Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bir Çift Yürek - Marlo Morgan

Kalan Yayınları
149,13 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (34)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

149,44 TL
137,74 TL
DSACategoryId/60001501/2147483645/1501753/9906
Bir Çift Yürek - Marlo Morgan

Ünlü yazar Marlo Morgan'ın eseri olan Bir Çift Yürek, ülkemizde 2014 yılında basılmıştır. Eren Cendey çevirisi ile Türkçe'ye kazandırılan yapıt, Klan Yayınları tarafından basıma girmiştir. 

Bilinmeyen Dünyaları Aralayan Bir Kapı 

Aslen bir doktor olan yazar Marlo Morgan tarafından gerçek bir olaya dayandırılarak yazılan Bir Çift Yürek isimli kitapta Avustralya’da geçen ruhsal bir yolculuktan bahsedilmektedir. Göçebe kültüre sahip Avustralya yerlileri Aborijinler ile yaşayan Morgan, yerlilerin 50.000 yıllık kültürlerinin felsefesini ve bilgeliğini tanımaktadır. Dayanıklılığının her an sınandığı bu zorlu yolculuğunda karşılaştığı her zorlukla birlikte ruhunun da değişime uğradığını fark eden yazarın ufku, Avustralya’da yerlilerin sorunları ile ilgilenmesi sürecinde karşılaştığı yeni insanlar ile daha da gelişmiştir. Yazarın yolculuk boyunca daha evvel çok ilkel ve vahşi olarak gördüğü bu insanların doğa ile nasıl iç içe yaşadıklarını görmesi ile değişen fikirlerini okuyabileceğiniz hikâyede, Aborijinlerin çölde aç ve susuz kalmadan nasıl yaşayabildiklerini ve hatta hiç konuşmadan birbirleri ile nasıl iletişim kurduklarını da görmeniz mümkün olmaktadır. Her tür sağlık sorununu çözecek bir birikime sahip olmalarının şaşırtıcı olmasının yanı sıra bilinenin aksine kin, öfke veya nefret dolu yaşam felsefesinden uzak olmalarını da yaşayan yazar Marlo Morgan, Aborijinlerin ayrıca dünyada olup biten her şeyden haberdar olduklarını da görmektedir.

Yazar, yaptığı yolculuk boyunca kendi yaşamı ile buradaki yerlilerin yaşamını irdelerken, hayata bakışını ve yaşam felsefelerini de karşılaştırarak kendi gözünden aktarmıştır. 

Yazar Hakkında

Marlo Morgan bir metafizikçidir. Paris’te dünyaya gelen ve tıp eğitimi almasına rağmen yazarlığı tercih eden Marlo Morgan, Avustralya yerlileri olan Aborijinler hakkında yazdığı pek çok makale ve kitapla beğeni kazanarak uzun süre en çok satanlar listesinde kalmayı başarmış ünlü bir yazardır. Bugüne dek size iki kitabı “mutlaka” diye tavsiye ettim... Martı ve Simyacı... Bu üçüncüsü... Bir Çift Yürek... Bu kitaptan çok alıntı yapacağım... Çok söz edeceğim... siz de kitabın sayfalarını çevirirken bana kim bilir kaç defa teşekkür edeceksiniz, adım gibi biliyorum...”
—Hıncal Uluç, Sabah Gazetesi
Batıyı Sarsan yürek!... Çevrenize yabancılaşmaya başladınızsa okuyun derim, bir kapı mutlaka aralanacak!...”
—Ayça Atikoğlu, Milliyet Gazetesi
“İnsanlığın çoktan yitirdiği geçmişini merak edenler için.”
—Füsun Özbilgen, Posta Gazetesi
“Bu haftasonu bu kitabı okuyun, Pazartesi hayata yeni -ve daha iyi- bir insan olarak başlayın!
—Murat Birsel, Sabah Gazetesi
Boyut Normal Boy
Yazar Marlo Morgan
Basım Dili Türkçe
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu KKLAN88020
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön