Performansı, hızı ve kararlılığı doğrudan belirleyen bilgisayar parçaları konusundaki uzmanlığı ile öne çıkan Corsair, üstün nitelikli, yüksek performanslı ürünleri ile biliniyor. ABD menşeili bilgisayar devi Corsair, yenilikli teknolojilerle geliştirdiği RAM'ler ile başladığı şirket yolculuğuna, özel nitelikli PC bilgisayar kasaları, yüksek hız ve kapasiteye sahip SSD'ler, Power Supply ürünleri ve diğer tüm bilgisayar donanım ve çevre birim aygıtları ile devam ediyor.

İlk yıllarda daha çok DRAM modülleri üzerine yoğunlaşan ve bilgisayar belleği üreten Corsair, zamanla tüm PC parçaları ve aksesuarları konusunda iddia sahibi oldu. Kurulduğu 1994 yılından bugüne kadar detayları güçlü, kapasitesi yüksek ürünleri ile öne çıkan Corsair, bugün ağırlıkla DRAM ve DIMM RAM'ler, USB bellekler, ATX ve SFX power supply aygıtları, Katı Hal Sürücüleri SSD'ler ile başı çekiyor. Corsair bilhassa PC bilgisayar donanımları açısından oldukça iddialı. Gelişkin PC kasaları ve onlarla uyumlu yüksek performanslı ATX güç kaynakları üreten Corsair, özellikle güç kaynağı alanında dünyanın en önemli markalarının başında geliyor. Materyal kalitesi yüksek, performansları kusursuz olan Corsair ürünleri, donanım ürünlerinin yanı sıra çevre birim cihazlarını kapsıyor.

Corsair, Power Supply, bilgisayar kasası, CPU ve GPU soğutma çözümleri konusundaki engin deneyimini yeni ve yüksek performanslı ürünlerle geliştirmenin yanı sıra oyuncu bilgisayar ve aksesuarları ile de beğeni topluyor. Yüksek performans ve kararlılığa ihtiyaç duyan oyun bilgisayarı parçaları ve aksesuarları gamında üstün nitelikli ürünler geliştiren Corsair, oyuncular için ürettiği çevre birim aygıtları konusunda iddia taşıyor. Oyuncu bilgisayarları ve oyuncuların ihtiyaç duyduğu tüm cihaz ve parçaları konusunda yeni bir yaklaşım getiren Corsair, oyunculara özel tasarlanmış bilgisayar kasaları, güç kaynakları, soğutucular ile kesintisiz oyuncu keyfi sunuyor.

Corsair, bilgisayarın en temel donanımları ve uyumlu bileşenler yanında titiz bir çalışma ile tasarlanmış estetik ve işlevli aksesuar modelleri ile güçlü bilgisayarlar oluşturmaya olanak sağlıyor. Tüm ayrıntıları titiz biçimde tasarlanan, bilgisayar kasasından soğutucuya, oyuncular için kulaklıklardan hız sağlayan mouse padlere kadar en işlevsel ürünleri geliştiren Corsair, özel bilgisayar hız ve kapasitesine ihtiyaç duyulan tüm oyunlar ve işler için en ideal çözümleri sağlıyor.

İlk uzmanlık alanı olan bilgisayar bellekleri konusunda, yüksek performans ihtiyaçlarına uygun RAM çeşitleri ile zengin bir ürün gamı sunan Corsair, bilgisayarlara ekstra yüksek hız sağlayan USB Bellek'ler ve SSD - Katı Hal Sürücüleri ile oldukça iddialı. Hem masaüstü bilgisayarlar, hem dizüstü bilgisayarlar için farklı RAM modelleri geliştiren ve kararlı bir çalışma sunan RAM'ler üreten Corsair, kendiliğinden fanlı RAM modellerinden, yüksek hızlı oyuncu RAM'lerine farklı ihtiyaçları karşılamaya yönelik pek çok bellek seçeneği üretiyor.

HDD depolama teknolojisine oranla yüksek hız sunan SSD diskler ve USB Bellek'ler gibi depolama alanları da Corsair'in uzmanlık alanları arasında. Son yıllarda öne çıkan SSD - Katı Hal Sürücüleri konusunda yenilikçi teknolojiler geliştiren Corsair, yüksek hızlı, yüksek kapasiteli ürünlerle ilk tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Sessiz çalışan, ısınmayan ve olağanüstü yüksek hız sağlayan SSD teknolojileri masaüstü ve dizüstü bilgisayarların performanslarını ciddi oranda artırıyor.

Çevre birim aygıtları ve aksesuarlar konusunda dikkat çekici çözümler sunan Corsair, standart kullanıcı ürünlerinin yanı sıra, oyuncu kulaklıkları, oyuncu mouse'ları, oyuncu klavyeleri ile beğeni topluyor. Oyuncular için işlevsel Mouse Pad gibi detayları özenle düşünülmüş ürünlere sahip olan Corsair, yüksek kapasitesi ve performansı ile öne çıkan oyun bilgisayarları ile oldukça güçlü alternatifler oluşturuyor.

Yenilikçi bir çizgi izleyen Corsair ürünleri kendisine has estetiği, detaylarda öne çıkan işlevselliği ile beğeni topluyor. Corsair'in yüksek kaliteli ürünlerini hepsiburada'da inceleyebilir, hepsiburada güvencesiyle anında satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Corsair

564 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Bilgisayar
Telefon
Ev Elektroniği
Foto / Kamera
Anne / Bebek / Oyuncak
Kitap Film Müzik
Kırtasiye / Ofis
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar