Rahatlatıcı bir aktivite olan yapboz, bir karton üzerinde çok sayıda parçanın birleşmesiyle ortaya çıkıyor. Zorlukları parça sayısına ve büyüklüklerine göre değişen Adam games puzzle ve yapboz ürünleri, her yaş grubuna hitap ediyor.

Puzzle ve Yapboz Fiyatları

Canlı çizimlere ve tasarımlara sahip olan Adam Games puzzle ve yapbozları, ailenizle birlikte geçireceğiniz keyifli zamanlara eşlik ediyor. Parça sayısına, kalitesine ve malzemesine göre puzzle yapboz fiyatları değişiklik gösteriyor. Aynı zamanda yapbozların hitap ettiği yaş kesimi de fiyatları etkiliyor. Çocuklara uygun yapboz çeşitleri arasında 36, 50, 70, 120 ve 150 parçalık ürünler yer alıyor. Yetişkinlere hitap eden yapboz modelleri ise 500 parça ve 1500 parça aralığında değişiyor. 

Farklı renk ve modellerde sunulan Adam Games puzzle ve yapbozları içinde herkesin ilgisini çeken yaratıcı resimler bulunuyor. Her biri farklı kesime sahip puzzle yapboz parçaları, birbirine tam uyum sağlayan parçalardan oluşuyor. Birinci sınıf kaliteli hamur kağıttan üretilen yapboz parçaları aşınmaya ve yıpranmaya karşı dayanıklılıkları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Her bütçeye uygun olan Adam Games puzzle ve yapboz fiyatları, geniş yelpazeli ürün seçenekleri ile sizlere sunuluyor. 

Adam Games Puzzle ve Yapboz Çeşitleri 

 • Kişisel zevkinize uygun birçok farklı Adam Games puzzle ve yapboz çeşitleri bulunuyor. Ünlü kent ve mimari yapılarının resimlerinden oluşan şehir puzzle yapbozlarının 500 ve 1000 parçalık modelleri bulunuyor. Şehir puzzle yapbozları, tarihsel mekanlar arasında yolculuğa çıkmanızı sağlıyor. 
 • Parça sayısı değişiklik gösteren manzara puzzle yapbozları resimlerinde dağların arasından gelen nehir veya deniz manzarası suyun yanında olma isteği hissettiriyor. Adam Games puzzle ve yapboz modelleri, doğanın canlılığını ve renklerini yansıtıyor. 
 • Eğitici ve öğretici Adam Games çocuk puzzle yapbozları, çocukların zeka gelişimine destek oluyor. Yapboz görselleri üzerinde çocukların seveceği türden animasyon çizimleri bulunuyor. 
 • Eğlenceli vakit geçirme imkânı sunan hayvan puzzle ve yapbozları üzerinde çalışmak sizleri mutlu edebiliyor. Adam Games markası içinde aksesuar, din, sanat, taşıt, yaşam ve fantastik puzzle yapboz türleri bulunuyor. 
 • Adam Games puzzle yapbozları hoş bir çerçeveyle iş yerlerinde ya da evlerde duvarları süsleyebiliyor.

Puzzle ve yapboz yapım aşamaları nelerdir?

Yapbozu yapmaya başladığınızda ilk önce kenar parçaları ile çerçeve oluşturuluyor. Daha sonra benzer renkteki parçaların gruplandırılması gerekiyor. Kutu üzerinde bulunan resme bakarak, hangi renkteki parçaların yapbozun neresinde olduğu görülüyor. Böylece parçaların birleştirilmesi daha hızlı ve pratik oluyor. Özel yapıştırıcı ile yüzeye sabitlenen puzzle yapboz parçaları, sağlamlıkları ile uzun yıllar muhafaza edilebiliyor.

Puzzle ve yapbozun faydaları nelerdir?

Puzzle ve yapbozun faydaları arasında, düşünme yeteneklerinin gelişmesine destek vermesi de yer alıyor. Ayrıca yüksek oranda dikkat isteyen puzzle ve yapbozlar, yaptığınız işlere daha iyi konsantre olmanızı sağlıyor. Kişilerin yaratıcılığını artıran puzzle ve yapboz modelleri, problem çözme ve sosyal becerilerinin gelişmesine katkı sağlıyor. İnsanı günlük yaşamın stresinden uzaklaştırarak zihnin dinlenmesine imkân sunuyor.

Puzzle ve yapboz alırken nelere dikkat etmek gerekir?

Çocuklar için olan puzzle yapbozlarının büyük parçalardan oluşması gerekiyor. Aynı zamanda puzzle yapboz üzerindeki resmin ilgi çekici olması da çocukların yapbozu sevmesini sağlıyor. Puzzle yapboz markasının güvenilir olması gerekiyor. Güvenilirliği bulunmayan markaların sunduğu ürünlerde eksik parça çıkma ihtimali yüksek oluyor. Yüksek çözünürlüklü görselleri sayesinde dikkat çeken Adam Games puzzle ve yapboz fiyatları içinde bulunan ürünler, desen çeşitlilikleri ile beğeni kazanıyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Adam Games Puzzle ve Yapboz Fiyatları

128 ürün var
 1. Alt Kategoriler
  Diğer Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Adam Games Puzzle Yapbozlar
  2. Anatolian Puzzle Yapbozlar
  3. Educa Puzzle Yapbozlar
  4. Art Puzzle Puzzle Yapbozlar
  5. King Of Puzzle Puzzle Yapbozlar
  6. KS Games Puzzle Yapbozlar
  7. Ravensburger Puzzle Yapbozlar
  8. Trefl Puzzle Yapbozlar
  9. Blue Focus Puzzle Yapbozlar
  10. Cubic Fun Puzzle Yapbozlar
  11. Castorland Puzzle Yapbozlar
  12. Art Puzzle Yapbozlar
  13. Trefl Puzzle Puzzle Yapbozlar
  14. Nova Puzzle Puzzle Yapbozlar
  15. Heye Puzzle Puzzle Yapbozlar
  16. Puzzle Store Puzzle Yapbozlar
  17. Clementoni Puzzle Yapbozlar
  18. Puzz Puzzle Yapbozlar
  19. Educa Puzzle Puzzle Yapbozlar
  20. Anatolian Puzzle Puzzle Yapbozlar
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Parça Aralığı
  1. 1001 - 1500 Parça
  2. 501 - 1000 Parça
  3. 301 - 500 Parça
  4. 0 - 50 Parça
  5. 100 - 149 Parça
  6. 150 - 300 Parça
  7. 51 - 99 Parça
 6. Fotoğraflı Değerlendirme
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Adam Games
DSACategoryId/60003054/2147483605/1200001/1201902/adamgames
Başa dön