Bebek Giyim

Yenidoğan annelerinin bebeği için hastane çıkışından tutun da zıbınlarına, çıngıraklı patiklerine, ilerleyen dönemde kullanacakları alıştırma külotlarından uyku tulumlarına kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bebek giyim modelleri, bebeklerin hassas tenine uygun malzemeden yapılır. 

Dünyaya gözlerini yeni açmış narin bebeğinizin cildine tam uyum sağlaması için;

- pamuktan üretilmiş,

- dikiş ve nakış iplikleri kanserojen içermeyen,

- antialerjik detaylarla zenginleştirilmiş hastane çıkışı zıbınları, bere, önlük, battaniye gibi doğumdan sonraki ilk günlerinizde ihtiyaç duyacağınız tüm malzemeler size ve bebeğinize konfor sağlar. 0-3 ay beden aralığı, organik malzemeden üretilmiş hastane çıkışı, bebeğinizin yaşamınıza katıldığı ilk aylarında gösterdiğiniz hassasiyete ortak olur.

Zamanlarının çoğunu uyuyarak geçiren bebekler için özel hazırlanmış, yumuşak yapısı ve pratik kullanımı ile polar ayaklı uyku tulumu, uyku gurusu kundağı verimli uykularında bebeğinize eşlik eder. Bu ürün;

- esnek kumaşı,

- leke tutmaz yapısı,

- makinede yıkanabilme kolaylığıyla titiz annelerin beğenisini kazanır. Üstelik bebeğinizin gece boyu doğru vücut sıcaklığında kalmasına destek olan tasarımı sayesinde üstünü açtı mı diye bir endişeniz olmaz. Hareket özgürlüğü sağlayan kumaş seçimi, güvenli fermuar detayı, nefes alabilen yapısı sayesinde bebeğinizin uyurken rahat ettiğinden emin olmanızı sağlar.

Minik adımlar atmaya can atan ayakları için seçebileceğiniz oyuncaklı bebe patik modelleri ile bebeğinizin ayakları rahat ederken, soğuğa karşı da korunmuş olur. Bununla birlikte değişik renk ve farklı oyuncak modelleri ile bebeğinizin her adımda eğlenmesine fırsat verir. Renkli cisimlere daha çok dikkat eden bebeğinizin ilgisini çekecek olan bu ürün, her adımında gülümsemesine yardımcı olur.

Sünnet kıyafetleri, süslü mevlit elbiseleri, papyon detaylarıyla hazırlanmış zıbın seçenekleri özel günlerinizde kız ve erkek bebekleriniz için şıklığı ve konforu birlikte sunar. Bebeklerin hassas tenine uygun üretilen bu kıyafetler cıvıl cıvıl bir görünüm sunar. Bebeğinizin en unutulmaz anlarında papyon, şapka, tüllü etek detaylarıyla minik birer prens/prensese dönüştürür.

Erkek çocuklar için özel üretilmiş alıştırma külotları gibi farklı renk seçenekleri ve farklı yaş grupları içeren yardımcı ürünler bebeğinizin tuvalet alışkanlığı kazandığı zor dönemde size destek sunar. Antialerjik olarak üretilen alıştırma külotları, bebeğinizin tuvalet eğitimi sırasında cildinin tahriş olmasını engeller. Eğlenceli tasarımları ile sıkıntı bir süreci keyifli hale getirir. 

Bebek pijama takımı her yaşa ve zevke hitap edebilmesi için farklı renk seçenekleriyle üretilmiştir. Pamuksu yapısı sayesinde gece boyu çocuğunuzun cildinin nefes almasına destek olurken sağlıklı malzemesiyle zararsız bir dokunuş sağlar. Benzer renklerle, tersinden ılık suyla yıkadığınızda ve tersinden ütülediğinizde uzun süre kullanabileceğiniz bu ürünlerle bebeğiniz gece boyu rahat eder. Organik malzemelerle üretilmiş pijama takımları gece boyu bebeğinizin doğru ısıda kalmasına yardımcı olur. 

Deri tabanlı çorap, yürümeye yeni başlayan bebeğinizin parke gibi kaygan zeminlerde güvenle basabilmesine yardımcı olur. Kaydırmaz alt tabanı sayesinde ürkek atılan ilk adımlar cesaretle devam eder. Kalın kumaşı sayesinde soğuk havalarda bebeğinizin ayaklarını sıcak tutar. Ayağını tam saran yapısı sayesinde hareketli ayaklara özgürlük tanır. Bebeklerin ayaklarına konfor sağlayarak doğru şekilde gelişmesine yardımcı olur.

Bebeğinizin hayata güven içinde, konforlu ve sağlıklı başlamasına destek olan tüm bebek ürünlerini seçerken içeriğine, bebeğinizin hareket özgürlüğüne uygun tasarlanıp tasarlanmadığına, sağlıklı malzemeden yapılıp yapılmadığına dikkat etmeniz gerekir. Bebeklerinizin cildi bir pamuk gibi narin ve hassastır. Bu nedenle kullanacağı tüm ürünler bebeğinizin cildine uygun tasarlanmış, doğal ve yumuşak kumaştan üretilmiş, esnek ve özenli dikiş detayları barındıran bir yapıda olmalıdır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bebek Giyim Modelleri

569 ürün listeleniyor
Anne / Bebek / Oyuncak
Anne / Bebek / Oyuncak
Giyim
Giyim
Bebek Giyim
Bebek Giyim
Giyim
Giyim
Patik & Ayakkabı
Patik & Ayakkabı
Uyku & İç Giyim
Uyku & İç Giyim
Aksesuar
Aksesuar
Yenidoğan
Yenidoğan
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 36 / 569 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?