Canbebe Bebek Bezi Fiyatları

Kullanımından yana herkesin memnun kaldığı ve anne babaların her zaman en ön sırada tercih ettiği Canbebe bebek bezi çeşitleri yeni doğandan büyük bebeklere varana dek kullanımı mevcuttur. Anne ve babalar için bebeklerinin cilt sağlığı her şeyden önemlidir. Burada devreye giren Canbebe bebek bezi fiyatları ve kalitesiyle ön planda yerini almaya devam ediyor. Dilediğiniz her an her yerden online bir şekilde satın alabileceğiniz bebek bezlerinde tüm özellikler göz önünde bulundurulduğunda Canbebe bir marka olarak kalitesini kanıtlamaya devam etmektedir. Bebekler en minik varlıklardır ve ciltleri bir hayli hassastır. Bu hassasiyeti göz önünde bulundurarak her zaman bebekleriniz için en doğru bebek bezlerini tercih etmeniz gerekiyor. Hem genital bölge temizliği için hem de genital bölgenin tahrişini önlemek için adından söz ettiren Canbebe, tüm bez çeşitleri ile farkını ve kalitesini gözler önüne sermeye devam ediyor. Bebeklerin cildi çok ince olduğundan dört mevsim boyunca koruma altına almak gerekiyor. Bu nedenle kullanılan bezlerin de kaliteli olması, yumuşak olması ve uzun süre altlarını kuru tutması gerekiyor. Çeşitli beden seçenekleri sayesinde hem yeni doğan bebekleriniz için hem de tuvalet alışkanlığı kazanana kadar büyüyen bebekleriniz için en doğru tercihi yapabilirsiniz. Birçok bebek bezi markası ile karşılaştırıldığında her zaman öne çıkmayı başaran Canbebe, annelerin de en beğendiği emiş gücüne sahip olan çeşitleri sunmaya hızla devam ediyor.

Çok uzun yıllardan bu yana hız kesmeden ve ara vermeden bebek bezi üretimlerine devam eden Canbebe ile bebeklerinizi güvenle sarabilirsiniz. Gerek kuruluk açısından gerekse yumuşaklık ve emiş gücü açısından daima en çok tercih edilen bezleri sizlerle buluşturur. Yılların verdiği deneyim ve özgüvenle her geçen gün yenilediği paketler sayesinde özelliklerinde de gelişme kaydeder. 0-3 yaş arasında tüm bebekler için kullanıma uygun olan bu bebek bezleri ile bebeklerinizde tahrişi ve pişiği de engellemiş olacaksınız. Hem yatay dağılmalara karşı hem de dikey dağılmalara karşı kullanım kapasitesi oldukça yüksek olan bu bebek bezlerinde kalite her zaman önemlidir. Bilinmeyen, kalitesini kanıtlamamış olan bebek bezleri yüzünden bebeklerinizin cildinde tahriş, kızarma ve pişik gibi sorunlar meydana gelebilir. Bu durumda bebekleriniz günlerce geçmeyen bir acıya maruz kalabilirler. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak ve en iyi şekilde bebeklerinizin altını temiz ve kuru tutmak için esnek Canbebe bezlerini tercih etmeye gönül rahatlığıyla devam edebilirsiniz. 

Canbebe Bebek Bezi Yeni Doğan

Bebekler dünyaya gelir gelmez içinde yer alan toksinleri dışkı olarak dışarı atar. Bu durumda da sık sık bez değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Yeni doğan bebeklerin altlarının kuru ve hijyenik bırakılması kullanılan bezlerin özelliklerine ve kalitesine bağlıdır. Burada devreye giren Canbebe bebek bezi yenidoğan çeşitleri sayesinde yeni doğan bebekleriniz için en doğru seçimleri yapmış olacaksınız. Bir marka olmanın çok daha ötesinde bez çeşitlerini sunan Canbebe, özellikle de yeni doğanlar için daima kalitesini daha üst düzeyde belli etmektedir. Yeni doğan bebekler için doğru bez seçimi yapılmaması bebekler için çok sorunlu bir tahrişe neden olabilir. Uzun süre bebeklerde yanma ve kaşınma meydana gelebilir. Islatma sonrasında kuruma süresi daha uzun süreye yayılabilir. Tüm bu durumlar göz önüne alınarak bebek bezi seçimi yapılmalıdır. Canbebe yeni doğan bezlerinde özel olarak yer verilen Flexfit teknolojisi sayesinde gece ve gündüz kullanıma uygun ayrı çeşitleri bulabilirsiniz. Göbek kısmında yer alan oyuntular hem göbek kordonlarının daha rahat kurumasına olanak sağlar hem de bebeklere daha rahat hareket etme özgürlüğü verir. Aynı zamanda ortalama fiyatları da gayet ideal olan yeni doğan bebek bezleri bebeğin ıslaklık durumuna göre değiştirilmesi gereken bezlerdir. Sürekli sık periyotlarla değiştirmenize gerek kalmaz. Gece ve gündüz boyunca koruma sağlayan bebek bezi yeni doğan çeşitleri sızıntılara karşı da hem ön hem de arka kısmında bariyer sistemlerine sahiptir. Böylece bebeğiniz gündüz ya da gece farketmeksizin, hangi pozisyonda olursa olsun altını ıslattığı zaman endişe etmenize ya da kıyafetlerine çıkacak mı bulaşacak mı gibi düşüncelere kapılmanıza gerek kalmaz. 

Canbebe Bebek Bezi 1 Numara

Canbebe bebek bezi 1 numara çeşitleri yeni doğan bebeklerin 5 ya da 6 aylık olduklarında kullanılmaya başlanılan bezlerdir. Sonsuz güvenle temin edebileceğiniz bu bez çeşitleri minik yavrular için hem doğal içeriklere hem de konforlu içeriklere sahiptir. Bebeğinizin altını değiştirdiğiniz anda bebekleriniz güvende ve temiz hissetmeye başlar. Gerek emicilik açısından gerekse bedene uyum sağlaması açısından oldukça rahat bir şekilde kullanılan 1 numara bebek bezleri, tekli olarak satın alabileceğiniz gibi toplu olarak da satın alabileceğiniz bebek bezleridir. Mükemmel bir bebek bezi seçimi yapmak istediğinizde ve hem fiziksel açıdan uyum sağlaması hem de ruhsal açıdan bebeğinize rahatlık sunması açısından Canbebe bez modelleri her zaman daha revaçtadır. Yeni doğanlar için kullanıma uygun olan 1 numaralı bezler, 5 aylıktan itibaren kullanılmaya başlanabilir. Aynı zamanda bu 1 numara bez çeşitleri bebeklerin kilosuna göre de tercih edilebilir. Daha çok 2 ile 5 kg arasındaki bebeklerin kullanımı için tasarlanır. Online olarak temin edebileceğiniz bu 1 numaralı bebek bezleri mini ve midi boylarda satışa sunulur. Yeni doğan dönemi çok hızlı şekilde gelişme gösteren ve bebeklerin hemen kilo aldığı bir dönemdir. Bu nedenle yeni doğan bezlerden çok fazla satın almanız gerek kalmaz. Bu dönem için daha çok 1 numara bez satın almanız mantıklı olur. 

Canbebe Bebek Bezi 2 Numara

3-6 kg arasındaki bebekler için kullanılmakta olan Canbebe bebek bezi 2 numara mini, midi ve maxi paketlerde mevcuttur. Bütçenize uygun olan paketleri temin ederek kullanımlarına başlayabilirsiniz. Hangi numaralı bezin kullanılması gerektiğine bebeklerin kilo ve ay durumu yön verir. 2 numaralı bez çeşitleri 3 ile 6 kg arasındaki bebekler için uygundur. Eğer yeni doğan bebekleriniz 4 kilo ve üzerinde dünyaya geldiyse, onlar için de 2 numaralı olan seçenekleri tercih edebilirsiniz. Bebeklerin gelişimi son derece hızlı bir şekilde ilerleme kaydettiğinden, kullanılan bezlerin kullanım zamanları da sabit kalmayabilir. Bu durum göz önüne alınarak, bebeklerin gelişimi ve kilosu göz önünde bulundurularak bez seçimi yapılmalıdır. 2 numaralı bebek bezlerinden de çok miktarda satın almaya gerek yoktur. Bebeğinizin gelişimi hızla devam edeceğinden belirli adette satın almak yeterli olacaktır. Eğer 2 numaralı beze ne zaman geçmeniz gerektiğini bilmiyorsanız, bebeğinizin uyluklarını kontrol ederek minik bir test yapabilirsiniz. Uyluklarından kırmızı ve boğum boğum izler oluştuğunda artık bezin çok sıkı geldiğini ve 2 numaraya geçmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz. Bezlerin bacak etrafında yer alan elastik kısımları bebekleri sıkmaya başladığı takdirde bir numara büyük bez kullanmaya devam edilmelidir. Aynı zamanda bezleri taktığınız takdirde bebeklerinizin göbek ve bel kısmı da rahat hareket ediyor olmalıdır. Göbek deliğinin altına gelen kısım kesinlikle sığmalı ve göbek deliği örtülmemelidir. Canbebe bebek bezlerinde bu kısımlar özel tasarıma sahiptir ve bebeklerin göbek deliğine kesinlikle zarar vermez, nefes almasını sağlar. 

Canbebe Bebek Bezi 3 Numara

Pamuk gibi yumuşacık bir yüzeye sahip olan Canbebe bebek bezi 3 numara, 4-9 kg arasında olan bebekler için tercih edilir. Bebeğinizin boy ve kilo orantısı göz önüne alınarak seçilmesi gereken bebek bezi 3 numaralar ile bebekleriniz bir hayli rahat edecektir. Emiciliği son derece yüksek olan, yumuşaklığı üst düzey olan ve ıslaklık göstergesine sahip olan 3 numara bezler, 4 ile 9 kg arasındaki bebekler için tasarlanmaya devam ediyor. Islaklık göstergesi özelliği sayesinde bezler bebeklerin üzerindeyken değişim zamanının gelip gelmediğini bu gösterge ile anlayabilirsiniz. Önünde yer alan kesikleri ile hem bacaklarının hem de göbeklerinin daha rahat hareket etmesine olanak sağlar. Emiş gücü on derece yüksek olan 3 numara bezleri değiştirmek için de bacak boğum kısımlarını kontrol etmeniz yeterlidir. 

Canbebe Bebek Bezi 4 Numara

Canbebe bebek bezi 4 numara çeşitler ise 7 ile 18 kg arasındaki bebekler için kullanıma uygundur. Bebeklerin boy ve kilosunda artış görüldükçe kullanılan bebek bezi numarası da artış gösterir. Aksi takdirde küçük numaralar bebeklerinizin bedenine ve kilosuna uymaz, bacaklarında ve göbeklerinde sıkılığa ve tahrişe yol açar. Bebekleriniz için en doğru bebek bezi numarasını seçmek adına dikkat etmeniz gereken hususları göz önüne almalısınız. Seçim yaparken öncelikle bebeğinizin boy ve kilosunu kontrol etmelisiniz. Eğer bebeğiniz henüz küçük aylık olmasına rağmen 7 ile 18 kg arasındaysa 4 numara bebek bezi kullanmak gerekir. Aynı zamanda alacağınız bebek bezlerinin paketlerinde mutlaka kilo orantısı belli edilir. Bu sayede seçim yaparken zorlanmaz ve doğru bezi seçmiş olursunuz. 

Canbebe Bebek Bezi 5 Numara

Maxiplus ya da 4+ olarak da bilinen Canbebe bebek bezi 5 numara çeşitler, 9 ile 20 kg arasındaki bebekler için geliştirilmektedir. Yeni doğanlarda obezite sorunu olduğunda da 5 ya da 6 numara bez çeşitleri tercih edilebilir. Bu bezler alınırken öncelikle boy ve kilo göz önünde bulundurulmalıdır. Ancak bunların yanı sıra farklı durumlar da ele mutlaka alınmalıdır. Bezlerin bebeğinize küçük gelmemesi, bacak ve göbek kısımlarını sıkmaması ve tahriş etmemesi için mutlaka doğru numaraları tercih ettiğinizden emin olmalısınız. Yanlış numaralar seçtiğiniz takdirde hem bebeğiniz rahatsız olacak hem uzun süre ıslaklık meydana gelecek ve sızıntılar oluşmaya başlayacaktır. Altı ıslanan ve sızıntılara sahip olan bebekler için günlük rahat hareket edememe sorunu ve gece rahat uyuyamama sorunu meydana gelmeye başlar. Bu tür sorunların temelinde ise yanlış bebek bezi seçimi yer alır. Bu nedenle en doğru numaraları tercih ederek bebeklerinize sağlıklı bir tuvalet alışkanlığı için temel atabilirsiniz. 

Canbebe Bebek Bezi 6 Numara

Junior olarak da adlandırılan Canbebe bebek bezi 6 numara çeşitler ise 11-25 kg arasındaki bebekler için uygundur. Artık bu numara bezler, bez kullanımının yavaş yavaş sonuna gelindiği zamanlarda tercih edilir. Çocuklarına tuvalet alışkanlığı kazandırmak için yavaş yavaş bezi bırakacağınız zaman 6 numara bezler tam ideal tercih olacaktır. Bu bezleri artık günlük olarak takmanıza gerek kalmaz. Yalnızca gece ıslatmalarına karşı koruma amacıyla takabilirsiniz. %100 emiş gücüne sahip olan ve esnek kısımları daha fazla büyük bebekler için de uygun olan 6 numara bezler ile göbek, bel ve bacak hareketlerinde de bir kısıtlama meydana gelmez. 

Canbebe Bebek Bezi Özellikleri

Kullanımından yana hem bebekleri hem de anne babaları memnun eden Canbebe bebek bezleri, çeşitli özelliklere sahiptir. Hem Canbebe bebek bezi fiyatı açısından ideal seviyededir. Hem de taşıdığı tüm özellikler sağlıklı bir genital bölge gelişimine olanak sağlar. Bebekler en hassas varlıklardır ve ciltleri yüksek emiş gücüne sahiptir. Sürekli temiz tutulması oldukça önemlidir. Bu hususlar dikkate alındığında mutlaka özellikleriyle kendine hayran bırakan bezler tercih edilmelidir. Canbebe ise bu alanda adını en iyi şekilde duyurmuş olan markalardan birisidir. Saf suyla dokunmuş olan pamuklu yüzeyleri yoğun ıslaklıklarda dahi uzun süre kuruluk sağlar. Yaz aylarında da pişik ve tahrişe neden olmaz. Bebeğin teninin yağlı kalmasını sağlayan nemli ve losyonlu yüzey sayesinde herhangi bir alerjik reaksiyon da meydana getirmez. Islaklığı içine en yoğun şekilde hapseden mikro tanecikler sayesinde sıvı maviye döner ve gösterge ile değişim zamanının geldiğini daha rahat şekilde anlayabilirsiniz. Adet ve paket boyutlarına göre fiyatları da değişiklik gösteren Canbebe bebek bezleri yeni doğandan itibaren tuvalet alışkanlığı kazanana dek kullanıma uygundur. Yüksek kaliteye ve ince tasarıma sahip olan bu bezlerden sızıntı olması gibi bir durum söz konusu olamaz. Pediatristler tarafından da sık sık tavsiye edilen Canbebe bebek bezlerinde prematüre bebekler için olan çeşitler de mevcuttur. Air-soft teknolojisi de kullanılarak üretilen bu bezler hoş kokulu olan çeşitleri de bulmanız mümkündür. Hem sızıntılara karşı hem de topaklanmalara karşı önleyici bir tasarımı olan bu bezler ön ve arka kısımlarında özel mikro tanecikleri de taşıyarak tüm ıslaklığı kısa sürede emerek kuru bir kullanım avantajı sunar. Bebekleriniz için hem sağlıklı hem hijyenik hem de yumuşak bezler kullanmak istediğinizde bu bez çeşitlerine göz atabilir ve tercihe bağlı olarak külot bez seçeneklerini de deneyebilirsiniz. 

Canbebe Bebek Bezi Fonksiyonel Çeşitler

Yapılan tüm bilimsel araştırma ve anketler sonucunda Canbebe bebek bezlerinin her zaman kalitesinden söz edilmektedir. Fonksiyonel çeşitleri arasında yeni doğan, 1 numara, 2 numara, 3 numara, 4 numara, 5 numara ve 6 numara olanlar mevcuttur. 

Canbebe Bebek Bezleri Neye Göre Tercih Edilmelidir?

Bebeklerinizin kilo ve boy orantısına bağlı olarak seçim yapılmalıdır. Küçük gelen numaralardan ötürü sızıntılar meydana gelebilir. Sızıntı ve tahrişi önlemek adına doğru seçimler yapmalısınız. 

Canbebe Aylık Ekonomik Paket Bezler

Canbebe tarafından sunulan aylık ekonomik paketli bezler, hem uzun süre kullanım olanağı sağlar hem de daha fazla tasarruflu şekilde bebek bezi alışverişi yapmanızı sağlar. 

Canbebe Islak Havlu Çeşitleri

Canbebe yalnızca bebek bezi alanında değil aynı zamanda ıslak havlu alanında da en güzel ürünleri sizlere iletmeye devam ediyor. Bebeklerinizin altını değiştirirken hassas cildine zarar vermeyecek olan bir bez ile temizlenmesi gerekir. Burada devreye giren Canbebe ıslak havlu çeşitlerinde paraben, SLS ve alkol gibi zararlı bileşenlere yer verilmez. Cilt dostu olarak güvenle kullanılabilir. 

Canbebe Bebek Bezi Nasıl Kullanılır?

Canbebe bebek bezi bebeklerin bel ve göbek kısmı kapanacak şekilde kullanılır. Bebeğinizin altından eski bezi çekmeli ve bacaklarını yukarı kaldırarak temizliği yapmalısınız. Daha sonra yeni bezi altına sermeniz ve cırtcırtlarını kapatmanız yeterlidir. 

Canbebe Bebek Bezleri Ne Sıklıkla Değiştirilmelidir?

Canbebe bebek bezlerinde yer alan sıvı göstergeleri bez değişim saatinin geldiğini ifade eder. Bu nedenle sık sık alt kontrolü yapmanıza gerek kalmaz. 

Canbebe Bebek Bezleri Tahriş Yapar mı? 

Canbebe bebek bezleri yumuşak ve pamuklu dokulara sahip olduğundan bebeklerin cildinde tahrişe neden olmaz. Güvenle kullanılabilir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Canbebe Bebek Bezi Fiyatları

Süpermarket
Süpermarket
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi
Bebek Bezi
Alt Açma Seti
Alt Açma Seti
Islak Temizleme Mendili
Islak Temizleme Mendili
Bebek Temizlik ve Bakım
Bebek Temizlik ve Bakım
Mayo Bebek Bezi
Mayo Bebek Bezi
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 338 ürün
DSACategoryId/2147483619/60001048/canbebe