Bilgisayar kullanıcılarına akıllı ve kullanışlı aksesuarlarla destek olan Everest ile hem oyun oynarken hem de tasarım yapıp program kullanırken yüksek verim alabileceğiniz klavye, mouse, kulaklık gibi ürünlere sahip olabilirsiniz. Oyunculara özel dizaynlarıyla dikkat çeken fare ve klavyeler dikkat çekici ve estetik tasarımlarını renkli ışıklarla destekleyerek oyun severlere yardımcı olur. Aydınlatmalı oyuncu klavyeleri sevdiğiniz oyunları oynarken ortam karanlık olsa dahi tuşları rahatça görebilmenizi sağlar. Tek hamleyle kullanabileceğiniz tuşlar sayesinde acil durumlarda fonksiyon tuşlarıyla kombinasyon yapmanıza gerek kalmadan hamlelerinizi gerçekleştirerek zaman kazanırsınız. Ergonomik bir yazım desteği yaratan ve geniş tuşlara sahip olan klavye modelleri tabanlarında yer alan ayakçıklarla kolayca yükseltilebilir. Avuç içine uygun şekilde üretilen Everest marka fare çeşitleri sağ ve sol kliğin yanı sıra sayfada aşağı yukarı kaymanızı kolaylaştıran toplarıyla da kullanım konforu yaratır. Hassas algılama özelliğine sahip fareler hareketlerinize anında uyum göstererek Everest teknolojisi sayesinde tam performans almanızı sağlar.

Kullanıcılar İçin Kablolu ve Kablosuz Ürün Seçenekleri

 • İş yaşantınızda ya da evinizdeki kişisel kullanımınızda değerlendirebileceğiniz kablolu ve kablosuz klavyelere ek olarak mouse modelleri de Everest tarafından imal edilir.
 • İnce yapıya sahip dayanıklı klavyeler oyun oynamanın yanı sıra yazışma ve program kullanma gibi farklı amaçlar için de verimlilik yaratır.
 • Yüksek kaliteye sahip tuş baskılarıyla beraber klavyeler uzun ömürlü bir şekilde korunur ve yazışmalarınızı rahatça yürütebilmenize destek olur.
 • USB desteğiyle bilgisayarınızla uyumlu şekilde çalıştırabileceğiniz kablosuz fareler optik çalışma özelliğiyle masa üzerinde ya da mousepad ile beraber sorunsuz bir biçimde kullanılabilir.
 • Everest marka oyuncu fareleri ileri ve geri tuşlarıyla oyun sırasında ya da İnternette vakit geçirirken pratik çözümler üretir.

Teknolojiden Kesintisiz Şekilde Yararlanın

Gövde tasarımlarındaki kıvrımlar ve tırtıklı yüzeylerle beraber tutuş konforunu artıran fareler sayesinde oyun sırasında karakterinizi kusursuz bir şekilde yönetebilirsiniz. Everest klavyelerin caps lock, num lock gibi tuşların açık mı yoksa kapalı olduğunu görebilmenizi sağlayan ışıklı göstergeleri yazışmalarınızı kusursuz şekilde sürdürebilmenize yardımcı olur. Hem kablolu hem de kablosuz bir şekilde, modeminizden aldığınız sinyalleri aktarabilmenize yardım eden access point modelleri aracılığıyla televizyon, tablet, telefon gibi ürünleri internet bağlantısından mahrum bırakmazsınız. Everest mouse modelleri arasındaki tak çalıştır ürünleri kurulum yapmanıza gerek kalmadan direkt kullanım gerçekleştirebilmenizi mümkün kılar. Aydınlatma özelliğine sahip fare çeşitleri odanıza zarif bir görünüm katmayı başarır. Everest'in tasarladığı ve oyun temalı mousepad çeşitleri sayesinde farenizi kusursuz bir şekilde kullanabilirsiniz. 

İşlerinizi Kolaylaştıran Tasarımlardan Yararlanın

Türkçe klavyeye sahip ürünleriyle dikkat çeken Everest tak çalıştır klavye modelleriyle bilgisayarınızda anında kullanabileceğiniz bir donanıma sahip olmanızı sağlar. Nümerik tuşlara da tasarımlarında yer veren klavyeler sayesinde hesaplama işlemlerinde pratiklik elde edersiniz. Özellikle yaz sıcaklarında bilgisayarınızdan da yayılan sıcaklıkla beraber artan ısıyı azaltıp serinlemek için masanızın üzerine konumlandırabileceğiniz küçük vantilatörlerden faydalanabilirsiniz. Sessizce çalışan mini vantilatörler bilgisayar başında daha verimli şekilde vakit geçirebilmenize yardımcı olur. Başlığını yukarıya ve aşağıya doğru ayarlayabileceğiniz vantilatörler oturma açınıza uyum gösterir. Bilgisayarınızın USB girişi ile çalışabilen ve taşınabilir yapıdaki vantilatörler kullanışlı bir yapıya sahip olmalarıyla dikkat çeker. İp kamera modelleri de üreten Everest ile su geçirmez özelliğe sahip bir kameraya sahip olarak kayır yapabilirsiniz. İç ve dış mekân kullanımına göre seçebileceğiniz kameralar iş yerinizin güvenliğini artırır. Markanın geliştirdiği oyuncu kulaklıklarını sipariş ederek oyun sırasında sesleri yüksek kaliteyle alabilirsiniz. Mikrofon desteğine sahip oyuncu kulakları arkadaşlarınızla iletişim halinde kalabilmenizi de sağlar.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Everest

790 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Renk
 6. Satıcı A-Z
 7. İndirimli Ürünler
 8. Hemen Al Sonra Öde
 9. Sepette Kampanyalı Ürünler
 10. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön