Canbebe bebek bezleri, yıllardır bebek bakımında kullanıcılara kaliteli ve sağlıklı çözümler üretiyor. 'Yumuşak ve Güvenli'' sloganıyla önceliğin bebeğinizin konforu olduğunu vurgulayan Canbebe, bebek bakımı sürecinde en iyi yardımcınız olmayı hedefliyor.

Canbebe bebek bezleri, nefes alan yapıları ve yumuşak iç-dış yüzeyleri ile hassas cilt yapısına sahip bebekler için gönül rahatlığı ile tercih ediliyor. Kullanışlı ve kaliteli yapısı ile en beğenilen bebek bezleri arasında yer alan Canbebe bebek bezi fiyatları ile de anne ve babaların bütçesini düşünüyor, aile ekonomisine katkı sağlıyor. Bebek bakımı konusunda en sık ihtiyaç duyulan bebek bezleri söz konusu olduğunda, Canbebe markası tüm kullanıcıların güvenini ve beğenisini kazanıyor.

Canbebe bebek bezleri, bebeğinizin cildinin nefes almasını sağlıyor. Cilde dost yapısı ile tahriş ve kızarıklıkların önüne geçiyor, esnek yapısı ile bebeğinize her ortamda hareket özgürlüğü sağlıyor. Böylelikle bebeklerde en sık karşılaşılan pişik ve tahriş problemleri de Canbebe bebek bezleri ile ortadan kalkıyor. Bebek bakım ve temizliğinde kuruluk ile temizlik en önemli şartlar arasında yer alıyor. Bebek bezlerinin istenmeyen sonuçlara yol açmaması için bebeğinizin altını düzenli olarak, birkaç saatte bir değiştirebilirsiniz.

Canbebe bebek bezleri, sıvıyı yoğun ve hızlı bir şekilde emen güçlü tabakası çiş ve sıvı kakayı hızla emiyor, sızdırmaz ekstra ön ve arka bariyerler sayesinde dışkının bebek bezi dışına taşmasını engelliyor. Sızmalara karşı ekstra ön ve arka bariyer ve yeni kilit sistemi ile bebeğinizin altı gece gündüz kuru kalıyor, ıslaklıklar dışarıya sızmıyor. Bu sayede bebeğiniz tüm gece boyunca kesintisiz ve mutlu bir uykunun tadını çıkarıyor. Esnek yan bantları ve anatomik yapısı, bebeğinize rahatsızlık vermeden altını kuru ve temiz tutuyor. Dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmış olan Canbebe bebek bezleri ile bebeğinizin hijyenik bakımı için her dönemde, sağlıklı ve konforlu çözümler üretebilirsiniz. İster evde ister seyahatte olsun pratik kullanım avantajıyla Canbebe bebek bezleri sayesinde bebeğinizin uykusunda ya da oyun esnasında huzursuzluk yaşamadan keyifle vakit geçirmesine destek olabilirsiniz.

Canbebe bebek bezleri, 0-3 kg ağırlığındaki prematüre bebeklerden 11-18 kg aralığındaki bebeklere kadar geniş bir ürün yelpazesi ile bebeğiniz büyürken tüm evrelerde yanında oluyor. Canbebe'nin; yeni doğan, mini, midi, maxi, junior ve extra large seçenekleri ile bebek bezleri boyutlarına göre sınıflandırılıyor. Canbebe bebek bezlerinde; Standart, Süper Eko, Bonus, Jumbo ve Dev Ekonomi gibi bebeğinizin bez kullanım yoğunluğuna göre tercih edebileceğiniz paket alternatifleri de bulunuyor. Bu sayede ürün yelpazesinde yer alan büyük boy seçenekleri ile bebek bezi alışverişi hem ekonomik hem de zahmetsiz hale geliyor.

Bebeğinizin kilosuna göre seçim yapabileceğiniz bebek bezi bedenleri ve yüzerken de kullanabileceği mayo bebek bezi seçenekleri ile Canbebe, her dönemde ve koşulda anne ve babaların imdadına koşuyor. X Small, Small ve Medium olmak üzere 3 farklı beden seçeneği ile üretilen Canbebe Swimmies çeşitleri sayesinde bebeğiniz, havuzda veya denizde suyun keyfini çıkarırken henüz tuvalet alışkanlığı kazanmamış olsa bile bebek bezini çıkarmak zorunda kalmıyor. Bu sayede hijyen ve konfor Canbebe ile her ortamda sağlanmış oluyor.

Canbebe bebek bezleri, bebeklerin sağlığı ve mutluluğu için profesyoneller tarafından son teknolojik aletlerin kullanıldığı tesislerde titizlikle üretiliyor. Üretim aşaması öncesinde ve sonrasında bir dizi testten geçirilerek kontrol edilip onaylanıyor. Canbebe bebek bezleri ile bebeğinizin altı hep kuru ve temiz oluyor, size de yalnızca bebeğiniz ile birlikte geçireceğiniz mutlu ve huzurlu dakikaların keyfini çıkarmak kalıyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Canbebe Bebek Bezi Fiyatları

Marka
Bebek Bezi
Alt Açma Seti
Islak Temizleme Mendili
Bebek Temizlik ve Bakım
Mayo Bebek Bezi
5
6
4
4+
3
5 Beden (11 - 18 kg)
1
2
Yenidoğan
4 Beden (7 - 14 kg)
0
7
0 - 3 kg
2 - 5 kg
3 - 6 kg
4 - 9 kg
7 - 14 kg
9 - 16 kg
11 - 18 kg
15+ kg
15 - 27 Kg
17+ kg
12 - 25 kg
10 - 15 kg
4 - 7 kg
9 - 14 kg
Konumseçilmedi
Beden
Toplam 24 / 430 ürün
DSACategoryId/2147483619/60001048/canbebe