Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Cif
Cif Krem Limon 750ML  + Cif Amonyak 750ML + 3'lü Temizlik Süngeri

Cif Krem Limon 750ML  + Cif Amonyak 750ML + 3'lü Temizlik Süngeri

Cif
92,00 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (3)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

84,50 TL
99,99 TL
DSACategoryId/2147483619/28001525/28002071/28002815

Cif Krem Amonyak Cif’ten yepyeni iki haber.

Cif şimdiye kadarki en güçlü Cif Krem formülü ile karşınızda… Yenilenen formülüyle Cif Krem Amonyak en zorlu yağlı lekelerde daha etkili, durulaması da daha kolay. Üstelik %100 Cif Gücü %100 geri dönüştürülebilir şişelerde.

Şişelerin yapımında #TemizkenGüzel projesi kapsamında Cif Çöp Kaparlarla İstanbul Boğazı’ndan toplanan plastikler kullanılmıştır. Cif krem ürünleri, temizlik malzemeleri arasında uzmanlığı ile güçlü ve güvenilir şekilde süper temizleyici olarak bilinir. Temizleyici özellikleri krem formatının temizlik gücünden ve Cif kalitesinden gelir, minimum çabayla maksimum temizlik sağlar. İçerdiği mikropartiküller; yanmış yağ lekesi, yemek lekesi, kireç lekesi, sabun artığı, yağ lekesi gibi en inatçı kirleri bile kolayca çıkarmanızı sağlar ve amonyak sayesinde ışıl ışıl parlayan bir temizlik sunar. Fosfat, klor, boya, paraben içermez. %100 doğal temizlik mineralleri ve bitkisel kaynaklı kir sökücü içeren Cif Krem Amonyak’ı banyo ve mutfak temizliğinde güvenle kullanabilirsiniz. Yüzeylerde maksimum hijyen sağlarken, zarar vermeden derinlemesine temizlik sunar. Mutfak temizliğinde etkili olduğu gibi banyo temizliğinde de oldukça etkilidir. Ocak, fırın, lavabo, küvet gibi zeminlerde ve seramik, porselen, plastik, emaye veya krom gibi farklı yüzeylerde güvenle kullanılabilir, etkili ve uzun süren hijyen sağlar. Tek başına mükemmel temizlik ve parlaklık sunar. Siz de hemen yenilenen Cif Krem Amonyak’ı deneyin. Farklı temizlik deneyimleri için Cif Krem Ailesinin diğer üyeleriyle de tanışın.


Cif Krem Limon Cif’ten yepyeni iki haber. Cif şimdiye kadarki en güçlü Cif Krem formülü ile karşınızda… Yenilenen formülüyle Cif Krem Limon en zorlu yağlı lekelerde daha etkili, durulaması da daha kolay. Üstelik %100 Cif Gücü %100 geri dönüştürülebilir şişelerde. Şişelerin yapımında #TemizkenGüzel projesi kapsamında Cif Çöp Kaparlarla İstanbul Boğazı’ndan toplanan plastikler kullanılmıştır. Cif krem ürünleri, temizlik malzemeleri arasında uzmanlığı ile güçlü ve güvenilir şekilde süper temizleyici olarak bilinir. Temizleyici özellikleri krem formatının temizlik gücünden ve Cif kalitesinden gelir, minimum çabayla maksimum temizlik sağlar. İçerdiği mikropartiküller; yanmış yağ lekesi, yemek lekesi, kireç lekesi, sabun artığı, yağ lekesi gibi en inatçı kirleri bile kolayca çıkarmanızı sağlar ve limon kokusuyla evinizi ferahlık sarar. Fosfat, klor, boya, paraben içermez. %100 doğal temizlik mineralleri ve bitkisel kaynaklı kir sökücü içeren Cif Krem Limon’u banyo ve mutfak temizliğinde güvenle kullanabilirsiniz. Yüzeylerde maksimum hijyen sağlarken, zarar vermeden derinlemesine temizlik sunar. Mutfak temizliğinde etkili olduğu gibi banyo temizliğinde de oldukça etkilidir. Ocak, fırın, ızgara, lavabo, fayans, küvet gibi zeminlerde ve seramik, porselen, plastik, emaye veya krom gibi farklı yüzeylerde güvenle kullanılabilir, etkili ve uzun süren hijyen sağlar. Tek başına mükemmel temizlik ve parlaklık sunar. Siz de hemen yenilenen Cif Krem Limon’u deneyin. Farklı temizlik deneyimleri için Cif Krem Ailesinin diğer üyeleriyle de tanışın.Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00002TSU85
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön