Cooker Termos Fiyatları

Cooker termos modelleri, içerisindeki gıdanın sıcaklığını en iyi şekilde koruyabilecek özel seçeneklere sahiptir. Yaygın olarak çelikten tasarlanan termosların iç kısımlarında yalıtımın artırılması için çift katlı aynalı cam ve porselen gibi malzemelere yer verilir. Termosların sıcak ve soğuk tutma süreleri seçeceğiniz ürünün tasarımına göre değişebilir.

Cooker Termos Modelleri 

Uzun süreli ve güvenilir ısı yalıtımı sunan Cooker termos modelleri arasında birden fazla kişinin kullanımı için tasarlanan özel çay termosları sürahi tipi ve pompalı olmak üzere iki ayrı şekilde birbirinden ayrılır.

Sürahi tipi termos modellerinin iç hacimleri 1 ile 2 litre arasındadır. Pompalı termosların iç hacimleri ise 2 ile 5 litre arasında değişir. Sürahi tipi termoslardan dökme yöntemiyle sıvı çıkışını sağlayabilirsiniz. Pompalı termoslardan ise basma yöntemiyle termosu hareket ettirmeden güvenilir bir çıkış yapabilirsiniz.

Birbirinden özgün tasarımlara sahip olan termoslar arasında farklı boyutlarda seçenekler vardır. En fazla dikkat çekenlerden birisi daha çok kişisel kullanım için tasarlanan bardak (mug) termoslardır. Kupa şeklinde tasarımı olan tek kulplu bardak termosların dış kısmında farklı renk ve desenlere de yer verilir.

Bardak termoslar genel olarak tek elle kullanabileceğiniz şekilde dizayn edilir. Cooker bardak termos modellerinin bazılarında taşımayı kolaylaştırabilmek için askı aparatı bulunur. Bardak termosların şekilleri düğmeli, vidalı, contalı, kilitli, vakumlu ve pipetlidir. İç hacimleri 0,22 ile 0,75 litre arasında değişir. Termosların çift katlı yalıtıma sahip olan seçenekleri de sizlere sunulur.

Güvenilir ve Şık Cooker Termos Çeşitleri

Kamp için de uygun olan termoslar üretilir. Bu termosların sıcak ve soğuk tutma süreleri diğer modellere göre biraz daha uzundur. Dökme yöntemiyle sıvı akışı elde edilen bu termosların kapak işlevi gören bardakları da tasarlanır. Bazı kamp termosları katlanabilir taşıma kulpu sayesinde gittiğiniz her yere götürebileceğiniz ürünler arasına girer.

Cooker termos modellerinin tasarımları farklı zevklerden kişilerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek niteliklere sahiptir. Çeşitlilik sayesinde farklı renklerde ve dış kaplamalarda termoslara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştırırken aynı zamanda güvenle içeceklerinizi taşıyabilmenizi sağlayan termoslar hava geçirmeyen özel mekanizmalarıyla dikkat çeker.

Termoslarda yer alan, kapağın üst kısmında bulunan ağız deliği sayesinde içeceklerinizi kolaylıkla içebilirsiniz. Kapaklar özel kilit sistemiyle tasarlandığı için termosu kullanmadığınız zamanlarda yeniden kapatabilir ve içeceklerin dökülmesini de engelleyebilirsiniz. Cooker termos fiyatları ürünün model, boyut ve teknik özelliklerine göre değişir.

Soru 1: Termos kullanmanın avantajları nelerdir?

Cevap 1: Ev yapımı soğuk-sıcak içecekleriniz kullanım süresine bağlı olarak termosa koyduğunuz sıcaklıkta kalır. İş yerinde veya seyahatteyken termos kullanarak istediğiniz sıcaklıktaki içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz. Çift hazneli veya çay filtreli sürahi tipi termosları kullanarak ev dışında da taze demlenmiş çay içebilirsiniz. Tek elle kullanabileceğiniz termosları bisiklet sürmek gibi aktivitelerinizde de kullanabilir, spora ara vermeden içeceğinizi tüketebilirsiniz.

Soru 2: Termos almadan önce nelere dikkat edilmelidir?

Cevap 2: Termos satın almadan önce ürünün kullanım amacınıza göre hem sıcak hem soğuk tutma özelliği olup olmadığını ve sürelerini incelemelisiniz. Termosun sıcak ve soğuk tutma süresi birbirinden farklıdır. Bazı termoslar yalnızca elde yıkanabileceğinden dolayı alacağınız termosun temizliğinin nasıl yapılması gerektiğiyle ilgili detaylı bilgi edinmelisiniz.

Soru 3: Termos nasıl temizlenir?

Cevap 3: Termosu temizlemeden önce içine su koyarak iyice çalkalamalısınız. Daha sonra içine ılık su ve deterjan koyarak işlemi tekrar edebilirsiniz. Çalkalama işlemi tamamlanınca suyu boşaltmalı ve içine tekrar ılık su eklemelisiniz. Fırça yardımıyla termosun içini ovalayarak temizliği tamamlayabilirsiniz. Ayrıca termosun temizliği için ürünün kullanım talimatında yer alan adımları da takip etmelisiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Cooker Termos Fiyatları

Mug-El Termosu
İçecek Termosu
Yiyecek Termosu
Piknik Termosu
Çelik
Cam
Metal
Alüminyum
Akrilik
Pompasız
Pompalı
Siyah
Mor
Pembe
Gri
Kırmızı
Inox
Mavi
Renkli
Kahverengi
Mürdüm
Lila
Krem
Rose Gold
Yeşil
Açık Mavi
Açık Pembe
Bakır
Bej
Beyaz
Beyaz - Pembe
Toplam 24 / 153 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/236712/cooker