Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Astroloji Dersleri-Barış İlhan

Barış İlhan Yayınevi
199,00 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (16)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

206,89 TL
216,54 TL
DSACategoryId/60001501/2147483645/215402/215403
Astroloji Dersleri-Barış İlhan Astroloji Dersleri - Barış İlhan

İçerik Tanıtımı
Modern astroloji 4000 yıldan uzun süredir sürekli gözden geçirilen ve güncellenen gözlemler üzerine oturtulmuştur. Günümüzde uygulanan tıp nasıl eski tıp değilse, günümüz astrolojisi de eski Mezopotamya veya Rönesans astrolojisi değildir. Astrolojiye psikoloji, jeoloji ve ekoloji gibi diğer birçok daldan eklemeler yapılmıştır.

Astrolojinin pozitif bilimlerden ayrıldığı nokta, her şeyin birbiriyle etkileştiğini, bağlantılı olduğunu varsayan bütüncül bir mantık kullanmasıdır. Fen bilimi doğayı kontrol etme arayışındayken, astroloji doğa ile uyumu arar.

Astroloji Dersleri kitabı özellikle astrolojiye kendini tanıma ve yaşamı anlama amacıyla yaklaşan kişiler için bu konuda model teşkil edecek biçimde hazırlanmıştır. Bu bakış açısıyla doğum haritasını kullanarak falcılığa kaçmadan kişiye nasıl yol gösterilebileceği konusunda bu konuyla ilgilenen kişilere ışık tutmak amacındadır.  

Yazar Hakkında
Barış İlhan 1956 Ankara doğumludur. Öğrenimini sırasıyla Ankara Koleji, Robert Kolej ve Orta Doğu Teknik Üniversitesinde tamamlamış, 15 yıl Şehir Plancısı olarak çalıştıktan sonra, o güne kadar hobisi olan astrolojiyi bir tam gün uğraşısına dönüştürmüştür. 1993''ten bu yana profesyonel astrolog olarak danışmanlık yapmaktadır. 1997 yılında İlhan Astroloji Enstitüsü''nü kurarak öğrenci yetiştirmeye ve İlhan Yayınevi''ni kurarak modern astrolojiyi Türkiye''ye tanıtmaya başlamıştır. "Astrolojide Yetişkinlerin Buluğ Çağı" ve "Astroloji Dersleri" isimli iki kitabın yazarıdır. Seminerler vermekte ve Radikal 2''ye astrolojik yazılar yazmaktadır. Amerika ve İngiltere''de çeşitli astroloji derneklerinin (NCGR, AFA, ISAR, AA) üyesi ve NCGR (Ulusal Jeokozmik Araştırmalar Konseyi) nin Danışma Kurulu üyesi ve Türkiye Bölümünün Başkanıdır. Uluslararası konferanslarda konuşmalar yapmakta, yine uluslararası astroloji dergilerinde yazıları yayınlanmaktadır.
Boyut Normal Boy
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 392
Yayın Tarihi 2016
Yazar Barış İlhan
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu KBARISILHAN29359
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön