Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Fodi
Fodi Hamile Emniyet Kemeri Aparatı

Fodi Hamile Emniyet Kemeri Aparatı

Fodi
152,10 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483639/301128/60002088/80381029
Fodi Hamile Emniyet Kemeri Aparatı

FodiSafe Hamile Emniyet Kemeri Aparatı

FodiSafe Hamile Emniyet Kemeri Aparatı, Annelik Araba Kemeri Ayarlayıcısı, Hamile Anneler için Konfor ve Güvenlik, Doğmamış Bebeği Koruyun, Hamile Anneler İçin Olması Gereken Bir Kemer

FodiSafe Hamile Emniyet Kemeri Aparatı, emniyet kemerinin göbeğin üzerine oturması yerine kalçalar boyunca oturmasını sağlar ve bu da büyüyen karınlar için daha fazla rahatsızlığa neden olur.

FodiSafe Hamile Emniyet Kemeri Aparatı, Hamile sürücünün sürüşe odaklanmasına izin verir ve hamile yolcuyu daha rahat ve güvenli hale getirir.

FodiSafe Hamile Emniyet Kemeri Aparatı, Kurulumu kolaydır ve açılıp yeniden takılması fazladan zaman almaz, böylece günlük kullanım için daha pratiktir.

 

FodiSafe Hamile Emniyet Kemeri Aparatı çarpma kemeri ayarlayıcısı araba koltuğuna sıkıca bağlanabilir, hareket ettirilemez ve küçük / sıska ya da tam figürlü olsanız da işe yarıyor!

Karın veya mide ameliyatı, sezaryen ameliyatı geçirmiş herkes için, rahatsızlığı ve ağrıyı güvenli bir şekilde azaltmaya yardımcı olabilir.

Koltukları / arabaları çok değiştiriyorsanız (sürücüden yolcuya veya 2 veya daha fazla arabaya sahipseniz) 2 tane satın almanızı öneririz, böylece onu hareket ettirmenize gerek kalmaz.

FodiSafe Hamile Emniyet Kemeri Aparatı  nasıl çalışır?

FodiSafe Hamile Emniyet Kemeri Aparatı, kemeri göbeğin üzerine oturtmak yerine uyluklara oturtarak büyüyen karınlar için daha fazla rahatsızlığa neden olur.

Hamile sürücünün sürüşe odaklanmasına izin verir ve hamile yolcuyu daha rahat ve güvenli hale getirir.

Araç emniyet kemeriniz bu durumda olması gerektiği gibi çalışmaya devam eder.

FodiSafe Hamile Emniyet Kemeri Aparatı;

(1): Kadınların hamileliğinden 3 ay sonra bebek doğana kadar kullanması için tasarlanmıştır.

(2): Karın veya mide ameliyatı, sezaryen ameliyatı geçirmiş herkes için, rahatsızlığı ve ağrıyı güvenli bir şekilde azaltmaya yardımcı olabilir.

(3): Koltukları / arabaları çok değiştiriyorsanız (sürücüden yolcuya veya 2 veya daha fazla arabanız varsa), bir seferde iki tane satın almanızı öneririz, böylece her seferinde söküp takmanıza gerek kalmaz.

Özellikleri:

①➢ Dispersiyon Etkisi: Hamile kadının kemeri karın yerine uyluğun üzerinden geçirir,böylece darbe kuvveti omuzlara, her iki tarafın bellerine, ayak bileklerine vb. yayılır ve karın bölgesine baskı yapılmaz.

②➢ Gebelik emniyet kemeri araba koltuğuna sıkıca bağlanabilir, hareket ettirilemez ve minyon / sıska ya da figürlü olsanız da işe yarar.

③➢ Sınırsız Modeller: Bu kemer, koltuğun altında bir boşluk varsa kullanılabilir. Orijinal araç emniyet kemeri kilidini etkilemez. Orijinal araba emniyet kemerinin ek tokalar eklemesine gerek yoktur.

 

④➢ Koltuğu iyice oturtun. Takarken, sürerken ve inerken yabancı cisim hissi olmayacak; öne doğru uzanan eğri kıyafetleri çizmez; etek giyerken de normal olarak kullanılabilir!

⑤➢ Kolay zarar görmeyen ve uzun ömürlü yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Bebeğinizin güvenliği ve gönül rahatlığı, paranızın tam değerine değer

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV0000117BR2
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön