Çocuklu ailelerin yararlanabileceği birçok yararlı gereç üreten Elele ile bebeğinizin bakımını ve konforunu daha kolay bir şekilde sağlarsınız. Bebeklerin hassas cilt yapılarına uygun, ergonomik açıdan avantajlı eşyalar tasarlayan marka aracılığıyla çocuğunuzun günlük ihtiyaçlarını daha güvenli biçimde karşılarsınız. Pratik özellikleri ve estetik dizaynlarıyla ön plana çıkan Elele ürünleri arasındaki bebek arabaları açık havada çocuğunuzu hava koşullarından etkilenmeden taşıyabilmenizi sağlar. Evinizde yararlanabileceğiniz ana kucağı modelleri de geliştiren Elele'den yardım alarak bebeğinizi hem eğlenceli bir şekilde oynatabilir hem de onun rahatça uyumasını sağlayabilirsiniz. Bebek bakım çantalarını kullanarak seyahatlerinizde, tatillerde ve pikniklerde çocuğunuzun bakımını yapıp beslenmesi için gerekli olan yiyecekleri yanınızda taşıyabilirsiniz.

Elele Ürünlerinin Ebeveynlere Verimlilik Sağlayan Özellikleri 

  • Aynı ürünün alternatif renkli tasarımlarının da bulunması dilediğiniz ürünü size en uygun renk seçeneğiyle sipariş edebilmenizi mümkün kılar.
  • Elele bebek arabalarının tenteleriyle çocuğunuzu yağışlara, rüzgara ve soğuğa karşı sıkı bir şekilde koruyabilirsiniz.
  • Ana kucağı üzerinde yer alan oyuncaklar çocuğunuzun canının sıkılmamasını ve oyuncaklarla eğlenmesini sağlar.
  • Yumuşak omuz pedleriyle bebek bakım eşyalarının yarattığı baskıyı azaltan çantalar sayesinde omuzlarınızda daha az yük hissedersiniz.
  • Oto koltukları da imal eden Elele, yolculuklarınızda çocuklarınızın güvenliğini üst düzeye çıkararak içinizi rahatlatır.

Bebek Arabaları ile Taşıma ve Seyahat Kolaylığı

Elele tarafından üretilen bebek arabaları, çocuğunuzla beraber dışarı çıkıp gezebilmeniz için ideal bir yardımcıdır. Emniyet kemerli oturma ünitesi bölümünü bebeğinizi sabit şekilde tutabilmek için değerlendirebilirsiniz. Ani dönüşlerde ve frenlemelerde çocukların oluşan baskıya dayanamaması tehlikesini önleyen kemerler, güvenli bir gezinti için uygundur. Yumuşak bir oturma alanı oluşturmayı başaran minderler, aynı zamanda çıkarıp yıkayabileceğiniz yapıda üretildikleri için çok avantajlıdır. Kademeli bir şekilde açılıp kapanabilen tentelerden güneş ışınlarının geliş açısına göre yararlanabilirsiniz. Pikniklerde çocuğunuzu uyuturken tenteyi tamamen kapatıp uyku konforunu artıran bir ortam yaratabilirsiniz. Geniş sepetlere ve ceplere sahip bebek arabaları ile gerekli malzemeleri ve eşyaları yanınızda taşıyabilirsiniz. Katlanabilen arabalar otomobillerin bagajlarına rahatlıkla sığar. Tam dönüş gerçekleştirebilen tekerlekler ise sürüş sırasında manevra kabiliyetini artırır.

Oto Koltukları ile Güvenli Seyahat

Oto koltuğu modellerini değerlendirerek çocuğunuzun güvenliğini aracınızda seyir halindeyken de sağlamaya devam edebilirsiniz. Sabitlenebilen oto koltuklarını aracınıza kısa sürede monte edebilirsiniz. Yumuşak yapıya sahip oto koltukları, çocuğunuzun seyahat sırasında uyuyabilmesi için de uygun bir alan yaratır. Farklı pozisyonlarda ayarlanabilen oto koltuklarını çocuğunuzun uykuda mı yoksa oyun saatlerinde mi olduğuna göre ayarlayabilirsiniz. Gövdelerinde bulunan emniyet kemeri aracılığıyla Elele oto koltuklarında çocuğunuzu güvenle oturtabilirsiniz. Yüksek kasalı koltuklar, ön koltuktan ayna aracılığıyla çocuğunuzu kolayca gözlemleyebilmenize de imkan tanır.

Anne Babaların Hayatını Kolaylaştıran Ekipmanlar

Elele'nin birçok cebe sahip şekilde tasarladığı bebek bakım çantaları, bebek bezinden ağız mendiline ve biberona kadar çocuğunuzun tüm ihtiyaçlarını tek bir ürünün içerisinde toplayabilmenizi sağlar. Fermuarlı dizaynı sayesinde içerisine kolayca erişebileceğiniz çantalar, geniş bir alan sunarak işlerinizi kolaylaştırır. Fermuara ek olarak çıtçıtlı kapanış özelliğine sahip pratik bölmelerle donatılmış Elele marka çantalarla çocuğunuzun ihtiyaç duyduğu ürünlere anıda erişme şansı yakalarsınız. Askılıklarının ayarlanabilir yapıda olması çantayı boy ölçünüze uygun şekilde biçimlendirmenizi sağlar.

Elele ürünleri arasındaki sallanan beşikleri, çocuk odanız için sipariş ederek kızınızı veya oğlunuzu sallayarak uyutmayı kolaylaştırabilirsiniz. Uyku için uygun ve geniş bir ortam yaratan beşikler, koruma yaratan yan kısımlarıyla çocuğunuzun düşmesini de önler. Sallanabilen ürünler arasındaki ana kucaklarını da evinizde kullanabilirsiniz. Oyuncak barı aracılığıyla çocuğunuzu ana kucağında otururken eğlendirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...