Blackberry

BlackBerry, tipik akıllı telefon uygulamalarının bulunduğu; adres defteri, yapılacaklar listeleri, takvim notlar ve daha birçok uygulamaların haricinde farklı telefon yeteneklerine sahiptir. BlackBerry cep telefonu yaygın bir şekilde, bir şirketin çalışanlarının daha özel bir şekilde ve kolay bir şekilde çalışmalar yapması için, İnternet’ten e-posta gönderip alma özelliği ile bilinir. 

İlk BlackBerry cihazı 1999’ yılında tanıtılmıştır ve iki yönlü bir konum belirleme olarak işlev sunmuştur. 2002 senesinde en çok tercih edilen BlackBerry piyasaya sürülmüştür. Bu cihaz e-posta, cep telefonu, push,metin mesajlaşma, web taraması, internet faksı ve diğer kablosuz bilgi hizmetlerini en iyi şekilde desteklemiştir. Bu cep telefonu, BlackBerry Limited tarafından özel bir şekilde geliştirilmiş olan işletim sistemini tercih eder. RIM, BlackBerry için çok iyi bir işletim sistemi sağlar ve telefonlarda bulunan giriş cihazlarında kaydırma tekerleği ve izleme dörtgeninin daha sık kullanılmasına yardımcı olur.

Blackberry phone ve bataryaları daha iyi performans elde edebilmek için, telefon ve e-posta sistemleri arasına oturmuş olan son derece özel bir sunucu teknolojiyle çalışır. Çalışma sistemleri sebebiyle, diğer sistemlerden daha kaliteli seviyede güvenlik sağlar. Blackberry cep telefonları klavyeleri ile dikkat çeken markalardan biridir. Blackberry telefonlar, dokunmatik ekran klavyesiyle beraber satılır. Dokunmatik ekranda daha kolay yazmak için tuş sıraları arasında boş alanlar vardır ve ayrıca klavyenin görünüm alanı, parmaklarınızın konumuna daha uygun şekilde ayarlanabilir.

Denge özelliğine sahip olması, bir Blackberry telefonunun hem iş için hem de kişisel cihaz fonksiyonu görmesini sağlayıp , sadece bir telefon taşımanıza imkan tanır. Blackberry işletim sistemi, çoklu görev olduğu zaman geri düğmesini kullanmaz. Bunun yerine, akışı kendinizin, parmağınızı kullanarak uygulamaları yana çevirip istediğiniz zaman geçiş yapmanızı sağlar. Pek çok özelliği olduğundan dolayı uygulamadan çıkıp, Hub’ u açmanıza ihtiyaç kalmadan mesaj ve bildirimlerinize kısaca bakmanıza fırsat tanır. Blackberry telefon çeşitleri, size ait olan e-posta hesaplarınızdaki mesajları anında sosyal ağ güncellemeleriyle birleştirerek, BlackBerry Hub isimli tek bir gelen kutusunda sunar.

Blackberry Cep Telefonları Modelleri ve Özellikleri

Tuşlu telefonların en ideal tasarımlarını ortaya koyan BlackBerry Bold 9900 Motion serisi ile her türlü dış faktör, düşme ve kırılma gibi kötü koşullara karşı son derece dirençli bir yapıya sahiptir. Serilerde bulunan cep telefonları arka kapak bölümünde yumuşak bir doku içerir. Kapakların soft bir dokuda ve premium olması, cihazın elden düşme ve kayma tehlikesini engeller.

Zor hava koşullarında ve spor aktivitelerinde bulunan kişiler için uygun seçenekler sunar ve internet erişimini daha kolay hâle getirir. İlave olarak bir kere şarj edildiği zaman, neredeyse bütün günü kurtarıp, iş hayatında aktif olan kişileri devamlı telefon şarj etme zorunda bırakmaz. Bazı modelleri çift hat kullanımı özelliğine sahip olduğu için, aynı anda iki hat kullanan kişilerin de ihtiyaçlarını karşılayabilir.Ürünlerin bataryaları da fonksiyon üzerinde etkilidir. Black Berrytorch 9860 batarya pil kutusuz olarak uygun fiyata satın alabilirsiniz. 

Dokunmatik ekrandan klavye kullanmayı tercih etmeyenler için ideal bir ürün olan BlackBerry android telefon çeşitleri akıllı sisteme sahip olduğu için, yeni şeylere uyum sağlar. Fotoğraf çekimi konusunda da birçok fırsat tanıyan BlackBerry spray yeni telefon modelleri, arka ve ön kameraları ile birbirinden farklı video ve fotoğraf çekimleri yapmanıza imkan sağlar. Kamera çözünürlüğü çok kaliteli olduğu için, net görüntüler elde etmeniz için ideal bir üründür.

Küçültüldüğü zaman, bazı üçüncü taraf uygulamalar çok basit bir küçük resmin boyutuna gelir. Fiziksel klavyesi olan bir BB cihazı satılacak olsa da şirket, sanal klavyeler alanında büyük bir kapasiteye sahiptir. Bir sonraki kelime tahminini kullanarak, önerileri klavyeden mesaja doğru kaydırıp, zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Telefonun klavyesi, nasıl yazdığınızı algılar ve yazım hatalarını ortadan kaldırma konusunda, buna göre bir ayarlama yapar. Bu ürünler yakın zamanda, en iyi sanal klavyelerden birine sahip olabilir. BlackBerry 9720 telefonların en dikkat çekici özelliklerinden biri, işletim sisteminin yeni Time shift kameraya sahip olmasıdır. Bu uygulama, bir nesnenin birçok fotoğrafını tek bir resim halinde çeker ve daha sonra en iyi görüntüyü seçmenize imkan sağlar. Samsung Galaxy 2 modeli ile benzer bir işletim sistemine sahiptir. 2 RIM, sistemini dışında, işletim sistemi olarak yenilenmiş olan Blackberry cep telefonları, App World aracılığıyla BlackBerry markasına bir yüz germe olanağı sağlar. Mağaza daha kolay gezilecek, daha basit bir görüntü fırsatı sunmakla kalmaz, aynı zamanda televizyon içeriği de dahil olmak üzere çeşitli birçokmedya seçeneği sunar.

BlackBerry ’nin daha önceki Web tarayıcıları, web ‘de gezinmeyi bir angarya haline getirmiştir. Ancak Blackberry cep telefonu dinlenemeyen bir modeldir. Son sistemle tasarlanmış olan 9720 BlackBerry Messenger’dan gelen aralamaları sesli mesajları, metin mesajlarını da yönetir. Program, mesajları kontrol etme yeteneğine sahiptir ve diğer bütün trafiği yönetmeniz konusunda destek olacak bağlama duyarlı araçları vardır. BlackBerry yeni ara yüzü ile, bilgileri hiçbir sorun olmadan, aramaya imkan sağlar. Örneğin, yaklaşan bir randevunuz varsa, kimin katılım sağladığı ve kaç Twitter takipçisi olduğunu hakkında bilgi sahibi olabilir veya ayrı uygulamalar kullanmaya ihtiyaç kalmadan profillerinizi kontrol edebilirsiniz. BlackBerry Hub, BBM, mesajlar, aramalar ve e postalar dahil olmak üzere tüm detayları içinde barındırma özelliği taşır.

BlackBerry Hub, farklı kaynaklardan gelen mesajları cevaplar ve kontrol etmeye çalışırken uygulamalar arasında gidip gelme ihtiyacını ortadan kaldıran oldukça kullanışlı bir özelliktir. Aktif çerçeve, kullanıcıların bir ekranda en az sekiz tane açık uygulamaya, hızlı bir şekilde ulaşımı gerçekleştirir. Yerel takvim, canlı kutucuk gibi aktif çalışan çerçeveler, çalışan birinci taraf BB uygulamaları, güncel hava durumu gibi canlı güncellemeler alır. Bunun yanı sıra, her uygulamanın bir aktif çerçevesi olmaz. 

BlackBerry Telefon Tasarım Özellikleri

636 işlemciye sahip olan BlackBerry telefon modelleri, 4 RAM kapasitesindedir ve microSD kart desteği olduğu için, 256 GB boyutunda genişler ve 32 GB depolama kapasitesi mevcuttur. Bütün telefonlar en iyi bluetooth kulaklık modelleriyle beraber uyumlu bir şekilde çalışır. Gerçek kullanıcılar tarafından yapılmış olan BlackBerry telefon yorumları cihazların teknik özellikleri ve tasarımı ile ürün hakkında detaylı bilgilere ulaşmanızı sağlar.

BlackBerry markasında tasarım ve teknik olarak ürünler arasında bazı benzerlikler ve farklılıklar bulunur. BlackBerry klavyeli olan akıllı telefon modelleri sanal klavye kullanmayı tercih etmeyenler için, son derece ideal seçenekler sunar. Nostaljiyi sevenlerin favorisi olan BlackBerry Bold 9790 kapaklı, kızaklı, kamerasız olması ve korunaklı tasarımıyla kırılma ve düşme gibi olumsuz faktörlere karşı güçlü bir duruşa sahiptir. Tasarımında alüminyum çerçevelerin kullanıldığı cihazlar arasından size uygun olan telefonu güvenle satın alabilirsiniz.

BlackBerry Telefon Kullanmanın Avantajları

BlackBerry nasıl bir telefon olduğu ile ilgili birçok kullanıcının bilgisi yoktur. Modern ve klâsik tarzı bir arada sunan cihazların ortak noktası; pratik bir kullanım olanağı sağlamasıdır. BlackBerry klavyeli, tuşlu telefonlar birçok yeni özelliklerle donatılarak kullanıcıların yaşantısını büyük oranda kolaylaştırır. Özelliklerine bağlı olarak belirlenen cep telefonu fiyatları ekonomik olarak tasarruf etmek isteyenler için son derece uygun fiyat aralıkları sunar.

BlackBerry’ nin en son çıkan ürünü, üstün bir güç performansı sergiler. 2000-3000 Mah. gibi son derece güçlü batarya kapasitesi olan BlackBerry son model telefon modelleri sayesinde bütün gün kesintisiz bir şekilde arama ve mesaj ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Gün sonunda ise bataryanın pil gücü tamamen sona ermeden yeniden şarja takıp kullanabilirsiniz. Telefon şarjlarının kullanım uzunluğu, pil gücü ve kullanım sıklığına bağlı olarak değişiklik gösterir.

LCD flash, canlı filtre, 4K video kaydı, geniş selfi ve seri çekim modu ile yeniliklerine her zaman devam eden Blackberry, 30 fps kapasitesinde çekim yapma özelliği sayesinde çok hızlıdır. Ayrıca özel çekim özellikleri ve fonksiyonları ile fotoğraf çekimlerinin daha profesyonel yapılmasını sağlar. Telefonların ekran bölümü nano-elmas olarak adlandırılan özel bir kaplama ile üretilmiş olduğu için, her türlü dış faktöre karşı daha dayanıklıdır. 

Toza ve suya karşı mücadele eden Motion serisi, sağlam yapılıdır ve telefon kullanımını her yerde en iyi şekilde destekler. Android sistemin yeni çeşitlerine de uyum sağlayan modeller mobil uygulamalardan tam performans elde etmenizi sağlar. Sahip olmuş olduğu bütün özelliklerle bir telefondan beklenen her özelliği, önemli oranda karşılayan ürünler, çeşitlilikleri ile kullanıcılara birçok farklı fırsat sunar. Bu fırsatlardan bazıları aşağıda şekilde sıralanabilir; 

  • 4.5 veya 5.5 inç gibi büyük ekran özelliklerinin sunulmuş olduğu ürünlerin önemli bir bölümü fiziksel klavye kullanımı için uygundur.
  • Çok iyi gizlilik önlemlerinin olduğu, cihazlar güvenlik ihtiyacını büyük oranda karşılayabilir.
  • Geniş ekran kapasitesi ve yüksek çözünürlüğü olan kameralı modeller profesyonellerin kullanımı için ideal seçenekler arasında bulunur.
  • Video kaydı yapılması gereken durumlar söz konusu ise, uzun süre kayıt yapabilen cihazları seçmeniz tavsiye edilir. 
  • Telefonda hızlı şarj özelliği sizin için önemliyse, güç performansı konusunda dikkat çeken ürünleri tercih edebilirsiniz.
  • 2G, 3G, 4G ve 4.5G gibi mobil bağlantı özelliklerine yanıt veren cep telefonları içinden istediğiniz bağlantı hızına sahip ürünü tercih edebilirsiniz.

BlackBerry Curve 9300

Curve 9360 Blackberry yenilenen tasarımı, daha da yukarılara çıkanfonksiyonelliği ile orta sınıf bir akıllı telefon olarak kullanıcılar için sunulur. Teknik özellikler açısından bir akıllı telefonda yer alabilecek özelliklerin, neredeyse tamamına sahiptir. Özellikle iş dünyası konusunda popüler olan cihaz, pratik iletişim ve internet bağlantısına ihtiyacı olan herkes tarafından ilgi gören bir üründür. 3G bağlantısı, uzun pil süresi ve hayatı daha kolay bir hale getiren zengin özellikleriyle cihaz, kendi kitlesini oluşturmuştur ve vazgeçilmezler arasına girmiştir.

BlackBerry ’nin çeşitli QWERTY klavyesi ve navigasyon kolaylaştıran optik özelliği sayesinde Curve 9300 kendinden önce bulunan Curve serisi ürünlere benzer bir yapıya sahiptir. Curve 9300 geleneksel SMS ve MMS hizmetlerinin dışında, e- kullanımı açısından da rahatlık sağlar. BlackBerry ürünleri e konusunda birçok yenilik yaratmıştır. Herhangi bir e- adresinin ayarını yapmak, şifrenizi veya adresinizi girmek kadar kolaydır. Diğer BlackBerry telefonlarında olduğu gibi SMS, MMS ve diğer uygulamaları inbox’ta toplayabilir; bu sayede bütün yazışmalarınıza aynı yerden erişme pratikliğine sahip olabilirsiniz.

Curve 9300, kaliteli ekran görüntüsü, net konuşma imkanı, uzun süreli batarya ömrü ve konforlu klavyesi ile kendi sınıfındaki telefonlar arasında saygın bir yere sahiptir. İş yaşantısında sürekli aktif iletişimde olması gereken kişilerin göz bebeği olan cihaz, sunmuş olduğu kolaylıklarla metin uygulamalarını tercih eden, sesli mesaj gönderen veya sosyal medya iletişiminde aktif olan tüm kişilere hitap eder. Cihazınızla tekst, e-, SMS iletişimi grup; MP3 çalıp video oynatabilirsiniz.

Blackberry Cep Telefonları Fiyatları

RIM, işletim sisteminin masaüstü teklifleri ile beraber, herhangi bir tarayıcının en iyi HTML5 desteğine sahip olacağı söylenen BlackBerry batarya fiyatları son derece ekonomiktir. Görüldüğü gibi, tarayıcı yalnızca hızlı olmakla kalmaz, aynı zamanda çevrimdışı daha sonra okuma özelliğine sahip olması gibi birçok değişik fonksiyon sunar. Güvenlikli olduğundan dolayı hem BT yöneticileri hem de tüketicileri memnun bırakmayı amaç edinen Blackberry cep telefonu Curve, BB kullanıcılarının Kişisel ve İş profilleri arasında hızla bir şekilde geçiş yapmasına olanak tanır. Her profilin kendi uygulaması ve güvenlik tercihleri bulunur.

Balanca ayrıca işletmelerin cihazları uzaktan yönetmesi ve ahize kaybolması ya da çalınması durumunda hassas verileri silmeye yardımcı olur. Birçok BlackBerry kullanıcısı, BlackBerry tarayıcısı, özellikle de okuma modu özelliklerine olan beğenisini sıklıkla dile getirir. BlackBerry explored, makaleler, blog girişleri, haberleri ve diğer içerikleri reklamlar tarafından dikkat dağılması olmadan okumasını sağlar. Artık yalnızca metne konsantre olabilirsiniz, bu da okumayı daha eğlenceli bir deneyim haline getirir. Okuma moduna geçiş yapıldığında ayrıca yazı tipi boyutunu değiştirip, sayfayı karanlıkta daha okunaklı hale getirmek için renkleri ters çevirip, içeriğin size okunmasını sağlamak için ses çalma seçeneğini kullanabilirsiniz. 

Blackberry Cep Telefonları Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Birçok insan, günümüzde bir telefonun içeriğini korumak ve parmak taramanın en iyi yaklaşım olduğuna inanır. Bununla birlikte, tüm web sitelerinin ses çalma seçeneği sağlamadığını unutmamak gerekir. Blackberry geliştiricileri, akıllı telefonlara yasa dışı erişimi engellemek amacıyla yeni bir teknik geliştirmiştir. Bununla birlikte, insanların parmakları senyördeyken uyuyarak ya da bir fotoğraf dizisini belirlemek için parmak izlerini kullanıp başka birinin telefonunun kilidini açabileceğine dair internette çok sayıda iddia mevcuttur. 

Picture Password’ün kullanımı son derece basittir. Tek yapılması gereken bir rakamı ekranda belirli bir yere taşımaktır. Bu senaryoda, her seferinde basamak dizisi sıradan bir şekilde üretilir ve istenen basamak, her defasında ekranda farklı bir konumdan aktarılır. Daha başarılı bir performans elde etmek için telefon ve e-posta sistemleri arasında özel bir sunucusu olan Blackberry cep telefonu fiyatlarını birçok site üzerinden kıyaslayabilirsiniz.

Blackberry Batarya Özellikleri 

  • BlackBerry batarya cihazınız için özel bir şekilde üretilmiştir.
  • Arızalı bataryanız ya da yedek bataryanız yerine birebir kullanılabilecek tek uyumlu bataryadır.
  • Orijinal değerlerinde olan yedek parça kategorisinde üretim yapılmıştır.
  • Yan sanayi halinde üretilen bataryalar, telefonunuzun ısınma değerini yükseltmez ve tam kapasiteli güvenli bir kullanım sunar.

Blackberry Cep Telefonu Bataryası Nasıl Seçilir?

Blackberry cep telefonu bataryası fiyat ve özellikleri için gerek duyulan filtreleri kullanarak en uygun, en popüler, en yeni ürünler olarak işaretleyip, istediğiniz ürünler arasında sizin için en uygun sonuca erişebilirsiniz

Blackberry Cep Telefonu Bataryası NeKadar?

Günümüz de ev ya da ofislerinde vazgeçilmezi yeni bir ürün satın alırken marka ve model seçiminde fiyat seçenekleri satın almak için yeterli bir durum değildir. Ürün servisi, kullananların yorumları satın almadan önce kararları etkiler. Bu yüzden ilk bunlara öncelik tanıyıp, daha sonra ürün satın alabilirsiniz. 

Blackberry Cep Telefonu Bataryası Fiyatı Uygun mu?

Fiyat aralığı için İlk olarak araştırma yapmalısınız. Blackberry batarya fiyatı konusunda karşılaştırmalar yaparak, tüm teknik özellikleri daha detaylı bir şekilde analiz edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...