Termal Şortlar - Bel Korseleri

Duruş bozukluğu, kamburluk gibi sağlık nedenlerinin yanında vücudu daha güzel göstermek gibi estetik kaygılar ile kullanılan korseler, kullanım amacına göre farklı tasarımlara sahiptir. Tasarımları ile vücudun sadece belirli bölgelerine yönelik üretilen ürünler, özelliklerine göre zayıflama, sıkılaştırma gibi farklı etkiler sunar. Ürünler arasından bel, kalça, göbek bölgesinde zayıflama ve daha fit bir görünüm için kullanılan korselere, termal korselere ve sırt desteği şeklinde kullanılan ürünlere ulaşabilirsiniz. Kullanım amaçları ile değişen korse çeşitleri arasında kadın ve erkeklere yönelik üretilen farklı tasarımlar da bulunur.

Bel korsesi çeşitlerinde sağlık amaçlı kullanılan ürünler, termal korseler ve egzersiz korseleri ön plana çıkar. Egzersiz korselerinde aerobik ve jimnastik gibi spor branşlarına özel üretilen ürünleri bulabilirsiniz. İşlevsel tasarımı ile günlük yaşamda da giyilebilen ürünler spor yaparken ya da günlük hareketler esnasında ortaya çıkan sıcaklığı içeri hapsederek terleme meydana getirme işlevi ile bölgesel zayıflamayı destekler. Özellikle kan dolaşımını hızlandıran yapısı ile zayıflamanın yanında selülitli görünümü azaltan ürünleri kullanarak daha güzel bir vücuda kavuşabilirsiniz. Aynı zamanda farklı bedenlere göre üretilen ürünleri XL ile XXXL bedenleri arasında bulabilirsiniz. Termal korseler ise egzersiz korselerinden farklı kullanım özellikleri sunar. Vücut ısısını yükselterek zayıflamayı sağlayan korseleri kullanmadan önce hazırlanan özel tuzlu karışımın kullanılması gerekir. Tuzlu korse çeşitleri gibi çeşitli jeller ile satılan korselere de ulaşabilirsiniz. Kullanım özellikleri ile farklılık gösteren ürünler sadece zayıflama amacıyla değil formu korumak isteyenlere de tavsiye edilir.

Kalça kısmı ile basenleri kaplayan korseler dışında kategoride sadece bel bölgesine yönelik ürünlere de ulaşabilirsiniz. Bel korselerinde işlevsel bir şekilde sauna korsesi olarak da kullanılan termal ürünler, farklı kullanım özelliklerini kullanıcılara sunar. Sauna korsesi olarak terleme yapan ürünler, düzenli kullanıldığında zayıflamayı desteklerken toparlayıcı etkisi ile karın ve göbek bölgesini şekillendirmeye yardımcı olur. Korseler arasında spor esnasında kullanım için tasarlanmış modeller de dikkat çeker. Özellikle sakatlanmalara karşı önlem amacıyla kullanılan ürünler, spor sonrası oluşan ağrılara da çözüm olur. Korselerde erkeklere yönelik ürünler de mevcuttur. Erkek korse çeşitleri vücut geliştirme sırasında, spor esnasında ya da fit bir görünüm sunma gibi amaçlara yönelik kullanılır.

Zayıflama ve sıkı bir görünümün yanı sıra sağlıklı bir vücut içinde kullanılan ürünler arasında sat halinde satılan modelleri bulabilirsiniz. Korsenin yanında ağrı giderici dizlik, bileklik seti ve manyetik sırt desteği bulunan takımları seçerek güvenle kullanabilirsiniz. Sağlık amaçlı korselerde kamburluk önleyici korse ve dik duruş korsesi çeşitleri bulunur. Sırtı ve bel kısmını sararak dik bir duruş sunan ürünler kan dolaşımını engellemez ve konforlu bir kullanım sunar. Biçimleri ve modelleri farklılık gösteren dik duruş korselerinden içinde rahat edeceğiniz doğru ürünü tercih edebilirsiniz.

Bel korsesi fiyatları ise ürünün türüne göre değişir. Isıyı doğal bir şekilde sabitleyerek zayıflamaya yardımcı olan ürünler arasında fizik tedavi sırsında uzmanlar tarafından tavsiye edilen korseler yer alır. Fiyatları ile değişiklik gösteren fizik tedavi sonrası kullanılan ürünlerin ebatlarını ve bedenlerini inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Sportif korse çeşitlerinde ise yumuşak bir dokuya sahip, esnek ve hafif ürünleri tuz ile satılan termal korseler ile nitelik açısından karşılaştırabilirsiniz. Bel korsesi çeşitleriyse kaliteye ve markaya bağlı olarak değişen fiyatlara sahiptir. Markalara bağlı olarak fiyatları farklılaşan ürünlerde spor ayakkabı ve kıyafet üreten markaların ürünleri farklı bütçelere hitap eder. Sauna bel korsesi ve şekillendirici bel korseleri ise daha uygun fiyatlar ile kullanıcıya sunulur. Farklı kullanım amaçlarına göre üretilen korse çeşitlerini inceleyerek bedeninize ve ihtiyacınıza uygun ürünü seçebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bel Korseleri

703 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 49 / 703 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?