Yeni nesil işlemcileri ve saniyede yüksek hız kapasitesi ile tüm oyun tutkunlarını kendisine bağlayan Gamesir, modern tasarımları ile öne çıkar. Kolay tuşlama sistemleri, farklı işletim sistemleri ile rahat bir şekilde çalışabilmesi, arada kurulan Bluetooth bağlantısı ile otomatik bir şekilde cihazlar üzerinden kullanım sağlayabilmesi gibi alternatifli özellikler sunar. Oyunda beklediğiniz tüm özellikleri karşılayarak sadece oyunlar odaklanmanızı, başarılarınızın tadını çıkarmanıza imkan tanır. Ergonomik tasarımı, bilekleri destekleyen dizaynı sayesinde oyunların uzun süre kesintisiz bir şekilde devam etmesine katkı sağlar. Büyük ve küçük ebatlara sahip modelleri ile kullanıcı özelliklerini dikkate alır ve bu konuda büyük kolaylık sağlama avantajını yaşatır. İstediğiniz her durumda klavye aydınlatmalarını aktif hale getirebilir, renk seçeneklerini belirleyebilir ve kendi özel elinizde kişileştirebilirsiniz. Gamesir Bluetooth avantajı sayesinde de kısa süre içerisinde hızlı bir performansla bağlantı kurarak her noktadan kullanım sağlayabilme fırsatı sunar. Teknolojinin modern hizmetler için harcanan çabasını gözler önüne seren bir marka halini alır. Kullanım alışkanlıklarınıza göre ayarlanabilir özellikleri ile Gamesir oyun konsolu rahat ve kolay bir kullanım fırsatı sağlar. Kendinizi rahat hissedeceğiniz her türlü pozisyonda oyun zevkini yaşayabilme imkanı sunar. Yeni ve modern şekilde üretimleri gerçekleşen diğer ürünlerinde gözünüze çarparak farklı deneyimler sağlamanıza katkıda bulunur. Alıştığınız oyun algılanır değiştirerek farklı bakış açıları kazandırır ve çeşitli ürünleri deneyimleyebilme fırsatı sunar. Tuşlarını programlayabilir, klavye ihtiyaç duymadan ekstradan kumanda üzerine yerleştirilen tuşlardan yararlanabilirsiniz.

Oyun Performansını Etkileyen Gamesir Ürünleri

Çevrimiçi oyunlarda hamlelerini etkili bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için farklı özelliklere sahip Gamesir gamepad aynı zamanda oyun sağlamayı başaran dronlarla da keyifli anlara imza atmanıza olanak tanır. Geniş ürün yelpazesi ile çeşitli aktiviteleri gerçekleştirmenizi sağlayan Gamesir, konsol, kumanda, mouse, klavye gibi kategorilerde modellerini sizlere sunar. Gamesir ürünleri set ve tekli olarak karşınıza çıkar. PC, oyun cihazları, tabletler ve telefonlar üzerinden kullanılabilme imkanı sağlar. Setlerin içerisinde klavye, mouse ve kumandalar yer alırken tekli modeller farklı zevklere hitap edebilecek şekilde özel dizaynlarda üretilir. Işıklandırılmış görselleri bulunan klavye ve mouselar oyun esnasında kendinizi gerçekçi bir maceranın içinde hissetmenizi sağlar. Üzerinde çok sayıda tuşların yer aldığı Gamesir konsol ilave olarak bir klavye ihtiyacı hissettirmez. İhtiyacınız olan tüm tuşlar bu kumanda üzerinde yer alarak farklı hareket kabiliyetlerini gerçekleştirmenizi imkan tanır. Aynı zamanda bu tarz modeller kablosuz bir şekilde de kullanılabildiği için hareket alanınızı genişletir. Oyunun verdiği enerji ile ayakta, oturarak veya uzak bir noktadan her türlü mücadelenizi tamamlayabilirsiniz. Elinizde rahat bir tutuşu destekleyen ürünler aynı zamanda göz zevkinizi de etkiler. Uzman tecrübelerle üstün performans sağlaması üzere üretimi gerçekleştirilen Gamesir mouse, klavye, konsol beklentilerinizi karşılar niteliktedir. Aradığınız tüm ihtiyaçlara hitap eden ürün çeşitleri, çok sayıda tıklanmaya, defalarca tuşların ileri geri hareket ettirilmesine, aynı anda birçok tuşla güçlü bir mücadele sergilenebilmesine de dayanıklıdır.

Gamesir Aksesuar Çeşitleri Seçimi

Kablolu ve kablosuz bağlantı sistemleri ile bulunduğunuz her noktadan teknolojinin harikalarını rahatlıkla hissedebilmeniz i sağlayan Gamesir, işlevsellik olarak tanınırlığı ve başarıları ile adından söz ettirir. Windows işletim sistemlerinin yanı sıra Android ve iOS yazılımlar içinde etkili bir kullanım sunar. Oluşan bu farklılıklar ve kullanıcıların elinde mevcut bulunan işletim sistemlerine göre istedikleri ürünlerden tercih yapabilme imkanı Gamesir fiyat seçeneklerini de etkiler. Sağlanan bu avantaj istenilen oyun türlerinin kusursuzca oynanmasına, rakiplerinize fark atabilmenize imkan tanır. Seçim esnasında farklı işlevlere sahip olan modelleri detaylı bir şekilde incelemeniz doğru ürünlerle buluşmamıza katkı sağlar. Keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilmeniz, amacınıza uygun modellerle karşılaşabilmeniz için tercih edeceğiniz ürünlerin serileri, işletim sistemi ile uygunlukları, kullanım sağlayacağınız cihazdaki geçerlilikleri de önemlidir. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden elde edilen modeller ev ortamında, oyun alanlarında kullanılabilir özelliktedir. Sıra dışı dizaynlara sahip Gamesir klavye + mouse + gamepad oyunlardaki her bir adımı derinden hissetmenize, duyguları tanımlayabilmenize imkan sağlar niteliktedir. Belirlenen standartların çok daha ötesinde bir kullanım sunan Gamesir ipad, tablet, PC, mobil cihazlar üzerinde de kullanılabilirlik özelliğine sahiptir. Cihazlar üzerinde tüm kontrolü sağlayabilmenize ve gücü uzun süre elde tutmanıza imkan tanır. Elinizin içinde terleme yapmayan ve avucunuzda tamamen kahveye bildiğiniz Gamesir kumanda oyun seansları esnasında başarıyı yakalamanıza ve bu zevki en derinden hissetmenize yardımcı olur. Parmaklarınızın tümüyle rahat bir kullanım sağlayacağınız ve 8 farklı tuşu rahatlıkla işlevini yerine getirmesi üzere tuşluyabileceğiniz seçenekler arasından da seçiminizi yaparak oyun tutkunuzu artırabilirsiniz.

Gamesir Ürün Fiyatları

Küçük yaşlardan itibaren oynanmasına alışılmış ve geleneksel oyun türleri içerisinde yer alan pek çok oyun çeşidi daha etkili aksesuarlarla kullanıcıları kendisine bağlamayı başarır. Gamesir oyun kolu araba ve motor yarışları, dövüş sahneleri, kalabalık grupların aynı sahnede yer aldığı savaş gösterileri, spor turnuvaları, yapı inşaaları, zeka gelişimine yardımcı çeşitli mücadeleleri destekler. Dövüş sahneleri için tasarlanan çubuklar, farklı yönlere doğru hareketi kolaylaştıran joystickler başarılı performans sergilenmesine yardımcı olur. Bireylerin oyunlara bakış açısı ve oynadığı anda kendisini mutlu hissetmesi açısından oyun kategorilerinin çeşitlenmesi aksesuarlarında farklılaşmasının da rol oynar. Zevk duyulan oyun kategorileri aksesuarların modellerinde de etkili olur. Gamesir klavye üzerinden kurulan oyunlar ve tek ya da gruplar halinde gerçekleşen mücadeleler için farklı malzemelere ihtiyaç duyulur. Malzemelerin çeşitliliği farklı fiyat seçeneklerine ortaya çıkarır. Ürünün Oyun esnasındaki sağladığı performans, hitab ettiği işletim sistemi, tablet ya da telefon üzerinde kullanılabilir olması, sadece bilgisayarların kullanımına uygunluk göstermesi gibi farklılıklar fiyat aralığını belirler. Gamesir iOS işletim sistemleri ile uyumlu bir şekilde çalışacak olan modeller ile Android yazılımlar farklı modelleri destekler. Kablolu ve kablosuz ürün seçenekleri, ürünlerin farklı kategorilere sahip olması, üzerinde yer alan renk ve desenlerin özel dizaynlardan elde edilmiş olması gibi farklılıklar da fiyatları etkiler. Mouse, klavye, kulaklık, oyun çubukları, oyun kolları gibi çeşitli kategorilere sahip ürünler arasında da fiyat farklılığının oluşması normaldir. Hepsiburada üzerinden incelemelerinizi gerçekleştirerek ihtiyacınıza uygun Gamesir en ucuz seçenekler arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Gamesir Aksesuarları Her Oyunu Destekler mi?

Gamesir aksesuarları üstün performansa sahiptir. Etkili kullanımı ile oyuncuları gerçek mücadelelerin içine katar. Farklı kategorilere sahip oyunları destekler. Macera, yarış, mücadele kategorilerindeki oyunlarda üstün başarılar sağlamanıza yardımcı olur.

Gamesir Kumanda Kullanımı Nasıldır?

Üzerinde birden az sayıda tuşlar yer alır. Gamesir kumandalar uzaktan yönetilebilen formlardadır. Her bir modelin kullanımı kendine özeldir. Serilerin tüm çeşitleri özel dizaynlara sahiptir. Zevk ve tercihlere göre farklı dış tasarımı bulunan gamesir kumandaların kullanımı oldukça basittir ve oyun performansını artırıcı özelliktedir. Işıklandırma sistemleri ile kolay tuşlamalar sağlar.

Gamesir Ürünlerinin Ölçüleri Değişiklik Gösterir mi?

Birbirinden farklı modelleri ile öne çıkan Gamesir ürünleri çeşitli işlevlere sahiptir. Modern yapıları ve eşsiz dizaynları ile kullanıcılara farklı seçim hakkı tanır. Avuç içine yerleştirilebilir ve ergonomik özelliklere sahip olan markası ürünlerinin ölçüleri değişiklik gösterir. Kategoriye sahip ürünlerin içinde de değişik ölçülerle karşılaşılması mümkündür.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

GameSir

19 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Renk
  5. Türü
  6. Yurt Dışından Ürünler
  7. Satıcı A-Z
  8. Kelime Filtresi
Başa dön