Ev temizleyicileri, farklı yüzeyleri temizlemek için kullanıcılara yardımcı olur. Evin farklı odaları için özenli temizlik sağlayan ürünler arasında aktif yüzey ajanları bulunduran kimyasal bazlı temizleyiciler en çok tercih edilenlerden biri olur. Ekolojik, vegan ya da organik temizleyiciler ev temizliği için alternatif sunar. Kullanıcılar, temizleyicileri kullanım alanlarına, kokularına, dokularına ya da alışkanlıklarına göre seçebilir. Beklentilerinize uygun ürünleri seçerek evlerinizi kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Elektronik temizlik yardımcılarının yanında doğru temizlik ürünleri seçmek de oldukça önemlidir. Evdeki yüzeyleri kir ve tozdan arındıran temizlik ürünleri, yaşam kalitesini yükseltmeye ve sağlıklı bir ortam oluşturulmasına yardımcı olur. 

Ev Temizleyici Çeşitleri 

Ev temizleyici ürünler arasında sıvı yüzey temizleyiciler, parlak yüzeyler için tercih edilen krem temizleyiciler, köpürtülen toz ürünler, dezenfekte etkisi sağlayan çamaşır suları, özel parfümlü ürünler ve tozlanmayı geciktiren silikonlu çeşitler yer alabilir. Ev temizleyici seçeneklerini incelerken yüzlerce marka ve binlerce ürün görebilirsiniz. Bazıları cam silme konusunda uzmanlık vadeder, kimileri elektronik eşya temizliği için özel geliştirilmiştir, bazıları amonyak ile lekeleri sökerken bazıları ise amonyaksız olduğu vurgusu ile hassas temizlik sağlar. Yağ ve kireç çözücü olması gibi ek özellikler, ev temizleyici ürünleri çeşitlendirir. Bu tip özelliklere göre ürünler, mutfak veya banyo temizleyicileri olarak kategorilere ayrılır. 

Neden Ev Temizleyicileri Tercih Etmelisiniz?

  • Yalnız su ile temizlik yapmak, evin istenen hijyen seviyesine ulaşmasına yetmez. Kimyasal veya organik eklentilerle güçlendirilen temizleyiciler, yüzeylerin kir ve tozdan derinlemesine arınmasını sağlar. 
  • Süpürme ya da ev havalandırma, evdeki toz zerrelerinin uçuşmasına neden olabilir. Yüzey temizleyiciler ise tozlara karşısizi bir adım öne geçirir. Uçuşan, sonrasında zeminlere tutunan tozları bezlerin üzerine alarak yüzeyi arındırır.
  • Yağ ve kireç çözücü ürünler, evinizdeki olası sorunlarla baş etmenizin yolunu gösterir. Soruna özel çözüm vadeder. Benzer şekilde pas sökücü, tuvalet temizleyici, buzdolabı temizleyici gibi belirli bir hedef için üretilen birçok ürün bulabilirsiniz. 
  • Ev temizleyicilerin bazıları birçok alanda kullanılabilir ve böylece verim sağlar. Örneğin; Arap sabunu gibi işlevsel ürünlerle hem halıları hem de fayans gibi yüzeyleri temizleyebilirsiniz. 

Ev Temizleyici Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?  

  • Ev temizlik ürünleri seçerken nereyi temizleyeceğinizi ve sorununuzu doğru tespit etmeli, amaçlarınıza uygun ürünleri seçmelisiniz. 
  • Eğer vegan, ekolojik ya da organik temizleyici beklentiniz varsa ürünlerin üzerinde ilgili sertifikaların amblemlerinin olup olmadığına dikkat edebilirsiniz. 
  • Alerjen bir bünyeniz varsa ev temizleyicilerde hipoalerjenik özelliğe dikkat edebilirsiniz. Evde emekleyen bir bebek veya küçük bir çocuk varsa onların hassas ve alerjen bünyelerine uygun ürünler alabilirsiniz. 
  • Ürünlerin kullanım özelliklerini dikkate almalı ve beklentilerinize uygun olduğundan emin olmalısınız. Örneğin; pratik bir fırın temizleyici arıyorsanız ve zamanınız kısıtlıysa kısa sürede etki eden, uzun bekleme süresi gerektirmeyen bir yağ çözücü size uygun olabilir. Bazı temizleyicilerin durulanması gerekir, ürünleri kullanırken yönergelere uymalısınız. 
  • Temizleyicilerin kullanım yönergelerine dikkat etmeli ve onları çocukların ulaşabileceği alanlardan uzak tutmalısınız. Ürünleri direkt güneş ışığından, nemden uzak ve kapağı kapalı şekilde muhafaza etmelisiniz. 

Ev Temizleyici Fiyatları 

Ev temizleyicileri fiyatları, ürünlerin içeriklerine ya da kullanım alanlarına göre değişiklik gösterir. Ek özellikler, paket gramajları, ürünlerin markaları ve sahip oldukları sertifikalar ürün fiyatlarını etkiler. Temizleyici fiyatlarını kıyaslarken temizleyicilerin vaatlerine dikkat etmeli, özelliklerini karşılaştırmalı ve fiyat konusunda kararınızı onun ardından vermelisiniz. Binlerce ürün ve yüzlerce marka arasından temizleyici almak için ayırdığınız bütçeye, ihtiyaçlarınıza uygun bir ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Dilediğiniz markanın istediğiniz ev temizleyici ürünleri arasından seçiminizi yaparak sepete ekleyebilir, hemen sipariş oluşturabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ev Temizleme Malzemeleri

Seçimlerinize uygun ürün bulunamadı
DSACategoryId/2147483619/28001525/28001529/28001527