Türkiye'nin en büyük gıda kuruluşları arasında yer alan Eti firması tüketiciler için kurabiye, bisküvi ve çikolata gibi gıda maddelerinin üretimini ve satışını gerçekleştirir. Bebek destek gıdalarından, sporcular ve sağlıklı beslenen tüketiciler için diyet ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firma, yüksek teknolojili fabrikalarda üretim yapar. 

1961 yılında Eskişehir'de kurulan gıda markası Eti, yerli bir markadır. Firuz Kanatlı tarafından kurulan marka kurulduğu ilk yıllarda yalnızca bisküvi ve türevlerini üretmiş, yıllar içinde hızla büyüyüp gelişerek farklı gıda alanlarında da üretim yapan bir kuruluş haline gelmiştir. Logosunda Hitit Güneşi'ni kullanan ve ''Lezzet Uygarlığı'' sloganıyla hızlı ve istikrarlı büyümesini sürdüren Eti, günümüzde Türkiye ve dünyada bilinen ve tercih edilen bir markaya dönüşmüştür. Geçmişten günümüze üstün hizmet felsefesiyle çalışmalarını sürdüren ve sektördeki yenilikleri tüketicilerle buluşturan markanın ürünleri, tüketiciler tarafından güven ve beğeniyle tüketilir.

Eti Bisküvi Türleri Nelerdir?

Kurulduğu ilk yıllarda yalnızca bisküvi türlerinin üretimi yapan Eti'nin günümüzdeki ürün yelpazesinde pek çok bisküvi, kek ve çikolata çeşidi yer alır. Türkiye'nin ilk lif içeren bisküvisini de piyasaya süren marka, tüketicilerin tercih edebileceği farklı hammaddelerden üretilen ve farklı lezzetlere sahip pek çok ürün çeşidini barındırır. Bunlar arasında kremalı, çikolata ve meyve dolgulu bisküvilerin yanı sıra formda kalmak isteyen tüketicilerin tercih edebilecekleri düşük kalorili ve özel olarak hazırlanan besin değerlerine sahip ürünler de yer alır.

Eti, tatlı bisküvi ürünlerinin yanı sıra tuzlu ve baharatlı kraker ürünleriyle de alternatif atıştırmalık seçenekleri sunar. Farklı damak tatları arayan tüketicilerin tercih edebileceği pek çok ürün sunan Eti, tüm ürünlerini gıda standartlarına uygun olarak özenle üretir. Ürün yelpazesinde bulunan geniş bisküvi çeşitleriyle Eti lezzetleri her damağa hitap eder.

Eti Kek ve Çikolata Çeşitleri Nelerdir?

Bisküvi ve türevlerinin yanı sıra kek ve çikolata üretimi ve satışı da gerçekleştiren Eti, kalıp çikolata ürünlerinde farklı kakao oranlarına sahip sütlü, bitter ve kuruyemiş içeriğine sahip ürünler üretir. Özenle seçilerek kavrulan kakao çekirdeklerinden ve fındık, Antep fıstığı, badem gibi kuruyemişlerle üretilen Eti çikolataları farklı damak tatlarına sahip tüketiciler için uygun tatlar barındırır.

Kek çeşitleri içerisinde meyveli, çikolatalı ve dolgulu kekler bulunduran Eti kek ürünleri, farklı ebatlarda üretilir. Atıştırmalık olarak tüketilebilen küçük keklerin yanı sıra kalabalık gruplar için de büyük kek ürünlerine sahip olan Eti, meyve taneli, muzlu, çikolatalı ve daha pek çok aromaya sahip keki tüketicilere sunar. Uzun yıllardır değişmeyen lezzetleri ve her geçen gün zenginleştirilen ürünleriyle Eti markası birbirinden farklı ürünleriyle lezzet beklentilerini karşılar.

Çikolata ve Bisküvi Ürünleri Kilo Aldırır Mı?

Tüketiciler, sağlıklı bir yaşam için tükettikleri ürünlerin besin değerlerine ve kalori oranlarına dikkat eder. Eti ürünleri kalori oranları ve besin değerleri değişen ürünleriyle tüketicilerin beklentisine uygun ürünler üretir. Eti ürün çeşitleri, sporcular ve sağlıklı beslenmek isteyen tüketiciler için ideal besin değerlerine ve günlük alınması gereken vitamin ve minerallerin bir kısmına sahiptir. Bu sayede destekleyici besin görevi gören bu ürünler, tüketiciler tarafından ilgiyle tüketilir.

Ayrıca özel olarak üretilen müsli bar çeşitleri farklı beslenme programlarına uygun besin içerikleriyle formuna dikkat edenlerin tercihidir. Bu ürünlerin yanı sıra diğer kek, çikolata ve bisküvi ürünlerinde de farklı besin değerlerine sahip olan Eti çeşitleri, ihtiyaç duyulan karbonhidrat, protein, mineral ve vitamin değerlerini tüketicilere uygun olarak sunar. Eti lezzet uygarlığının ürünleri sayesinde tüketiciler lezzetli ve besleyici ürünler tüketir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Eti

1262 ürün listeleniyor
Ev Elektroniği
Kozmetik Kişisel Bakım
Anne / Bebek / Oyuncak
Kırtasiye / Ofis
Yapı Market / Bahçe / Oto
Süpermarket
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler