Castrol, dünya çapında otomotiv, endüstri, denizcilik ve havacılık sektörlerinde gerekli olan en kaliteli yağlama ürünlerini tüketicilerine sunuyor. Genel merkezi İngiltere'de bulunan şirket, dünya genelinde yaklaşık 7.000 personel ile 40'tan fazla ülkede faaliyetlerini gerçekleştiriyor. Ayrıca pek çok ülkede Castrol ürünlerini yerel olarak pazarlayıp satan distribütörler de bulunuyor. Castrol şirketi ürünlerinin dağıtım ağı, 140 ülkeyi kapsıyor. Şirket, 800 limanda 2000'in üzerinde distribütöre sahip ve birçok acente ile yapılan ortaklığı da kapsıyor.

Castrol markası, otomobillere motosikletlere, ticari araçlara, madencilik ve ziraat alanında kullanılan ağır ticari araçlara uygun yağlama ürünleri sunuyor. Castrol, endüstride kullanılan makineler için dişli yağları, gresler ve diğer yardımcı ürünleri de tüketicilere sunmaya devam ediyor. Geniş ürün yelpazesine sahip ve motor yağlarında öncü firma olan Castrol yağ fiyatları hepsiburada.com'da avantajlarla sunuluyor. Castrol benzinli dizel motor yağı, benzinli ve LPG'li araçlar için motor yağı, Castrol motosiklet yağı, otomatik transmisyon yağı gibi ürünlerin yanı sıra fren sıvısı, şanzıman yağı, antifiriz, fren hidroliği gibi tüm araçlarınızın ihtiyaçlarını uygun fiyatlara hepsiburada.com'dan karşılayabilirsiniz.

Audi, Ford, MAN, Honda, JLR, Volvo, Seat, Skoda, Tata ve Volkswagen gibi pek çok otomotiv markası tarafından tavsiye edilmekte olan Castrol yağları, bu markalarla birlikte geliştiriliyor ve bu markaların yeni geliştirilen motor teknolojilerini destekliyor. Aradığınız Castrol marka ürünlerini hepsiburada.com fırsatlarıyla satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Castrol

102 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN