Sık sık temas ettiğiniz eşyalar bakterilerin yayılmasına ortam hazırlayabilir. Bu nedenle günlük olarak kullandığınız aksesuar ve eşyalarınızı uygun yöntemlerle sterilize etmeniz gerekir. Sterilizasyon kutularını kullanarak pek çok eşyayı hijyenik hale getirebilirsiniz. 59S, sizi ihtiyacınıza uygun yenilikçi ve teknolojik sterilizasyon cihazlarıyla buluşturur. 

59S S1 Ultraviyole-C LED Sterilizasyon Kutusu

Yeni nesil hızlı sterilizasyon teknolojisini kullanan 59S S1, ultraviyole ışınlarından yararlanarak etkili bir hijyen sağlar. Günlük olarak kullandığınız gözlük, kalem, manikür seti, cep telefonu ve anahtarlık gibi aksesuarları bu cihaz ile sterilize edebilirsiniz. 59S S1, çok amaçlı kullanım sunduğu için pek çok eşyanın sterilizasyonu için idealdir. Sadece 3 dakikanızı ayırarak bu sterilizasyon kutusunu kullanıp bakterilerin %99,9’unu yok edebilirsiniz. 360 derece kapsama alanına sahip olan cihaz, tasarımında bulunan yansıtıcı cam sayesinde eşyalarınızın tüm yüzeylerini hedef alır. Güvenliğiniz için özel olarak tasarlanan 59S S1, kapağını açtığınızda sterilizasyon işlemini otomatik olarak durdurur. Böylece gözleriniz ve cildiniz ultraviyole ışınlarıyla temas etmez. Cihazın güç kablosunu prize taktıktan ve sterilize etmek istediğiniz eşyayı ürün içerisine yerleştirdikten sonra düğmeye basarak çalıştırabilirsiniz. 3 dakikada sterilizasyon işlemi tamamlanarak eşyanızın hijyeni sağlanır. Ozon, cıva ve kimyasal kalıntılar içermeyen 59S S1, sağlığınıza herhangi bir zarar vermez. 

59S S2 Ultraviyole-C LED Sterilizasyon Kutusu

59S S2, 3 dakika gibi kısa bir sürede aksesuar ve eşyalarınızın etkili bir şekilde sterilize edilmesini sağlar. Ultraviyole-C LED teknolojisinden ilham alan bu sterilizasyon kutusu ile eşyalarınızın tüm yüzeylerini kapsamlı bir şekilde temizleyebilirsiniz. Kafe, restoran, hastane ve ev gibi farklı yerlerde kullanabileceğiniz ürün, mikrodalga olmadan bakterilerin %99,9’unu öldürür. Kimyasal kalıntı içermeyen 59S S2 ile aksesuar ve eşyalarınızı sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Ürünün 59S T5 versiyonunu gıdaların hijyeni için tercih edebilirsiniz. Çok yönlü işlevleri olan 59S T5, eşyaların üzerindeki kötü kokuların giderilmesine de yardımcı olur. 59S T5-BAT ise şarjlı bir sterilizasyon kutusuna ihtiyacınız varsa sizin için idealdir. 

59S X5 Ultraviyole-C LED Sterilizasyon Çubuğu

Portatif tasarıma sahip 59S X5 sterilizasyon çubuğu; ofis, ev ve yolculuklar için ideal bir üründür. Laptop, lavabo, koltuk, halı, yastık ve masa gibi yüzeylerle temas etmeden önce bu cihazı kullanarak etkin bir sterilizasyon sağlayabilirsiniz. Ürünü kullanırken koruyucu gözlüğünüzü takmalı ve çocuk kilidini açmalısınız. Çift tıklama ile birlikte sterilizasyon işlemi başlar. Sterilize etmek istediğiniz yüzeyi yaklaşık 3 cm mesafeden cihazı ileri geri ittirerek taramalısınız. Tarama işlemini 5-10 defa yaptıktan sonra tek tıklamayla sterilizasyonu tamamlayabilirsiniz. 

59S S6 Ultraviyole (UVC) Mini Sterilizasyon Kutusu

Yolculuk ve ev ortamında pratik bir şekilde kullanılabilen 59S S6, bebeğinizin günlük eşyalarını güvenle sterilize eder. Diş kaşıyıcı, emzik ve küçük oyuncakları bu cihazla bakteri ve mikroplardan arındırabilirsiniz. UV ışınlarıyla etkili bir sterilizasyon sağlayan cihaz, anneler ve anne adayları için mükemmel bir hediyedir. Bebeğini sağlıklı bir şekilde büyütmek isteyen herkes bu mini sterilizasyon kutusunu tercih edebilir.

59S Sterilizasyon Çantaları

59S’in P11 ve P26 isimli sterilizasyon çantaları, farklı bebek ürünleri için kullanılabilir. 59S P11’i kullanarak 3 dakikada bebeğinizin emzik ve diş kaşıyıcı gibi eşyalarını temizleyebilir ve kötü kokulardan arındırabilirsiniz. 59S P26 ise cep telefonu, gözlük ve makyaj malzemeleri gibi eşyaların sterilizasyonu için uygundur. Bu ürün, sterilize edilen aksesuarların kokusuna etki etmez. İki ürünü de ev ve yolculuk ortamlarında pratik bir şekilde kullanarak bebeğiniz ve kendiniz için sağlıklı adımlar atabilirsiniz. 

Soru 1: Sterilizasyon kutuları günlük kullanıma uygun mudur?

Cevap 1: Sterilizasyon kutularını günlük olarak kullandığınız cep telefonu, anahtar ve cüzdan gibi eşyalar üzerinde kullanabilirsiniz. 

Soru 2: Bebeğimin eşyalarının hijyeni için sterilizasyon kutuları/çantaları yeterli midir?

Cevap 2: Bakterilerin %99.9'unu öldüren bu ürünler bebek eşyalarının sterilizasyonunda oldukça etkilidir. 3 dakika gibi kısa bir sürede emzik, diş kaşıyıcı ve küçük oyuncakları sterilize edebilirsiniz. 

Soru 3: Sterilizasyon kutuları ile eşyaların kokularını da giderebilir miyim? 

Cevap 3: Koku giderme özelliğine sahip sterilizasyon kutularını tercih ederek eşyalar üzerindeki kötü kokuları uzaklaştırabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

59S

13 ürün var
 1. Ürün Çeşidi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Renk
 6. Ürün Tipi
 7. Yurt Dışından Ürünler
 8. Satıcı A-Z
 9. İndirimli Ürünler
 10. Kelime Filtresi
Başa dön