Clementoni Puzzle ve Yapboz Fiyatları

Clementoni Puzzle ve Yapboz çeşitleri ile yaşam alanlarınızda keyifli vakit geçirirken beyin jimnastiği de yapabilirsiniz. Çocuklar ve yetişkinlere özel puzzle çeşitleri bulunan marka fiyat-performans anlamında avantajlı bir yapı sergiliyor. Parça sayısı, paket içeriği, yapboz görseli değişkenlik gösteriyor. Ayrıca birbirinden farklı çeşitli temaları içeren görsellerin bulunması sayesinde farklı tarzlara hitap etmeyi başarıyor. Uygun Clementoni Puzzle ve Yapboz Fiyatları ile dilediğiniz yapbozu satın alabilir, tek başınıza ya da sevdiklerinizle evde kaliteli vakit geçirmenin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Zevkinize Uygun Puzzle Çeşitliliği

Puzzle çeşitliliği sizlere geniş bir seçenekler listesi sunuyor. Üç boyutlu puzzle modelleri, çocuklar için yapbozlar, panoramik puzzle serileri, dikey ya da yatay perspektifli olanlar şeklinde uzayan bir liste sizleri bekliyor. Satın alıma puzzle görseli kadar etki eden unsurlardan biri de parça sayısıdır. Çocuk ve gençler için 12, 48, 104, 126, 500 gibi parça sayısına sahip olanlar üretiliyor. Paket içeriğinde bir adet ya da birkaç adet puzzle olabiliyor. Yetişkinler için ise 500, 750, 1000, 1500, 2000, 3000 parça ve daha farklı parça aralığına sahip ürünler bulunabiliyor. Çizgi film ya da anime karakterli puzzle modelleri, doğa ve hayvan temalı olanlar, manzara serileri, portre puzzle çeşitleri, şehir ve ülke konseptliler, uzay temalı yapbozlar en fazla tercih edilenler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Yapbozların zorluk dereceleri de değişkenlik gösteriyor. Renklendirme stilleri, renk geçişleri, toplam renk gamı, ikonların belirginliği gibi unsurlar zorluk derecesinde doğrudan etkili oluyor.  

Çocuklar İçin Puzzle

Clementoni çocuklar için puzzle ve yapboz çeşitleri ile gelişimin farklı aşamalarında çocuklara eğlenerek öğrenme edimi kazandırmayı amaçlıyor. Çocukların bir yandan gözlem yetenekleri ve el becerileri gelişiyor diğer yandan güzel vakit geçirerek öğrenmeleri sağlanıyor. Yapboz üzerindeki temalar miniklerin ilgisini çekiyor, böylece kendileri puzzle masasının başına oturmayı talep ediyor. Parçaları birleştirerek bütüne ulaşma metodu çocuk gelişiminde en fazla tercih edilen yöntemler arasında yer aldığından ebeveynler yapbozları sıklıkla tercih ediyor. Ürünler hem yaratıcılığı hem de hayal gücünü harekete geçirdiğinden çocuk ve gençler açısından hayli faydalıdır. Zamanı iyi şekilde değerlendirme fırsatı sunması da puzzle çeşitlerinin sağladığı bir diğer önemli avantajdır.

Yetişkinler İçin Puzzle Çeşitleri

Fazla parça sayılı puzzle çeşitleri yetişkinleri cezbediyor. Hem yapım süreci hem de bitirdikten sonra duvarı süslemek adına dekorasyon ögesi görevi görmesi puzzle’ları ilgi çekici kılıyor. Parçaların birbirine tam, net uyumu yapım aşamasında kolaylık sağlıyor, bitiminde estetik, şık bir görüntü elde ediliyor. Eksik ve kayıp parça desteği veren Clementoni bu anlamda farkını ortaya koyuyor. Parça desteği sağlanma koşullarını ürün bilgilerinden kontrol etmeyi unutmayın.

Satın Alım ve Kullanım Önerileri

 • Fazla parça sayılı puzzle’ları daha kolay ve etkili biçimde tamamlamak adına puzzle halısı satın almayı düşünebilirsiniz. Katlanır puzzle halıları özellikle puzzle yapmak için haricen masanız yoksa son derece işlevseldir.
 • Çocukların daha rahat kullanımı açısından puzzle sehpası, puzzle tepsisi ve puzzle çerçevesi gibi ürünlerden faydalanabilirsiniz.
 • Tamamlanan puzzle’ları önerilen biçimde muhafaza etmeyi unutmayın. Puzzle yapıştırıcı bu anlamda en fazla tercih edilen ekipman ögesi görevi görüyor.
 • Tamamlanan puzzle’ı mukavva üzerine yerleştirerek ya da çerçeveleterek duvarda sergileyebilirsiniz. İsterseniz tamamlanmış şekilde ya da parçalarına ayırarak hobi alanınızda, dolapta vb. alanlarda muhafaza edebilirsiniz.
 • Fazla parça sayılı yapbozları çocukları kolay ulaşacağı yerlerde konumlandırmamaya özen gösterin. Çocuklar için puzzle tercihi yaparken ürün bilgilerindeki yaş sınırı bilgilerini mutlaka dikkate alın.
 • Parça kaybetme olasılığınız yüksek ise eksik parça desteği veren ürünlere yönelmeniz faydalı olacaktır.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Clementoni Puzzle ve Yapboz Fiyatları

106 ürün var
 1. Alt Kategoriler
  Diğer Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Clementoni Puzzle Yapbozlar
  2. Anatolian Puzzle Yapbozlar
  3. Educa Puzzle Yapbozlar
  4. Art Puzzle Puzzle Yapbozlar
  5. King Of Puzzle Puzzle Yapbozlar
  6. KS Games Puzzle Yapbozlar
  7. Ravensburger Puzzle Yapbozlar
  8. Trefl Puzzle Yapbozlar
  9. Blue Focus Puzzle Yapbozlar
  10. Cubic Fun Puzzle Yapbozlar
  11. Castorland Puzzle Yapbozlar
  12. Art Puzzle Yapbozlar
  13. Trefl Puzzle Puzzle Yapbozlar
  14. Adam Games Puzzle Yapbozlar
  15. Nova Puzzle Puzzle Yapbozlar
  16. Heye Puzzle Puzzle Yapbozlar
  17. Puzzle Store Puzzle Yapbozlar
  18. Puzz Puzzle Yapbozlar
  19. Educa Puzzle Puzzle Yapbozlar
  20. Anatolian Puzzle Puzzle Yapbozlar
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Parça Aralığı
  1. 1501 - 3000 Parça
  2. 1001 - 1500 Parça
  3. 501 - 1000 Parça
  4. 0 - 50 Parça
  5. 100 - 149 Parça
  6. 150 - 300 Parça
  7. 301 - 500 Parça
  8. 51 - 99 Parça
 6. Fotoğraflı Değerlendirme
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Clementoni
DSACategoryId/60003054/2147483605/1200001/1201902/clementoni
Başa dön