Dikeyeksen Yayın Dağıtım, 10 yıla varan yayın tecrübesi ile 2009 yılından bu yana bilişim, teknoloji, mühendislik ve tasarım alanlarında en kapsamlı, güncel ve zengin içeriğe sahip kitaplara imza atıyor. Firma vizyonu olarak en güncel, kolay anlaşılır ve teoriyle beraber pratiğe de önem veren kitaplar yayımlamayı benimseyen Dikeyeksen Yayıncılık, bilişim çağında kendini en iyi şekilde geliştirmek isteyen okuyuculara hitap ediyor.

Bilişim, Teknoloji, Mühendislik ve Tasarım Kitaplarında Zengin ve Kaliteli İçerik

Bilişim, teknoloji, mühendislik ve tasarım gibi alanlarda uzmanlaşmak için doğru eğitim metodolojisi ile yazılmış kitaplar, en etkili ve en ekonomik yöntemlerden biri olarak kabul ediliyor. Dikeyeksen Yayıncılık'ın kitapları, okuyucunun en verimli şekilde faydalanması için kolay anlaşılır, kategorilendirilmiş ve pratik örneklerle de desteklenmiş bir şekilde okuyuculara sunuluyor. 

En Güncel ve Detaylı İçeriğe Sahip Programlama ve Mühendislik Kitapları

Dikeyeksen Yayıncılık; Arduino ve uygulamaları, programlama, mikro denetleyiciler, robotik, PIC Programlama, temel elektronik ve hobi elektroniği gibi konularda en güncel, kapsamlı ve zengin örneklerle desteklenmiş kitaplarını okuyucularla buluşturuyor. Anlatılan konularla ilgili verilen detaylı örnekler ve açıklamalar okuyucunun kendisini en iyi şekilde geliştirebilmesini ve öğrendiklerini pratiğe dökebilmesini sağlıyor. Dikeyeksen Yayıncılık, programlama ve mühendislik alanlarında temel rehber niteliğine sahip kitaplar yayımladığı gibi yalnızca pratik ve uygulamalı projelerin yer aldığı diğer faydalı kitaplara da yer veriyor. 

Web Tasarım, Web Programlama ve Web Teknolojileri Alanlarındaki Kitaplar

Dikeyeksen Yayıncılık; web tasarım, web programlama, içerik yönetim sistemleri, web yazılım güvenliği, E-ticaret ve duyarlı web tasarımı konularında en zengin içerikte, kapsamlı ve güncel kitapları okuyucularının kullanımına sunuyor. Tecrübeli ve alanlarında uzman olan yazarların hazırladığı bu kitaplar ile çok hızlı bir şekilde gelişen web dünyasında kendinizi en kapsamlı bilgilerle donatabilir ve bilişim kariyerinizde oldukça önemli mesafeler katedebilirsiniz.

Mobil Web Tasarımı ve Android Programlama Kitaplarında Doğru Adres

Dikeyeksen Yayıncılık, mobil web tasarımı alanında ve en çok kullanılan mobil işletim sistemlerinden biri olan Android ile programlama alanında temel rehber niteliğinde olan kitaplara imza atıyor. Bu kitaplarda bulanan bilgilerle mobil web tasarımı ve Android programlama konusunda sağlam bir temel atabilir ve ileri aşamalara da geçerek kendi tasarımlarınızı ya da mobil programlarınızı oluşturabilirsiniz.

Çağın Trendi Olan Dijital Pazarlama, Sosyal Medya ve Grafik Tasarım Kitapları

Teknolojideki gelişmelere paralel olarak gün geçtikçe daha da küreselleşen dünyada sosyal medya, dijital pazarlama ve marka yönetiminin önemi büyük bir artış gösteriyor. Bu konularda kendini iyi yetiştiren bilgili bir teknik personel, firmalar tarafından yoğun bir şekilde talep görüyor ve çok daha iyi koşullarda çalışıyor. Bütün bu gelişmeleri ve faktörleri mercek altına alan Dikeyeksen Yayıncılık; SEO, sosyal medya, marka yönetimi, Google Adwords, Google Analytics gibi konularda güncel, detaylı ve en zengin içeriğe sahip kitapları yayımlıyor. Dikeyeksen Yayıncılık'ın grafik tasarım programları alanında da uzman yazarlar tarafından hazırlanmış kapsamlı kitapları bulunuyor. Grafik tasarım kitapları sayesinde açıklanan programlarla ilgili detaylı konu anlatımlarına, pratik konu örneklerine ulaşabilir ve bu programlardaki yetkinliğinizi önemli ölçüde artırabilirsiniz.

Özel Olarak Hazırlanmış Kitap Setleri ile Gelen İndirim Fırsatları

Dikeyeksen Yayıncılık'ın bilişim, mühendislik ya da teknoloji konusunda belirli alanlara özel olarak hazırlanmış ve oldukça avantajlı fiyatlarla okuyuculara sunulan kitap setleri bulunuyor. Mobil Programlama seti, Dijital Pazarlama seti, Web Tasarımı ve Programlama seti, Robotik ve Elektronik seti gibi birçok çeşitleri olan bu setler sayesinde ihtiyaç duyabileceğiniz birçok kitaba en avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dikeyeksen Yayın Dağıtım

80 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Yayın Tarihi
 6. Yazar A-Z
 7. Basım Dili
 8. Boyut
 9. Satıcı A-Z
 10. İndirimli Ürünler
 11. Hemen Al Sonra Öde
 12. Sepette Kampanyalı Ürünler
 13. Kelime Filtresi
Başa dön