Evde geçirilen keyifli zamanları daha da keyifli hale getiren Anatolian puzzle ve yapboz modelleri, sayısız seçenek içeriyor. Amatör oyuncular için daha az parçalı olan modeller ve profesyoneller için çoklu sayıda parçaya sahip puzzle alternatifleri sunuluyor. Ürünlerin zengin renk ve grafik içeriği, tamamlandıktan sonra evinizin ya da ofisinizin duvarını süslemesine katkı sağlıyor. Özel yapıştırıcısı sayesinde kolayca sabitlenen puzzle modelleri, bulmaca çözmekten hoşlananlar için de keyifli bir alternatif oluşturuyor. Ürün seçenekleri arasında manzara resimleri, ünlü liderlerin portreleri, sürrealist desenler gibi birçok farklı model bulunuyor. Eğlenceli olduğu kadar öğretici bir özelliğe de sahip olan puzzle ve yapboz çeşitleri, uygun fiyatları sayesinde sevdikleriniz için mutlaka beğenecekleri hediye alternatifleri arasında yer alıyor.

Puzzle Nasıl Oynanır?

Tek ya da birden fazla kişi ile oynanan bu oyunda, uygun parçaları bir araya getirerek büyük resmi ortaya çıkarmak amaçlanıyor. Seçtiğiniz puzzle modeli ne kadar büyük olursa olsun, öncelikli olarak yapmanız gereken ilk şey köşebentleri ortaya çıkarmak. Bu sayede, ürünün ambalajı üzerinde yer alan fotoğrafa uygun olan parçaları kullanmış ve onları devreden çıkarmış oluyorsunuz. Ayrıca köşelerin öncelikle ortaya çıkması sayesinde, hangi sıralamayla oyuna devam edeceğinizin planlamasını yapmak daha kolay hale geliyor. Puzzle parçalarını renklerine göre ayırabilir ve fotoğraftaki parçaların ihtiyacı doğrultusunda, ayırdığınız bu öbeklerden kolayca parça seçebilirsiniz. Büyük resim yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladıkça, resmi tamamlamanın daha da kolaylaşmaya başladığını göreceksiniz. Son parçayı da puzzle topluluğuna ekledikten sonra, yaptığınız bu zorlu eseri ölümsüzleştirmek için sabitlemek isteyebilirsiniz. Bu iş için özel olarak tasarlanmış yapıştırıcılar da kategoride ürünlerin yanı sıra sunuluyor. 

Yapboz Puzzle Modelleri Nelerdir?

Manzara resimleri, puzzle çeşitleri arasında öncelikli olarak tercih edilen ürün modelleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Dünyanın farklı coğrafyalarından seçilmiş manzaralar, farklı parça sayılarındaki puzzle çeşitlerine hayat veriyor. Doğadaki farklı hayvan figürlerinin yer aldığı ürün modelleri de en sevilen çeşitlerden birini oluşturuyor. Vahşi hayvanlara ait fotoğraflarla hazırlanmış yapboz çeşitleri, çocuklar ve yaşam alanlarında farklı bir dokunuş yaratmak isteyenlerin öncelikli listesinde bulunuyor. Fantastik figürlerden ve hikayelerden keyif alanların tercihi olan modeller, dünyanın ünlü çizgi kahramanlarıyla tasarlanmış farklı sayıdaki parça seçenekleriyle sunuluyor. Dünyanın en lüks ve en pahalı arabalarının ilham verdiği puzzle tasarımları, gençlerin ve ruhu daima genç kalanların duvarlarını süslemek üzere tasarlanıyor. Sanatseverlerin ilgisini çekecek olan yapboz modelleri de farklı alternatifleriyle dikkat çekiyor. Yeni nesil 3D görünümlü tasarımlar da fütüristik yaklaşımları takip eden kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Anatolian Puzzle ve Yapboz Fiyatları

 • Ürünlerin tamamı yüksek kağıt kalitesi ile tasarlanmıştır. Bu sayede, hem oyunun tamamlanması ve hem de sonrasında sabitlenerek duvarda sergilenmesi kolaylaşıyor. 
 • Puzzle modellerinde sunulan kayıp parça desteği, yapboz yapımını daha keyifli hale getiriliyor. Herhangi bir nedenle kaybedilmiş parçalar, firma tarafından kolayca yeniden temin ediliyor. 
 • Tekli olarak da son derece kaliteli zaman geçirmenize katkı sağlayan ürün çeşidi, birçok kişiyle bir arada oynanabilmesi sayesinde sosyal ilişkileri daha da güçlü hale getiriyor. 
 • Ürün çeşitliliği, sayısız model arasından seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. Sevdikleriniz için de mutlaka beğenecekleri bir hediye olan puzzle çeşitleri, sizi her zaman hatırlayabilmeleri sağlayan nitelikli bir hediye değeri taşıyor. 
 • Ürünün ekonomik fiyatları, bir oyunu bitirdikten hemen sonra yeni bir oyuna başlamanızı kolaylaştırıyor.

Puzzle yapboz çeşitleri, dikkate dayalı bir oyun modeli olduğundan konsantrasyonun gelişmesine de önemli katkılarda bulunuyor. Okul ve iş yaşamındaki başarıya önemli katkılar sunan bu özelliği sayesinde ürün, eğitimciler ve ebeveynlerin de yakın markajında yer alıyor. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Anatolian Puzzle ve Yapboz Fiyatları

351 ürün var
 1. Alt Kategoriler
  Diğer Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Anatolian Puzzle Yapbozlar
  2. Educa Puzzle Yapbozlar
  3. Art Puzzle Puzzle Yapbozlar
  4. King Of Puzzle Puzzle Yapbozlar
  5. KS Games Puzzle Yapbozlar
  6. Ravensburger Puzzle Yapbozlar
  7. Trefl Puzzle Yapbozlar
  8. Blue Focus Puzzle Yapbozlar
  9. Cubic Fun Puzzle Yapbozlar
  10. Castorland Puzzle Yapbozlar
  11. Art Puzzle Yapbozlar
  12. Trefl Puzzle Puzzle Yapbozlar
  13. Adam Games Puzzle Yapbozlar
  14. Nova Puzzle Puzzle Yapbozlar
  15. Heye Puzzle Puzzle Yapbozlar
  16. Puzzle Store Puzzle Yapbozlar
  17. Clementoni Puzzle Yapbozlar
  18. Puzz Puzzle Yapbozlar
  19. Educa Puzzle Puzzle Yapbozlar
  20. Anatolian Puzzle Puzzle Yapbozlar
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Parça Aralığı A-Z
  1. 1501 - 3000 Parça
  2. 1001 - 1500 Parça
  3. 501 - 1000 Parça
  4. 301 - 500 Parça
  5. 150 - 300 Parça
  6. Puzzle Aksesuar
  7. 0 - 50 Parça
  8. 3001 - 5000 Parça
  9. 51 - 99 Parça
 6. Fotoğraflı Değerlendirme
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Anatolian
DSACategoryId/60003054/2147483605/1200001/1201902/anatolian
Başa dön