Evcilik & Mutfak Setleri

Çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimleri açısından oldukça önemli bir yere sahip olan oyuncaklar sayısız çeşitlilik ile kullanıcılara sunulur. Rengârenk görünümleri ile çocukları kendilerine hayran bırakan modeller her yaş grubuna özel olarak tasarlanır. Bebeklere hitap eden oyuncak çeşitleri dünyayı tanımaya çalışan küçüklerin öğrenme becerilerine katkı sağlar. Evcilik oyuncakları küçükten büyüğe tüm çocukların ilgisini çekmeyi başarır. Gerçeğe yakın görünümleri ile ön plana çıkan modeller eğlenceli temaları ile çocukların verimli vakit geçirmesi için idealdir. Evcilik temalı oyuncaklar arasında mutfak gereçleri, temizlik gereçleri, tamir ürünleri, yemek pişirme ürünleri, sebze ve meyve oyuncakları gibi onlarca farklı seçenek bulunur.

Evlerde kullanılan eşyalar ile birebir aynı şekilde tasarlanan ürünler hem kız hem de erkek çocuklarının favorileri arasında yer alır. Görsel açıdan oldukça zevkli tasarımlara sahip olan modeller birçok marka tarafından tasarlanır. Çocukların hayal dünyasını geliştiren ürünler ile eğlenceli oyunlar kurabilir, çocuğunuz ile birlikte keyifli ve verimli oyun seansları geçirebilirsiniz. Çocuğunuzun ilgi alanlarına hitap eden ürünleri tercih ederek uzun süre sıkılmadan oyunlar oynamasını sağlayabilirsiniz. Evcilik oyuncakları çocukların anne ve babalarını rol model olarak aldığı dönemde onların deneyimlerini canlandırmalarına yardımcı olur. Çevrelerinde gördükleri eylemleri keyifli şekilde pratiği döken küçükler evcilik oyuncakları ile motor becerilerini geliştirebilir, kendilerini ifade etme konusunda yeni deneyimler yaşayabilir. Evcilik oyuncakları sayesinde kendilerini anne ve babalarının yerine koyan çocuklarda empati duygusu da gelişebilir.

Çocukların Sevdiği Evcilik Oyuncakları

Çocukluk döneminin olmazsa olmaz oyunları arasında yer alan evcilik oyunu, çocukluk çağının önemli oyunları arasında yer alır. Çocukların her dönem oynamaktan keyif aldığı oyunlar, yaratıcılıklarının gelişmesine büyük oranda katkı sağlar. Çocukların tek başlarına veya ebeveynleri ve arkadaşları ile oynayabileceği evcilik oyunu çeşitli oyuncaklar ile daha eğlenceli şekilde oynanabilir. Evcilik oyuncakları her geçen gün yenilenen tarzları ile çocukların ilgisini çekmeyi başarır. Pratik kullanımları ile ön plana çıkan modeller canlı renkleri ile göze hitap eder. Sevilen evcilik oyuncakları çeşitleri arasında ilk akla gelen mutfak gereçleridir. Ocak, fırın, tencere, çatal kaşık seti, çay ve kahve bardakları, sebze ve meyve oyuncakları gibi birçok ürün mutfak evcilik oyuncakları arasında yer alır. Ergonomik tasarımlara sahip ürünler gerçek mutfak eşyalarının farklı ayrıntılarını taşır. Mutfak tezgâhı şeklinde tasarlanan ürünlerde lavabo, set üstü ocak, mutfak dolabı detayları ile süslenir.

Buzdolabı, fırın, tost makinesi gibi ürünlerin oyuncaklarının da yer aldığı modeller ebat açısından farklı alternatiflere sahiptir. Çocuk odalarında değerlendirebileceğiniz ürünlerin küçüklerin boyuna uygun olarak tasarlanan çeşitleri bulunur. Çocukların yiyecek ve içecek hazırlama eylemlerini deneyimlediği ürünler küçüklerin yanı sıra yetişkinlerin de ilgisini çeker. Çocuklar kendi mutfaklarında hazırladıkları yiyecekleri anne ve babalarına sunmaktan büyük keyif alır. Rollerini canlandıran çocuklar kendilerini ifade etme, akıcı konuşma ve özgüven kazanma konusunda gelişebilir. Çocukların hayal güçlerinin gelişmesine katkı sağlayan ürünler sorumluluk duygusunun kazanılması konusunda da etkilidir. Mutfak oyuncaklarının küçük ebatlarda tasarlanan çeşitleri oldukça dikkat çekicidir. Farklı ayrıntılar ile süslenen modeller estetik görünüme ve zevkli tasarımlara sahiptir. Oyuncakların gerçekçi duruşları çocukların evcilik oyunundan aldıkları keyfi artırır. Oyuncak markalarının özenle hazırladığı ürünler çocukların sosyalleşmeleri konusunda katkı sağlar. Arkadaşları ile birlikte doyasıya eğlenebileceği mutfak setleri teknik detayları sayesinde çocukların sıkılmadan vakit geçirmelerine olanak tanır.

Evcilik Oyuncaklarının Kullanışlı Özellikleri

Çocukların odalarına renk katan modeller evdeki eşyaları oynayarak öğrenmeleri için idealdir. El ve göz koordinasyonunun sağlanması ve motor becerilerinin gelişmesi konusunda elverişli olan ürünler sağlığa zararsız materyallerden imal edilir. Ahşap, sert plastik ve metal malzemelerden üretilen evcilik oyuncakları çeşitli çıkartmalar ile süslenir. Çocukların sevdiği çizgi film ve animasyon karakterlerinin figürlerini içeren ürünlerin lisanslı çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Barbie, Prenses Elsa, Spiderman, Batman, Mickey Mouse, Arabalar gibi çocukların sevdiği karakterler ile süslenen modeller oyunları daha eğlenceli hale getirir. Mutfak setlerinde açılıp kapanabilen dolap ve çekmeceler gerçekçi oyunlar oynamak için elverişlidir. Fırın ve ocaklarda yer alan düğmeler de dönebilir özellikte tasarlanır. Kurulumu oldukça kolay olan büyük ebatlı ürünler, tasarımları sayesinde kullanıldığı alanda fazla yer kaplamaz. Evin farklı odalarında değerlendirebileceğiniz ürünler ile çocuklarınıza özel köşeler yapabilirsiniz.

Evcilik oyuncakları kategorisi içinde temizlik eşyaları dikkat çekici ürünler arasında yer alır. Temizlik kovası, elektrikli süpürge, paspas, bez, sünger gibi ürünler çocukların ev işlerinde anne ve babalarına yardımcı olmalarına katkı sağlar. Temizlik arabası şeklinde set halinde sunulan ürünlerin içinde tüm temizlik malzemelerinin oyuncak versiyonları yer alır. Çocukların arkadaşları ile birlikte keyifli vakit geçirebilecekleri ürünler kırmızı, pembe, mavi, yeşil, sarı, turuncu gibi canlı renklerde tasarlanır. Sosyal olaylara çözüm bulma ve sorumluluk üstlenme gibi konularda gelişime katkı sağlayan temizlik temalı evcilik oyuncakları ideal boyutları ile çocukların keyifli şekilde vakit geçirmesine yardımcı olur. Oyuncaklar kolay şekilde temizlenebilen malzemelerden imal edilir. Ebeveynlere büyük kolaylık sağlayan özelliklerde tasarlanan ürünler dayanıklı yapıları sayesinde formunu uzun süre korur. Tekerlekli şekilde hazırlanan modeller çocukların evin içinde keyifli gezintiler yapmasına da destek olur.

Farklı Zevklere Hitap Eden Evcilik Oyuncakları

Evcilik oyuncakları modelleri arasında ütü masası, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi ev eşyaları da yer alır. Ütü yapma işlemlerini kendi küçük masalarında taklit eden çocuklar set içinde yer alan ürünler ile doyasıya eğlenebilir. Set içinde ütü masası, ütü, su şişesi, çamaşır sepeti, askı gibi ayrıntıların tümü yer alır. Oyuncak bebeklerin kıyafetleri ütü seti ile oyunlar oynamak için elverişlidir. Çocukların ev işleri konusunda bilgi sahibi olmalarına yardımcı olan ürünler çeşitli sorumlulukları üstlenmeleri konusunda katkı sağlar. Anne ve babalarını izleyen çocuklar ütü yapmanın eğlenceli yanları ile sıkılmadan oyunlar kurabilir. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi ev eşyalarının oyuncak modelleri diğer ürünler de olduğu gibi oldukça gerçekçi şekilde hazırlanır. Pilli, sesli ve ışıklı şekilde üretilen modeller teknik detayları sayesinde çocukların ilgisini çekmeyi başarır. Oyuncakların müzikli olan çeşitlerine ulaşabilir, çocukların favorileri arasında yer alan ürünler ile onların hoşuna gidecek sürprizler hazırlayabilirsiniz.

Makyaj masası, tamir seti, pasta seti, elektrikli süpürge, tencere seti, yiyecek ve içecek modelleri evcilik oyuncakları kategorisinde yer alır. Makyaj masası oyuncak modelleri ayna, çekmece, dolap, sandalye, makyaj malzemeleri gibi birçok oyuncaktan oluşur. Çocuklar kendilerine ait masalarda oturabilir, hayal güçlerini kullanarak yaratıcı oyunlar kurabilir. Elektrikli süpürge çeşitleri sesli ve tekerlekli özelliklere sahiptir. Gerçek süpürgelerdeki tuş detayı, toz haznesi, tutma sapı ve süpürge borusunun yer aldığı ürünler ev işleri konusunda bilgi sahibi olmalarına yardımcı olur. Farklı renk, ebat ve tasarımlarda üretilen modeller çocukların yetişkinlerin rollerini canlandırması için idealdir. Elektrikli süpürgeler ile benzer sesler çıkaran ürünler ev işleri konusunda anne ve babalarına yardımcı olmaktan hoşlanan çocukların favorileri arasında yer alır. Manevra kabiliyeti olan modeller çocukların rahat şekilde sürmeleri için elverişlidir.

Evcilik Oyuncaklarının Faydaları Nelerdir?

Oyunlar çocukların sağlıklı gelişimleri konusunda oldukça önemli olan aktiviteler arasında yer alır. Çocukların eğlenirken öğrenmelerine yardımcı olan etkinlikler anne ve babaların özenli davrandığı konuların başında gelir. Etraflarındaki yetişkinleri taklit etmekten büyük keyif alan çocuklar eğlenceli oyunlar ile gerçek dünyayı daha yakından yakalama şansı bulur. Küçüklerin kişisel gelişimlerine büyük oranda katkı sağlayan evcilik oyunu ve oyuncakları ile çocuğunuzun hem eğlenmesine hem de hayatı öğrenmesine yardımcı olabilirsiniz. Evcilik oyuncaklarının faydaları şu şekilde sıralanabilir:

  • Dikkat çekici gerçekçilikte tasarlanan ürünler, çocuklara ev içinde kendilerine ait eşyalar olduğunu hatırlatarak kendilerini daha önemli hissetmelerine yardımcı olur.
  • Gerçek eşyalara benzeyen oyuncak çeşitleri çocukların tamamen hayal güçlerini ve empati yeteneklerini kullanarak yaratıcı oyunlar hazırlarına destek olur.
  • Grup halinde oyunlar oynamak için elverişli olan ürünler görev ve eşya paylaşımı gibi sorumluluk duygularının pekiştirilmesi konusunda etkilidir.
  • Çocukların sosyalleşmesine katkı sağlayan evcilik oyuncakları psikolojik açıdan kendilerini yetişkin gibi hissetmelerini sağlayarak karakter gelişimine olumlu yönde etki sağlar.
  • Anne ve babalarını anlamaları için de elverişli olan ürünler iletişim konusunda çocukların kendilerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Çocukların yanı sıra ebeveynlerin de oynarken eğlendiği evcilik oyuncakları, çocuğunuz ile birlikte keyifli şekilde vakit geçirmeniz için idealdir. Evcilik oyuncakları sayesinde ev alanındaki birçok konuda çocuğunuza yeni bilgiler öğretebilir, paylaşımlarını her alanda artırabilirsiniz. Çocukların zihinsel gelişimini destekleyen ürünler olarak sunulan evcilik oyuncakları ile çocuğunuzun kendini keşfetmesine yardımcı olabilirsiniz. Çeşitli ilgi alanlarının gelişimi konusunda etkili olan ürünler, her zaman sıkılmadan oyunlar kurmalarına destek olur. Çocuğunuzun beklentilerine ve ilgi alanlarına hitap eden ürünleri tercih ederek keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Mutfak setleri ile yemek yeme konusunda daha hevesli olmalarının yolunu açabilir, mutfağa olan ilgilerinin yükselmesine yardımcı olabilirsiniz.

Evcilik Oyuncakları Fiyatları Ne Kadar?

Anne ve babalar oyuncak seçiminde oldukça özenli şekilde davranır. Çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimleri konusunda etkili olan ürünlerin dikkatli şekilde seçilmesi gerekir. Ebeveynlerin merak ettiği konulardan biri de evcilik oyuncaklarının fiyat aralıklarıdır. Yüzlerce farklı çeşit ile sunulan evcilik oyuncakları fiyat açısından da kullanıcıların memnuniyetini kazanır. Evcilik oyuncaklarının fiyatları marka, tasarım, ebat, fonksiyonel özellikler ve üretim materyaline bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Pilsan, Kanz, Chicco, Fisher Price, Candy, Barbie gibi markalar tarafından üretilen evcilik oyuncakları geniş aralıklara sahip fiyat seçenekleri ile sunulur. Ebat açısından büyük ve fonksiyonel özellik bakımından teknik detaylara sahip olan ürünlerin fiyatları daha basit mekanizmalı modellerden farklı seçeneklere sahip olabilir. Evcilik oyuncaklarının teknik özelliklerini ve fiyatlarını inceleyerek bütçenize hitap eden çeşitleri kolaylıkla belirleyebilir, beklentilerinizi karşılayanları hemen satın alabilirsiniz. Göz alıcı tasarımlara ev sahipliği yapan modeller çocuk ve oyuncak odalarında kullanım için elverişlidir. Odanın ölçülerine ve kullanım alanına dikkat ederek işlevsel oyuncakları tercih edebilirsiniz.

Çocuğunuz için ona özel köşeler oluşturabilir, kendisine ait alanlarda ifade gücünün gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. Tüm detayların özenle tasarlandığı ürünler çocukların sıkılmadan uzun süre vakit geçirebilmeleri için idealdir. Kalitesine ve sunduğu avantajlara kıyasla oldukça uygun fiyat seçeneklerine sahip olan ürünler arasından çocuğunuzun ilgi alanlarına hitap edenleri güvenle tercih edebilirsiniz. Mutfak gereçlerinden temizlik malzemelerine, tamir ürünlerinden teknolojik ev eşyalarına kadar geniş yelpazede sunulan ürünler, her bütçeye uygun fiyat seçenekleriyle anne ve babaların beğenisini kazanır. Şık duruşları ve gerçekçi görünümleri ile çocukları etkileyen ürünlerden çocuğunuzun yaş grubuna uygun olanları satın alabilirsiniz. 3 yaşından küçük çocuklar için daha basit mekanizmalı ve küçük parçalar içermeyen setleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Daha büyük çocuklar için ise büyük ebatlı ve gerçek eşyalar ile birebir aynı özellikleri taşıyan modellere yönelebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Evcilik Oyuncakları

9258 ürün listeleniyor
Pengfu Shop
Praise6
ECheffs
Lovoski
Love Home
Janjon Star
Xsay
Dede
Periboia
Polesie
Sunman
Barbie
Smoby
Cingo
Vardem Oyuncak
Bahadır Grup
Perfect Choice
Prodigy Toy
Oydaş
Can Oyuncak
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Toplam 44 / 9258 ürün
Popüler Aramalar
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?