Oyuncak sektöründe 40 yılı aşkın süredir üretim yapan Dolu markası, 36 aylıktan küçük olan çocuklar da dahil olmak üzere her yaş grubuna yönelik ürünler dizayn ediyor. Üretiminin %55’ini 70 farklı ülkeye ihraç eden marka, tüm üretimlerinde belirli bir kalitenin üzerinde olan malzemeleri kullanıyor. Markanın ürünleri, Sağlık Bakanlığı Oyuncak Yönetmeliği’ne uygun olmasıyla da dikkat çekiyor. TS 5217 ve EN 71 standartlarına uygun oyuncak ve çocuk gereçleri üreten marka, çocukların sağlığına zarar vermeyen ham maddeler ve yarı mamuller kullanıyor.

Markanın imzasını taşıyan tüm ürünler, uluslararası bir kuruluş olan TÜV Rheinland ve Intertek laboratuvarlarında test edildikten sonra satışa sunuluyor. Ayrıca, tüm ürünler, CE normları gözetilerek dizayn ediliyor ve üretiliyor. Oyuncak ve çocuk gereçleri dizaynlarında markanın önceliği, çocukların güvenliği oluyor. Bu nedenle ürün skalasında yer alan hiçbir parça, sivri kısımlar ya da çıkıntılar içermiyor. Aileler, güvenle markanın ürünlerini tercih edebiliyor.

Hem iç hem de dış mekanda kullanıma uygun olan oyuncak modelleri de markanın ürün grupları arasında yer alıyor. Çocukların zihin ve beden gelişimine yardımcı olan oyun evleri, kolay kurulum özelliği ile ön plana çıkıyor. 2 yaş üzerinde olan tüm çocuklar için uygun ebatlarda dizayn edilen oyun evleri, kreşlerde oyun alanları yaratmak için de kullanılabiliyor. Miniklerin eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan salıncak modelleri de sıklıkla tercih ediliyor. Emniyet kemerli olarak üretilen salıncak modelleri, dış mekanda olduğu kadar iç mekanda da kullanılabiliyor.

Çocuklar için ekstra bir alan yaratmak ihtiyacı duyulduğunda Dolu marka çit modelleri tercih edilebiliyor. Canlı renkleri ve son derece kolay bir şekilde kurulabiliyor olmaları, bu ürünlerin daha fazla talep görmesini beraberinde getiriyor. Çit modelleri, top havuzu ya da bahçe çiti olarak da kullanım şansı sunuyor. Ayrıca, 1 yaş üzerinde olan tüm çocuklar için uygun havuz topu modelleri de keyifli etkinlikler için ideal olabiliyor. Sibopsuz olarak dizayn edilen havuz toplarında farklı renkler kullanılıyor.

Çocukların el becerilerini ve ince motor yetilerini geliştirmeye yönelik olarak dizayn edilen lego çeşitleri de markanın ürün grupları arasında yer alıyor. Sökülüp takılabilen parçalardan oluşan bu ürünler, çocukların kabiliyetlerini keşfetmelerine de olanak tanıyor. Dolu; bisiklet, market arabası ve araba gibi tekerlekli çocuk gereçleri de dizayn ediyor. Bu ürünlerde de en canlı renkleri kullanan marka, miniklerin uzun süre sıkılmadan bu gereçlerle zaman geçirmesine yardımcı oluyor.

Markanın iş makineleri oyuncak grubu da büyük ilgi gören ürünler arasında bulunuyor. Gerçek iş makineleri ile yüksek oranda benzerlik içeren bu ürünler, otoparklar ya da yol setleri gibi farklı oyuncaklar ile kombine şekilde de kullanılabiliyor. Dozer, traktör, kamyon, kepçe gibi çeşitli iş makineleri, çocukların farklı oyun kurguları yapabilmelerini sağlıyor. Gerçek hayatta çocukların ilgisini çeken hemen her aracın oyuncak versiyonunu markanın ürün gruplarında bulmak mümkün oluyor.

Bowling setleri ya da basketbol potaları gibi minikleri spora ve eğlenceli etkinliklere teşvik eden ürün modelleri de Dolu markasının ürün koleksiyonlarında yer alıyor. Bu oyuncaklar, iç mekanlara da kolaylıkla kurulabiliyor. Aynı zamanda suya ve neme dayanıklı olduklarından dış mekanlara kurulumun yapılması da mümkün olabiliyor. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen bu oyuncaklar, çok uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor.

Çocukların kullanımına uygun ebatlarda dizayn edilen masa ve sandalye setleri ise özellikle kreş gibi alanlarda kullanım için gayet ideal oluyor. Bu ürünler, çocuk oyun odalarında da kullanılabiliyor. Çocukları için eğlenceli, sağlam ve kaliteli oyuncaklar arayan aileler tercihini Dolu markasından yana kullanıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dolu

473 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Cinsiyet
 6. Renk
 7. Yaş Aralığı A-Z
 8. Satıcı A-Z
 9. İndirimli Ürünler
 10. HepsiLojistik Ürünleri
 11. Sepette Kampanyalı Ürünler
 12. Kelime Filtresi
Başa dön