BabyHope Akülü Jeep

BabyHope 1983 yılından bu yana bisiklet sektörünün önde gelen markaları arasında yer almaktadır. Yılların verdiği tecrübe ve yapılan ar-ge çalışmalarıyla gelişime açık olan marka, yenilikçi bakış açısıyla sektöre hizmet vermektedir. Kaliteli ve uygun fiyatlı akülü jeep modelleri ve zengin aksesuarlarıyla çocuklarınızın mutlu oyunlarına heyecan ve güven katar.

Çocuklar bolca temiz havaya ve eğlenceye ihtiyaç duyarlar, onları dışarı çıkarmak için en iyi sebeplerden birisi akülü jeep oyuncak arabalarıdır. Akülü jeep çeşitleri ile ikisi de aynı anda olabilir; çocuklar dışarıda eğlenebilir ve temiz hava alabilirler. Büyüklerin arazi gezisi, safari turu ve F1 sürücülerinin hayal gücünü çocuklar akülü jeep ile ortaya çıkarabilir.  

Akülü Jeep Nasıl Şarj Edilir?

Akülü jeep satın alındığında gelen pakette ürünle birlikte şarj adaptörü de verilir. Akülü jeepinizi bu şarj adaptörü ile güvenli bir şekilde şarj edebilirsiniz. Bunun haricinde farklı bir adaptör ile aracı şarj etmeniz tehlike doğurabilir, akülü aracınızın aküsüne olumsuz etki yaparak zarar verebilir. Akünün kullanım süresinin kısalmaması için de kullanım kılavuzunda yazan süre miktarı dikkate alınmalı ve bu süre kadar şarj edilmelidir. Akülü jeepinizi satın aldığınızda hiç kullanmadan önce akünün tam dolu olmasına dikkat edilmelidir, eğer tam dolu değilse şarj adaptörü ile tam şarj olması sağlanmalıdır. Ayrıca jeepin aküsünün tam boşalmaması ve on beş gün kullanılmasa bile akünün şarj edilmesi gerekir. (Akülerin teknik özellikleri ile ilgili bir durumdur.)

Nasıl Bir Akülü Jeep Almalıyım?

Akülü jeep seçiminde ilk olarak kullanacak çocuğun yaşı ve vücut özelliklerine göre uygun olana bakılmalıdır. Akülü jeepin çocuğun oyun esnasında güvenli sürmesi için emniyet kemeri kesinlikle olması gerekir. Bununla birlikte aracın gövde tasarımında tüm önlemler çocuklar için tasarlanmış olmalı, üretildiği malzeme aksamlarında çocukların yaralanabileceği cinsten keskin ve sivri parçalar olmamalıdır. Böyle çocuğunuz sağlıklı bir şekilde binebilir veya heyecanlı durumlarında direk atlayabilir. İki ile üç yaşına kadar (çocuğunuzun vücut ve kişisel gelişimine bağlı değişebilir) çocuklar için kumandalı akülü jeep daha uygundur. Dışarıda oynarken uzaktan kumanda ebeveynde olduğu takdirde acil durumlarda sürüşü kontrol etme şansı olacaktır. Dört yaşında sonra çocuklar kendi başına sürüş yapmak ve oynamak isterler, bu çağda uzaktan kumanda şart olmayabilir. Uzaktan kumanda çocuğun kendisinin sürmesine engel değildir, ebeveyn müdahale etmediği takdirde çocuk kendisi de sürebilir.

Akülü Jeep Kaç Yaşındaki Çocuklar için Uygundur?

Akülü jeep modelleri farklı yaşlardaki çocuklar için tasarlanıp üretilir. İki yaş üstü çocuklar için akülü jeep hediye alınabilir. İki ile sekiz yaş arası çocuklar akülü jeep kullanabilirler. Daha büyük yaşlardaki çocuklar için değişik tarz oyuncaklar düşünülebilir.

Ayrıca akülü jeepler taşıma kapasitesi bakımından da farklılık gösterir. Bazıları en fazla 20 kilogram kapasiteli olurken, bazıları da 60 kilograma kadar sürücü taşıyabilirler. Bunları göz önünde bulundurarak her çocuğun fiziksel ve kişisel özelliklerine uygun olan akülü jeep seçilmesi gerekir. Aksi durumlarda çocuğun güvenliği tehlikeye girebilir veya çocuğun sürüş kalitesi çok düşük olacağı için büyük sorunlar meydana gelir.

Akülü Jeep Nasıl Taşınır?

Akülü jeep satın aldıktan sonra düşünülmesi gereken diğer bir konu da arabanın taşınmasıdır. Akülü jeepleri eğlenceli ve sağlıklı bir şekilde kullanmak çocukların, taşımak ise ailelerin vazifesidir. Akülü jeep arabası alırken aynı zamanda arabanın kolay taşınabilir olmasına da dikkat etmelidir. Özellikle yüksek katlarda asansörsüz apartmanda oturanlar için ve uzaktaki bir mekânda sürüş için otomobil ile taşımak zorunda olanlara büyük avantaj sağlar. Akülü jeep çeşitlerinden aküleri çıkartılabilen modellerin taşınması diğerlerine göre daha kolay olmaktadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

BabyHope Akülü Jeep

1 ürün listeleniyor
DSACategoryId/2147483639/23031884/306860/60006687/babyhope