Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Asus Prime A320M-K Amd A320 DDR4 3200 MHz S+GL (OC) AM4 mATX Anakart

Asus
2.599,00 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (4)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

2.579,00 TL
2.514,33 TL
DSACategoryId/2147483646/8/152
 
ASUS Prime, 1989 yılına uzanan bir soydan doğan ASUS anakartının bir sonraki evrimidir. Birinci sınıf mühendislerden oluşan ekibimiz, herkesin özelleştirme ve ayarlamanın avantajlarından ve Prime, en iyi DIY PC deneyimleri için performansı, kararlılığı ve uyumluluğu en üst düzeye çıkararak gelişmiş meraklı kontrollerini kolayca erişilebilir hale getirmektir. Basitçe ifade edildi: Prime zamanı.
 
Güvenilir Kararlılık ve Uyumluluk
 
ASUS, benzersiz Design Thinking yaklaşımımızla tanınan dünyanın önde gelen anakart üreticisidir. Kapsamlı testlerimiz, olağanüstü gerçek dünya koruması için yüksek kaliteli bileşenlerle desteklenen endüstri standartlarını aşmaktadır. Anakartlarımızın 1000'den fazla bileşen ve cihazla uyumlu olduğu kanıtlanmıştır ve her yeni model en az 8.000 saatlik sıkı doğrulamadan geçer. ASUS, anakartınızın tüm ortamlara ve uygulamalara uygun olduğunu bilmenin rahatlığını verir. ASUS'u seçerek, sorunsuz kendin yap deneyimleri için olağanüstü bileşen seçeneklerini seçme özgürlüğüne de sahip olursunuz.

Koruma III

Uzun süreli dayanıklılık sağlamak için donanım korumaları.

DDR4 Uyumluluğu

En iyi esneklik ve güvence için endüstri lideri DDR4 bellek uyumluluğu.

Uyumlu Cihazlar

Çeşitli CPU'lar, bellek modülleri, grafik kartları ve daha fazlasıyla uyumluluk.

Doğrulama Saatleri

Gelişmiş güvenilirlik, uyumluluk ve güvenlik için en yeni bileşenlerle kapsamlı testler.

PRIME A320 serisi anakartlar, anakartınızın kalitesini ve uzun vadeli dayanıklılığını garanti etmek için en iyi bileşenler, mükemmel devre tasarımı ve titiz standartlar kullanılarak endüstri lideri 5X Protection III ile tasarlanmıştır. Bu, dünyanın önde gelen anakart markasının onlarca yıllık mühendislik deneyimi sayesinde yapınız için olağanüstü koruma ve kararlılık anlamına gelir.

Güvenli Yuva Çekirdeği
 
SafeSlot Core, ASUS'a özel PCIe yuvasıdır. Anakarta özel bir kancayla sabitlenen güçlendirilmiş bir tasarıma sahip Safeslot Core, standart genişletme yuvalarına göre 1,6 kat daha güçlü tutma ve 1,3 kat daha fazla kesme direnci sağlar.

ASUS Prime anakartlar, hem PCIe hem de DIMM pinlerinin etrafındaki lehim noktalarını güçlendirdi.

LANGuard
 
ASUS LANGuard, daha güvenilir bir bağlantı ve daha iyi verim sağlamak için sinyal çiftleme teknolojisi ve birinci sınıf anti-EMI yüzeye monte kapasitörler kullanan, ayrıca statik elektriğe karşı daha fazla tolerans ve gelişmiş koruma için elektrostatik olarak korunan ve aşırı gerilim korumalı bileşenler kullanan donanım düzeyinde bir ağ korumasıdır. dalgalanmalara karşı.
 
Aşırı Gerilim Koruması
 
Yonga setinizi, bağlantı portlarınızı ve ses kodeklerinizi dengesiz veya düşük güç kaynaklarından gelen beklenmedik yüksek seviyeli voltajların neden olduğu hasarlardan korumak için yerleşik voltaj regülatörlerine sahip özel bir devre tasarımı.* Teknik özellikler ve özellikler modele göre değişir ve tüm resimler açıklayıcıdır.

DIGI+ VRM'si

ASUS'a özel DIGI+ VRM, gerçek zamanlı taleplere göre işlemciye akıllı bir şekilde güç sağlayarak enerji israfını azaltır ve sistem kararlılığını artırır.

DRAM Aşırı Akım Koruması

Yerleşik sıfırlanabilir sigortalar, aşırı akım ve kısa devre hasarını önler. Bu, sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın ömrünü korumak için G/Ç bağlantı noktalarının ötesine geçerek DRAM'a kadar uzanır.

Paslanmaz Çelik Arka G/Ç

Krom oksitle birleştirilmiş korozyona dayanıklı paslanmaz çelik arka G/Ç panelleri, sıradan panellerden üç kat daha uzun bir ömre sahiptir.
 
ESD Muhafızları
 
ASUS ESD Korumaları, bileşenlerin ömrünü uzatan aktif-koruyucu devre tasarımında düzenlenmiş hava deşarjı için +/- 10kV ve temas deşarjı için +/- 6kV'a kadar elektrostatik deşarjdan kaynaklanan hasarı önler.
 
LAN bağlantı noktası
 
LAN devresinde ESD TVS diyot koruması.
 
USB konektörleri
 
Yüzeye monte ve çift sıralı paketler için TVS diyotları.
 
VGA konektörleri
 
D-Sub işlevselliğini korumak için ek devre üzeri ESD TVS diyotları.
 
 
Kapsamlı Desteklenen Cihazlar Listesi
 
Prime A320 serisinin üstün uyumluluğu, binlerce uyumlu bileşen içeren kapsamlı desteklenen cihazlar listemiz ve bellek uyumluluğunu tanımlayan Kalifiye Satıcı Listemiz tarafından kanıtlanmıştır. Bu, endişesiz bilgisayar oluşturma deneyimleri için daha fazla seçenek anlamına gelir.
 
ASUS Ürünleri ile Mükemmel Uyumluluk
 
ASUS, Prime A320 serisini mükemmel şekilde tamamlayan grafik kartları, ses kartları, optik sürücüler gibi bir dizi tescilli bileşen sunar, böylece özel anakart yapınızı güvenle tamamlayabilirsiniz!
 
Tepeden tırnağa Güvenilirlik
 
ASUS anakartlar üstün dayanıklılığa sahiptir. Bunu, her kartı 8.000 saatten fazla sıkı testlere tabi tutarak doğrularız. Bir dizi yanma, çevre, uyumluluk, yazılım ve güvenlik testleri, anakartlarımızın son derece sağlam olduğunu doğrulamaktadır. Ayrıca ASUS güvenilirliğinin endüstri standartlarını aştığını ve her bileşenin her ortamda kusursuz çalışacak şekilde tasarlandığını gösteriyor.
 
 
DOĞRULAMA SAATLERİ
 
Sıcaklık ve Nem Testi
Bileşenlerin aşırı koşullara dayanmasını sağlar.
 
Termal Ölçüm Testi
En ağır yükler altında sistemin serin ve stabil kalmasını sağlar.
 
Yerleştirme Testi
Her bağlantı noktası ve konektör, tekrarlanan kurulum döngülerinden geçirilir.
 
Yaşlanma Testi
48 saate kadar yaşlandırma testi güvenilirlik sağlar.
 
Güç Tüketimi Testi
Birinci sınıf enerji verimliliği için kontrol edildi.
 
Sıcaklık ve DC Marj Testi
Anakartın değişen sıcaklıklardan kaynaklanan Voltaj dalgalanmalarıyla başa çıkabilmesini sağlar.
 
Termal Şok Testi
Taşıma sırasında sıcaklık değişimlerine dayanma kabiliyeti sağlar.
 
Çalışmama Şok Testi
Nakliye sırasında oluşabilecek sarsıntılara dayanacak şekilde üretilmiştir.
 
Yanma Testi
Her bileşen, her ortamda kusursuz çalışmasını sağlamak için kontrol edilir.
 
Kurulum Testi
Sorunsuz kurulum sağlamak için konektör yerleşimi iki kez kontrol edilir.
 
Düşme testi
Çeşitli yüksekliklerden düşme testleri dayanıklılık sağlar.
 
Tuz ve Sprey Testi
I/O güvenilirliği, uzun kullanım ömrü ve paslanmaya karşı dayanıklılık açısından test edilmiştir.
 
Mükemmel Performans
 
DDR4 ile bellek frekanslarını inanılmaz bir şekilde 3200 MHz'e kadar hızlandıracaksınız! ASUS, hemen hemen her DDR4 bellek satıcısıyla çalışır, bu nedenle en iyi uyumluluktan emin olabilirsiniz.
 
Optimize Soğutma Fan Xpert

Özel Fan Xpert, Prime A320 serisi anakartlar ve kasa fanları için donanım düzeyinde 4 pinli PWM modu ile her fanın en iyi soğutma performansı ve düşük gürültü dengesine ulaşmasını sağlar. Fan Xpert, tek tıklamayla özelleştirme için tüm fan özelliklerini taramak ve algılamak için Otomatik Ayarlama modunu bile içerir!

Kendi Yolunda Oyun Sesi
 
Akıllı tasarım ve birinci sınıf donanım, şimdiye kadar deneyimlediğiniz hiçbir şeye benzemeyen ses kalitesi yaratır!
 
Gürültü yalıtımı

Ses koruması, hassas analog/dijital ayrımı sağlar ve çok taraflı paraziti büyük ölçüde azaltır.

Özel Ses PCB Katmanları

Sol ve sağ izler için ayrı katmanlar, her iki kanalın da tutarlı ve eşit kalite sunmasını sağlar.

Ses Keyfi

Üstün Japon ses kapasitörleri, olağanüstü netlik ve aslına uygun sıcak, doğal ve etkileyici ses sağlar.

Çok Yönlü Enerji Tasarrufu

Enerji İşleme Birimi (EPU) ile sistem güç tasarrufunun keyfini çıkaracaksınız. EPU, güç tüketimini otomatik olarak optimize eder ve Uzakta moduyla tasarrufu en üst düzeye çıkarır.

Yerleşik M.2 ile 32Gb/sn'ye Kadar Hızlandırın
 
x4 PCI Express 3.0/2.0 bant genişliği ile M.2, 32Gb/s'ye kadar veri aktarım hızlarını destekler. Bir işletim sistemi veya uygulama sürücüsü için mükemmel bir seçimdir ve tüm PC'nizin veya profesyonel uygulamalarınızın olabildiğince hızlı çalışmasını sağlar.
 
Anında ön panel USB 3.0 Deneyimi
 
USB 3.0'ı tam da ihtiyacınız olan yere koyduk - ön paneldeki dört süper hızlı bağlantı noktası. Anında tak ve çalıştır bağlantısıyla USB 2.0'dan 10 kata kadar daha hızlı veri aktarım hızlarını deneyimleyin, böylece ulaşılması zor arka bağlantı noktaları avında daha fazla geri tepmelere gerek yok!
 
Kolay Bilgisayar Kendin Yap
 
Zahmetsiz PCI Express bileşen kaldırma
Büyük kanatlı klipse ulaşması ve çalıştırması kolaydır. Sadece Q-Slot klipsine hafifçe bastığınızda grafik kartı dışarı çıkar. En büyük grafik kartlarını bile takmak veya çıkarmak hiç zahmet gerektirmez!
 
Kolay bellek çıkarma
Daha küçük bir kasayla çalışıyor olsanız bile, tek taraflı klipsi aşağı bastırın ve RAM modüllerini içeri veya dışarı doğru itin veya çekin - belleği çıkarmak bu kadar basit!
 
 
Tek Noktadan Kontroller
 
En yumuşak, en kaygan fare kontrollü grafik BIOS, onu daha da çekici hale getirmek için geliştirildi. İster bir PC acemi, ister deneyimli bir hız aşırtmacı olun, EZ ve Advanced modları yolunuzu hızlı ve kolay bir şekilde bulmanıza yardımcı olur.
 
EZ Flaş 3
BIOS arayüzünden çıkmadan BIOS'u internet üzerinden güncelleyin.
 
AKILLI
Güvenilirliği ölçmek ve muhtemelen olası arızaları belirlemek için depolama cihazınızın Kendi Kendini İzleme, Analiz ve Raporlama Teknolojisi günlüklerini kontrol edin.
 
Q-Fan Kontrolü
Fanın çalışma hızını manuel olarak yapılandırabilir veya Standart, Sessiz, Turbo veya Tam Hız modlarını seçmek için önceden yapılandırılmış kolay fan profillerini kullanabilirsiniz!
 
Benim favorim
Ayar seçeneklerini hızla bulun ve tercih edilen araçları listeye ekleyin.
 
EZ modu
  • Sezgisel grafik fan kontrolü Fareyle bir eğriyi sürükleyerek tek tek fanlara ince ayar yapın.
  • EZ XMP Bir tıklamayla DRAM performansını iyileştirin.
  • SATA bilgisi Aygıt tanımlaması için SATA bağlantı noktası ayrıntılarını kolayca görüntüleyin.
  • Hızlı saat ayarı Saat ve tarih ayarlarını hızla değiştirmek için fare kontrollerini kullanın.
Gelişmiş mod
  • Son değiştirilen günlük Son değişikliği takip edin ve tercih edilen profilleri bir USB sürücüsüne kaydedin.
  • SATA bağlantı noktası yeniden adlandırma Kolay tanımlama için SATA bağlantı noktalarını yeniden adlandırın.
Yapay Zeka Süiti 3
 
ASUS AI Suite 3, daha büyük monitör desteği ile daha net ve daha çekici bir arayüz aracılığıyla yepyeni bir kullanıcı deneyimi sunuyor. ASUS'a özgü tüm özellikleri kullanımı kolay tek bir pakette birleştirerek hız aşırtma, enerji tüketimi, fan hızları, voltajlar ve daha fazlasını denetlemenize olanak tanır. Bu hepsi bir arada uygulama, farklı yardımcı programlar arasında geçiş yapmaya gerek kalmadan çeşitli ve kullanımı kolay işlevler sunar.

Asus Prime A320M-K Amd A320 DDR4 3200 MHz S+GL (OC) AM4 mATX Anakart Özellikleri

Paralel Port Yok
Wi-Fi Yok
USB 3.1 Yok
PCI Slot Yok
PS/2 Girişi Var
M.2 Slotu 1 Adet
İşlemci Soket Tipi AM4
USB C Yok
PCI-E x16 Slot 1 Adet
HDMI Çıkışı Var
Overclock (Hız Aşırtma) Var
COM Port Yok
Dahili Ekran Kartı Var
DisplayPort Yok
Ram Slotu 2 Adet
PCI Express Hızı PCI Express 3.0
Ram Tipi DDR4
Bluetooth Yok
PCI-E x1 Slot 2 Adet
USB 2.0 2 Adet
Ram Kapasitesi 32 GB
SATA 2 Yok
SATA Express Yok
SATA 3 4 Adet
USB 3.0 4 Adet
Optik Ses Çıkışı Yok
Ses Çıkışı 5+1
Anakart Boyutu Micro ATX
DVI Çıkışı Yok
VGA Var
RAM Frekansı 3200 MHz
Chipset AMD A320
Geliştirilmiş Teknolojiler Non-ECC Desteği
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV0000089RAG
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön