyumlu MC112CS, SC-Tipi konnektör ve tekil mod fiber kablo ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. MC112CS, tam kablolu hız iletim oranında uzun dalga (LX) lazer spesifikasyonunu destekler.1310nm'de veri iletir ve 1550nm ile veri alır. Diğer uçtaki cihazın da 1550nm veri iletebilmesi ve 1310nm'de veri alabilmesi gerekir. MC112CS ile beraber hattın diğer ucunda bu özellikleri sağlayarak çalışacabilecek cihazlara TP-LINK MC111CS örnek verilebilir.

Bu modülün diğer özellikleri; tek başına bir cihaz olarak (şase gerektirmeden) veya TP-LINK'in 19" sistem şasesi ile kullanılabilme, TX portu için oto MDI/MDI-X, TX portu üzerinden Auto-negotiation duplex modu ve ön panel durum LED'lerinin varlığı. MC112CS tekli mod fiber kullanarak 20 kilometreye kadar genişletilmiş fiber optik mesafelerde iletim yapabilmektedir.

  • TX portu için auto MID/MID-X ve 10/100Mbps Auto-negotiation desteği
  • FX portu için Half-Duplex / Full-Duplex iletim modunun yapılandırılması imkanı
  • Link Fault Passthrough ve Far End Fault ile, bağlantı hatası sebepli kaybı eş zamanlı minimize eder
  • WDM teknolojisi ile tek fiberde data alıp verme
  • Fiber mesafesini 20km'ye dek çıkarır
  • Kolay görünen LED göstergeleri ile ağ faaliyetlerini kolayca izleme olanağı
  • Harici güç kaynağı
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu BD301863
TP-LINK MC112CS WDM Fast Ethernet Medya Dönüştürücü Yorumları
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN