Ekonomi, Pazarlama & İş Dünyası

Ekonomi kitabı - pazarlama kitabı kategorisinde yer alan eserler, şirket yöneticilerinin yanı sıra girişimcilere ve alana ilgi duyan bireylere hitap ediyor. Mevcut birikimlerin nasıl değerlendirilebileceği noktasında okurlara yol gösteren ekonomi ve pazarlama kitapları, alternatif fikirler ve tavsiyeler içeriyor. Yatırım yapmanın kurallarını ayrıntılı bir şekilde ele alan eserler, zaman yönetimi konusunda okurları bilinçlendiriyor. Alanında başarılı olmak isteyen girişimcilerin boş vakitlerini nasıl değerlendirmeleri gerektiğine ilişkin tavsiyeler sunan kitaplarda, zamandan tasarruf etmenin ve bu durumu kazanca dönüştürmenin yolları sade ve anlaşılır bir üslupla kaleme alınıyor. Sürdürülebilir gelir elde etmek isteyen okurların başucu kitapları arasında yer alan eserler, doğru zamanda alım - satım işlemleri yapmanın püf noktalarına değiniyor. Küçük ölçekli ya da büyük ölçekli olması fark etmeksizin firmaların mal ve hizmetlere yönelik doğru pazarlama stratejileri geliştirmelerine yardımcı olan kitaplar, işletmelerin başarılı olmalarına destek oluyor. Şirketlerin pazarlama faaliyetlerinin yanı sıra yönetici ve çalışanlar arasındaki ilişkilerin incelendiği eserler, müşteri ihtiyaçlarının takibi konusunda da okurları bilgilendiriyor.

Ekonomi Kitabı - Pazarlama Kitabı İçerikleri Nelerdir?

Bir işletme kurulmadan önce atılması gereken adımların neler olması gerektiğine ilişkin verileri kapsamlı bir şekilde sunan ekonomi ve pazarlama kitapları, şirketlerin pazarlama masraflarını belirleyerek hedef kitlelerini seçmeleri gerektiği noktasında okurları uyarıyor. Satış yapılacak kişilerin; cinsiyetleri, yaşları, meslekleri ve kültürleri ürünlerin pazarlama stratejilerini değiştiren etkenler arasında yer aldığından, eserlerde konu ile ilgili önerilere geniş bir yer veriliyor. Patronlar ve çalışanlar arasındaki ilişkinin nasıl olması gerektiği hakkında ipuçlarının yer aldığı kitaplarda, şirketteki çalışma atmosferini pozitif yönde değiştirecek tavsiyeler okurlara sunuluyor. Yöneticilerin, çalışanlarının fikirlerine değer vermesi gerektiğine ilişkin verilerin sunulduğu ekonomi ve pazarlama kitaplarında, kişiler arası iletişimde ikna kabiliyetine sahip olmanın önemine dikkat çekiliyor. Patronların, liderlik vasıflarının olması gerektiği belirtilirken başarılı yöneticilerin eleştirel bir bakış açısına sahip olmalarının yanı sıra eleştiriye de açık olmaları gerektiği gibi konuların da altı çiziliyor. 

Ekonomi Kitabı - Pazarlama Kitabı Hangi Konuları Kapsar?

Ekonomi ve pazarlama kitaplarında, müşteri taleplerinin doğru anlaşılması gerektiği ve müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması gerektiğine ilişkin bilgiler yer alıyor. Müşteriler ile ilişkilerin geliştirilebilmesi ve onlardan gelecek geri bildirimlerin önemsenmesi gerektiği noktasında okurları bilinçlendiren eserler, müşteri profilleri hakkında da değerlendirmeler sunuyor. Yöneticilerin, çalışanların ve iş dünyasına adım atmayı planlayan girişimcilerin vizyon kazanmalarına yardımcı olan iş dünyası kitapları, stratejik düşünme becerilerini artırıyor. Ekonomi ve pazarlama dünyasındaki gelişmelere ayak uydurarak kariyer basamaklarını tırmanmayı hedefleyen bireylerin beklentilerini karşılayan kitaplar, sektördeki önemli isimlerin kayda değer tavsiyelerine ulaşmayı mümkün kılıyor. Ekonomi ve pazarlama alanında birçok başarıya imza atmış yöneticilerin gerçek hayat hikayelerine yer verilen eserler, okurlar tarafından rağbet görüyor.

Ekonomi Kitabı - Pazarlama Kitabı Hangi Stratejileri İçerir?

Ekonomi ve pazarlama kategorisinde yer alan iş dünyası kitapları, bilgi teknolojilerinin şirket politikalarına olan etkisi hakkında bilimsel verileri ve analizleri okuyucular ile buluşturuyor. İş dünyasında rekabetin fazla olması ve teknolojik gelişmelerin sektöre yön vermesi şirketlerin araştırma ve geliştirme faaliyetlerine yönelmesine neden oluyor. Finans ve ekonomi dünyasındaki iniş çıkışlar hakkında en güncel bilgileri tarafsız bir şekilde okurlara ulaştıran iş dünyası kitapları, yeni değerler oluşturabilen girişimcilerin kısa ve uzun vadede başarılı olabileceklerine ilişkin çıkarımlarda bulunuyor. Dijital pazarlama stratejilerine geniş yer verilen eserlerde; sosyal medya için üretilecek içeriklerin anahtar kelime seçimlerinden araştırma metodlarına kadar birçok konuda okurlara bilgi veriliyor. Sosyal medya yönetimi ve arama motoru optimizasyonu hakkında kapsamlı bilgilerin yer aldığı ekonomi ve pazarlama kitapları, etkisi kanıtlanmış taktikleri bireylerin istifadesine sunuyor. 


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ekonomi Kitabı-Pazarlama Kitabı

4127 ürün listeleniyor
Ekin Yayınevi
Gazi Kitabevi
Beta Yayınevi
Nobel Akademik Yayıncılık
Scala Yayıncılık
MediaCat Kitapları
Seçkin Yayıncılık
Eğitim Yayınevi
Akademisyen Kitabevi
Alfa Yayınları
Nobel Bilimsel Eserler
Efil Yayınevi
Cinius Yayınları
Kriter Yayınları
Umuttepe Yayınları
Optimist Yayın Dağıtım
Hiperlink Yayınları
Detay Yayıncılık
Detay Yayıncılık - Akademik Kitaplar
Kişisel Yayınlar
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 44 / 4127 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?