Çocuk gelişiminde özen gösterilmesi gereken konuların başında çocukların ve ergen yaşlardaki gençlerin yaratıcılıklarını teşvik etmek, onlara yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri olanaklar sunmak geliyor. Kırtasiye ürünleri arasında yer alan ve çocukların el becerilerini ortaya koymalarını sağlayan boya malzemeleri, resim malzemeleri, bazı oyuncak çeşitleri ve oyun gereçleri, çocukların yaratıcılıklarını geliştirmek açısından faydalı sonuçlar doğuruyor. Vakitlerini keyifle geçirmelerine de yardımcı oluyor. Fatih markasının her yaş grubundan çocuklar için ürettiği ve sanatsal yaratıcılığı teşvik eden, eğlendiren gereçleri, hem anne babaları hem de çocukları mutlu ediyor. Çocuklarının sağlıklı gelişimi konusunda titiz davranan ebeveynlerin de işini kolaylaştırıyor.

Fatih ürün grubu içerisinde yer alan ürünler, çok geniş bir yelpaze içerisinde zengin çeşitlilik gösteriyor. Bu zengin ürün çeşitliliği, okul çağındaki çocukların aynı zamanda okul gereci olarak ihtiyaç duydukları ürünlerden oyun malzemelerine kadar pek çok çeşidi kapsıyor. Hatta okul öncesi dönemdeki küçük çocukların el becerilerini ve yaratıcı yeteneklerini geliştirebilecekleri çeşitler de seçenekler arasında yer alıyor. Son derece canlı ve renkli bir görünümü olan Fatih ürünleri, çocukları cezbediyor; boş vakitlerini keyif hâline getiriyor. Fatih’in ürün yelpazesi içerisinde öncelikle boyama ve resim malzemeleri, önemli bir yer tutuyor. Kuru kalem boyalardan sulu boya çeşitlerine, pastel boyalara, guaj boyalara, akrilik boyalara, rengarenk kalemlere kadar her yaştan çocuğun resim yaparken kullanabileceği çok renkli seçenekler, ürünler arasında bulunuyor. Ürün paketlerinin renk çeşitliliği tercihe bağlı olarak farklılık gösteriyor. Okul öncesi dönemdeki miniklerin resim zevkini edinmeleri ve yaratıcılıklarını keşfetmeleri için sunulan renkli parmak boyalar da çeşitler arasında yer alıyor. Yazı çalışmalarında kullanılan kaliteli kurşun kalemler, renkli kalemler ve yine okul çağı çocuklarının cetvel, yapıştırıcı, keçeli kalem, sınav kalemi, silgi gibi gündelik ihtiyaçları da Fatih kalitesi ile sunuluyor. Kil ve seramik hamurları, oyun hamurlarına ilişkin çeşitli gereçler, keyifli yaratıcı çalışmaları ilerletmek isteyen çocuklar için ideal parçaları oluşturuyor.

Fatih ürünleri, çocukların gündelik ihtiyaçlarına yönelik zevkli çözümler getirdiği gibi anne babaların da beğenisini topluyor. Fatih’in ürün kalitesi, ebeveynlerin kendilerini ve çocuklarını güvende hissetmelerini sağlıyor. Gerek okul öncesi tamamen oyun amaçlı olarak gerekse okul döneminde kullanılan boya malzemeleri, oyun malzemeleri ve benzeri gereçler; içerdikleri maddeler dolayısıyla çocukların sağlığını yakından ilgilendiriyor. Fatih ürün çeşitleri, rengarenk ve zevkli görünümleri ile beraber çocuk sağlığına zarar verecek nitelikte maddeler içermiyor. Tamamen çocuk sağlığına uygun, kaliteli üretimi sayesinde güvenle kullanılabiliyor. Ürün kalitesi, Fatih çeşitlerinde kullanım rahatlığına ve kullanım ömrüne de yansıyor. Kalemler ve boyalar, uzun süre kırılmadan çocukların okul çantalarında, kalem kutularında ya da evlerinde yaşamlarına, okullarına, derslerine eşlik ediyor. Çeşitli türlerdeki boya setleri, yine kaliteleri sayesinde solmayan renkleri ile çocukların kalbini kazanıyor. Minik ellerden çıkan sanat eserleri ,Fatih ürünleri ile uzun yıllar aynı canlı ve güzel renklerini koruyor. Ürünler, aylarca keyifle kullanılarak anne ve babalar açısından tasarruf da sağlıyor.

Çocukların hayatının en önemli parçasını oluşturan yaratıcı uğraşlar, Fatih ürünleri ile daha renkli, daha keyifli ve daha sağlıklı hâle geliyor. Dayanıklı, tasarruflu ve kaliteli Fatih markalı gereçler, hem evde hem de okulda çocuklara eşlik ediyor. Yaratıcı sanatsal çalışmaları, çocukların daha büyük bir keyif alarak özgürce yapmalarını kolaylaştırıyor. Solmayan renkleri ile eserlerini yıllarca saklamalarını teşvik ediyor. Hayallerini diledikleri gibi kâğıda aktarmalarına yardımcı oluyor. Siz de çocuklarınızın sağlıklı ürünlerle el becerilerini geliştirip yeteneklerini keşfetmelerini istiyorsanız Fatih’in renkli çeşitleri içerisinden onları mutlu edecek seçimler yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fatih

1.030 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. HepsiLojistik Ürünleri
 5. Sepette Kampanyalı Ürünler
 6. İndirimli Ürünler
 7. Hemen Al Sonra Öde
 8. Renk
 9. Satıcı A-Z
 10. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön