Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Asus Tuf Gamıng A520M-Plus Wıfı Amd A520 Am4 DDR4 4800 Dp Hdmı Vga M2 Usb3.2 Ac Wifi + Bt Aura Rgb Matx (Tuf Gamıng A520M-Plus Wıfı) Anakart

Asus
4.509,00 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (8)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

4.533,26 TL
4.433,92 TL
DSACategoryId/2147483646/8/152

TUF GAMING A520M-PLUS WIFI

M.2 desteği, 802.11ac Wi-Fi, DisplayPort, HDMI, D-Sub, USB 3.2 Gen 1 portları, SATA 6 Gbps ve AURA Adreslenebilir Gen 2 başlıklarına sahip AMD A520 (Ryzen AM4) micro ATX oyuncu anakartı

  • AMD AM4 soket: Ryzen™ 5000 Serisi / 4000 G-Serisi / 3000 Serisi Masaüstü işlemciler için hazır.
  • Kapsamlı soğutma: Geniş VRM soğutma bloğu, PCH soğutma bloğu, Fan Xpert 2+.
  • Çevrim içi oyunlar için üretildi: TUF LANGuard ve TurboLAN teknolojisi.
  • Aura Sync RGB: LED aydınlatmayı, içerisinde yeni nesil programlanabilir RGB şeritlerin de bulunduğu, geniş bir uyumlu PC aksesuarı portföyüyle eşleştirin.

DAYANIKLI. KARARLI. GÜVENİLİR.

TUF Gaming A520M-Plus WIFI, en yeni AMD platformunun en önemli unsurlarını alıp oyunlara yönelik özellikler ve kanıtlanmış dayanıklılıkla bir araya getiriyor. Askeri sınıf bileşenler, gelişmiş güç çözümü ve kapsamlı soğutma seçenekleriyle donatılan bu anakart, oyunlarda kararlı ve sağlam performans sağlıyor. TUF Gaming anakartıyla bir sistem kurduğunuzda TUF Gaming Alliance'tan da yararlanacaksınız. ASUS'un güvenilir sektör iş ortaklarıyla birlikte kurduğu TUF Gaming Alliance, bileşenlerden kasaya kadar tüm bileşenlerin estetik olarak birbirini tamamlayan, uyumlu bir şekilde olmasını ve sisteminizi daha kolay kurmanızı sağlıyor.

TUF GAMING A520M-PLUS WIFI TUF GAMING A520M-PLUS WIFI

SAĞLAM PERFORMANS

En son AMD Ryzen işlemcilerini besleyen gelişmiş güç dağıtımı ve kapsamlı soğutma seçeneklerinin yanı sıra daha hızlı bellek çözümlerine destek veren TUF Gaming A520M-Plus WIFI, çok çekirdekli oyun sisteminiz için mükemmel bir temel oluşturuyor.


GÜÇ TASARIMI

STACK COOL 3+

2 onsluk bakır katmanlar, anakartı optimum çalışma sıcaklıklarında tutmak için ısıyı kritik bileşenlerden uzaklaştırır ve İşlemcileri stok hızlarının ötesine çıkarmak için daha fazla alan sağlar.

TUF GAMING A520M-PLUS WIFI

SİSTEM KARARLILIĞI

TUF BİLEŞENLER

TUF GAMING A520M-PLUS WIFI

TUF BOBİNLER

Askeri sınıf sertifikalı TUF bobinleri, CPU'ya sağlam güç sağlayarak sistem kararlılığını artırıyor.

TUF GAMING A520M-PLUS WIFI

TUF KAPASİTÖRLER

ASUS'a özgü kapasitörler %20 daha yüksek sıcaklığa dayanır ve 5 kat daha uzun ömürlüdür.

TUF GAMING A520M-PLUS WIFI

DENETLEYİCİ

DIGI+ VRM

Endüstrinin en iyilerinden biri olan Digi+ VRM voltaj regülatör modülü (VRM), işlemciye her an akıcı ve net bir güç iletimi yapılmasını sağlar.

*Modele göre değişkenlik gösterir.

TUF GAMING A520M-PLUS WIFI

SOĞUTMA

COOLER BY DESIGN

    • VRM SOĞUTMA BLOĞU

    Büyük boyutlu soğutma bloğu geniş yüzeyiyle VRM'i ve bobinleri kaplayarak ısı dağıtımını artırır.

TUF GAMING A520M-PLUS WIFI

KAPSAMLI FAN KONTROLLERİ

TUF GAMING A520M-PLUS WIFI; Fan Xpert 2+ aracı veya ödüllü ASUS UEFI BIOS ile kapsamlı fan kontrolleri sunuyor.

Birden fazla sıcaklık kaynağı

Her bir başlık, kullanıcı tarafından ayarlanabilen termal sensörleri takip etmek ve bunlara göre tepki vermek için kullanılabilir. İş yükü tabanlı bir soğutma sistemi oluşturmaya yarayan bu özellik Fan Xpert 2+ veya UEFI üzerinden kolayca yönetilebilir.?

TUF GAMING A520M-PLUS WIFI

4-pin PWM/DC fan

Dahili her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.

TUF GAMING A520M-PLUS WIFI

Akıllı koruma

Özel bir entegre devre, fan başlıklarını fazla sıcaklık ve akıma karşı korur.

TUF GAMING A520M-PLUS WIFI

DEPOLAMA

32Gbps M.2 Desteği

M.2 yuvası (2280), x4 PCI Express® 3.0 bant genişliğinde 32 Gbps'e kadar veri aktarım hızlarına destek verir. Bu yuvalar, sistemlerin daha hızlı açılması ve uygulama yükleme sürelerinin kısalması için kullanılan işletim sistemi veya uygulama sürücüleri için idealdir.

TUF GAMING A520M-PLUS WIFI

BAĞLANTI SEÇENEKLERİ

USB 3.2 GEN 1 TYPE A

Uyumlu kasalara yerleştirilebilen hızlı USB 3.2 Gen 1 özellikli USB Type-A bağlantısının da yer aldığı birçok USB girişiyle, oyun sistemlerinde çok sayıda çevre birimi kullanmak mümkün.

TUF GAMING A520M-PLUS WIFI

KOLAY PC TOPLAMA

TUF Gaming anakartlar, ilk kez sistem kuranların bile kolayca kurabileceği ve istediği gibi yapılandırabileceği şekilde tasarlandı. TUF Gaming Alliance ekosistemi uyumlu parça seçimini kolaylaştırıyor. Armoury Crate yazılımı ise tek bir arayüz üzerinden tüm sistem ayarlarını yapabilmeyi sağlıyor. TUF Gaming anakartlar hayalinizdeki oyun sistemini zahmetsizce kurmanız için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunuyor.

TUF GAMING ALLIANCE

SİSTEMİNİZİ GÜVENLE KURUN

TUF Gaming Alliance; ASUS ve güvenilir PC bileşen markalarının çeşitli parçalar arasında uyumluluğu sağlamak için giriştikleri bir iş birliği. Bu parçalar arasında bilgisayar kasaları, güç kaynakları, işlemci soğutucuları, bellek kitleri ve daha fazlası yer alıyor. Eklenen yeni iş birlikleri ve bileşenlerle TUF Gaming Alliance daha güçlü bir şekilde büyümeye devam edecek.

TUF GAMING A520M-PLUS WIFI

TUF KORUMASI

SAFESLOT CORE+

TUF GAMING A520M-PLUS WIFI

PCIe yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş hali olan SafeSlot Core+, kartın yerinden çıkmasını ve kaymasını üstün bir şekilde önler. Güçlendirici metalle entegre ederek, çok daha sağlam bir slot elde etmek için yeni bir geçmeli kalıp süreci ile tek adımda üretilen SafeSlot Core+, ek lehim noktaları ile PCB'ye sıkı bir biçimde tutturulur.

TUF GAMING A520M-PLUS WIFI

PCIe ve DIMM pinleri etrafında güçlendirilmiş lehim noktaları.

TUF GAMING A520M-PLUS WIFI

Metal ekler, kurulum sırasında ekran kartlarını düzgün bir şekilde tutar.

TUF GAMING A520M-PLUS WIFI

Metal yan paneller, yuva gövdesini sıkıca sabitleyen kancalara sahiptir.


ESD KORUMALARI

ESD Koruyucuları, +/- 10 kV hava deşarjı ve +/- 6 kV temas deşarjına kadar koruma sağlayarak bileşenlerin ömrünü uzatır. Bu da +/- 6 kV ve +/- 4 kV şeklindeki ilgili endüstri standartlarını büyük oranda geçiyor.

TUF GAMING A520M-PLUS WIFI

KLAVYE VE MOUSE KONEKTÖRLERİ

Devre üzerinde ek ESD geçici voltaj bastırma.

EKRAN KARTI KORUMASI

VGA görüntü çıkış işlevselliğini korumak için devre üzerinde ek ESD TVS diyotları.

USB KONEKTÖRLERİ

Yüzeye montaj ve çift sıralı paket için TVS diyot.


TUF LANGUARD

Askeri sınıf bir yenilik olan TUF LANGuard, sinyal eşleşme teknolojisi ve yüzeye monte edilen üst düzey kapasitörlerle çıkışı artırarak anakartı yıldırım ve statik elektrik gibi durumlara karşı korur.

TUF GAMING A520M-PLUS WIFI

DRAM YÜKSEK VOLTAJ KORUMASI

Dahili olarak bulunan sıfırlanabilir sigortalar yüksek akıma ve kısa devre hasarına karşı koruma sağlar. Bu koruma, giriş çıkış noktalarından DRAM'e kadar uzanarak sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın çalışma ömrünü korur.

TUF GAMING A520M-PLUS WIFI

PASLANMAZ ÇELİK ARKA PANEL

TUF GAMING A520M-PLUS WIFI

TUF Gaming anakartlardaki krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri geleneksel panellere kıyasla 3 kat daha uzun kullanım ömrüne sahip. Bu koruyucu özellik sayesinde TUF Gaming anakartlar 72 saatlik tuz püskürtme testinden geçmeyi başarırken, diğer markalar ancak 24 saatlik testi geçebiliyor.


KOLAY YAPILANDIRMA

BIOS FLASHBACK™

BIOS Flashback™, (UEFI) BIOS güncellemenin en güvenli ve kolay yolu. BIOS (UEFI) dosyasını FAT32 biçimli bir USB belleğe atın, USB BIOS Flashback girişine takın ve düğmeye basın. Bellek veya işlemci olmadan bile güncelleme yapabilirsiniz.

TUF GAMING A520M-PLUS WIFI

ARMOURY CRATE

Yeni bir yazılım aracı olan Armoury Crate, desteklenen ürünleri tek bir noktadan kontrol etmek için tasarlandı. Armoury Crate, kullanışlı bir arayüz üzerinden sisteminizdeki tüm uyumlu cihazlar için RGB aydınlatma efektlerini kolayca kontrol etmenizi ve Aura Sync ile senkronize ederek tek tip ışık efektleri elde etmenizi sağlıyor. Kristal netliğinde oyun içi ses iletişimi için AI Gürültü Engelleyici Mikrofon işlevini de açabilirsiniz. Yazılım, sayıları gittikçe artan seçkin ürünler için ayar yapma olanağı da sunuyor. Klavye ve fare tercihleri, dizüstü bilgisayar için hız aşırtma ve fan hızları gibi özelliklerle sisteminizin görünümünü ve ayarlarını değiştirmek çok kolaylaşıyor. Özel ürün kayıt sistemine de sahip olan Armoury Crate, oyuncu topluluğu ile bağ kurmanız için haberler de paylaşıyor.

AURA SYNC

TUF GAMING A520M-PLUS WIFI

SÜRÜCÜ & KILAVUZ İNDİRME

TUF GAMING A520M-PLUS WIFI TUF GAMING A520M-PLUS WIFI

SOYUNDA ÖNE ÇIKANLAR

TUF GAMING A520M-PLUS WIFI

HESAP YÖNETİMİ

TUF GAMING A520M-PLUS WIFI TUF GAMING A520M-PLUS WIFI

SÜRÜKLEYİCİ OYUN DENEYİMİ

TUF Gaming A520M-Plus WIFI, deneyiminizi geliştirecek uzun bir özellik listesi ile birlikte eksiksiz, yüksek performanslı bir oyun paketi sunuyor. Bu özellikler arasında; internet üzerinde daha akıcı oyun için ultra hızla ağ bağlantısı, FPS oyunları için özel konum ipuçları sunan net sesler ve bağlı aksesuarlarla senkronize olup size özel oyun atmosferini oluşturmanıza yardım eden dahili RGB aydınlatma bulunuyor.

AĞ BAĞLANTISI

802.11ac Wi-Fi

TUF GAMING A520M-PLUS WIFI, bağlı her kullanıcının en iyi kablosuz ve çevrimiçi hızları deneyimlemesini sağlamak için 433.3Mbps*'ye kadar aktarım hızları için 1x1 2.4/5GHz antenli 802.11ac Wi-Fi bağlantısına sahiptir!

*Gerçek hızlar ağ koşullarına göre değişiklik gösterir.

TUF GAMING A520M-PLUS WIFI

Aura Sync RGB Aydınlatma

RAKİPLERİ GÖLGEDE BIRAKIN

TUF GAMING A520M-PLUS WIFI TUF GAMING A520M-PLUS WIFI

İyi hazırlanmış bir sistem aynı derecede iyi bir dış görünümü hak eder. ASUS Aura, dahili RGB LED'ler için çeşitli işlevsel ön tanımlı ayar ve dahili RGB başlıklarına bağlanan şeritlerle birlikte RGB aydınlatma üzerinde tam kontrol imkanı sunar. Ve tümü, sürekli büyüyen Aura uyumlu donanımlar portföyüyle senkronize edilebilir.

TUF GAMING A520M-PLUS WIFI

ADRESLENEBİLİR Gen 2 RGB BAŞLIK

Adreslenebilir Gen 2 RGB başlıkları, ikinci nesil adreslenebilir RGB cihazlardaki LED sayısını tespit edebiliyor, böylece belirli cihazlara özel aydınlatma efektlerini yazılım ile otomatik olarak ayarlama olanağı sunuyor. Yeni başlıklar, mevcut Aura RGB ekipmanlarıyla geriye dönük uyum da sağlıyor.

TUF GAMING A520M-PLUS WIFI

ASUS Türkiye Garantili Ürün

Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.
Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsinizAsus Tuf Gamıng A520M-Plus Wıfı Amd A520 Am4 DDR4 4800 Dp Hdmı Vga M2 Usb3.2 Ac Wifi + Bt Aura Rgb Matx (Tuf Gamıng A520M-Plus Wıfı) Anakart Özellikleri

Paralel Port Yok
Wi-Fi Var
USB 3.1 Yok
PCI Slot 2 Adet
PS/2 Girişi Var
M.2 Slotu 1 Adet
İşlemci Soket Tipi AM4
USB C Yok
PCI-E x16 Slot 1 Adet
HDMI Çıkışı Var
Overclock (Hız Aşırtma) Var
COM Port Yok
Dahili Ekran Kartı Yok
DisplayPort Var
Ram Slotu 4 Adet
PCI Express Hızı PCI Express 3.0
Ram Tipi DDR4
Bluetooth Var
PCI-E x1 Slot 1 Adet
USB 2.0 2 Adet
Ram Kapasitesi 128 GB
SATA 2 Yok
SATA Express 4 Adet
SATA 3 4 Adet
USB 3.0 Yok
Optik Ses Çıkışı Yok
Ses Çıkışı 5+1
Anakart Boyutu Micro ATX
DVI Çıkışı Yok
VGA Var
RAM Frekansı 4800 MHz
Chipset AMD 520
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00000AF4Q2
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön