Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Gerek Bu Yaz Sil Yüzey Ayıcık Temalı Montessori Çocuk Aktivite Masa Sandalye Takımı 2+1

Gerek Bu
1.899,00 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/2147483639/301127/80381037/302201
 • Ürün paketinde 2 adet sandalye 1 adet masa gönderilecektir. 
 • Ürün Ölçüleri
 • Masa Tabla: 60 x 40 cm
 • Masa Yükseklik: 41 cm
 • Sandalye Oturma Alanı: 30 x 30 cm
 • Sandalye Oturma Yükseklik: 28 cm (Sandalye yerden sırt yüksekliği: 53 cm)
 • Ürünümüz 18 mm kalınlığında 1. kalite mdflam levhadan üretilmiştir. (Yonga levha değildir. Mdflam levha, yonga levhadan daha çok sıkıştırılmış ve daha dayanıklı bir yapıya sahiptir.) 
 • Kullanılan malzeme TSE, Avrupa Birliği EN, ISO 9001 ve FSC belgelerine sahiptir. 
 • Son sistem bilgisayar programlı cnc makinelerde kesimi ve tema uygulaması yapılmıştır.
 • Ayaklar fırınlanmış (kurutulmuş) 1. kalite % 100 gürgen ağacından üretilmiştir. (Dayanıklı, gayet sert, uzun yıllar güvenle kullanılabilecek bir ahşap türüdür.)
 • Ürün güçlü paketleme ile demonte bir şekilde gönderilecektir. Kurulum siz değerli müşterimize aittir.
 • Masa tablasının ve sandalyenin alt kısmında ayakların bağlanacağı aparatlar vardır. Ayakları bu aparatlara yerleştirip herhangi bir alete ihtiyaç duymadan elinizle çevirerek basit bir şekilde ayakların montajını sağlayabilirsiniz.
 • Sandalye kurulumunu sırt bölümünü oturak bölümünde olan boşluğa geçirerek, son olarak alt bölümde olan kilit aparatını takarak sağlayabilirsiniz.
 • Masa yüzeyi tahta kalemi ve silgisi ile yaz sil yüzey olarak kullanılabilir. (okullardaki yazı tahtasının malzemesinden)
 • Sandalye sırt kısmında ayıcık teması uygulanmıştır.Tema baskı değildir, cnc makinasında işleme yapılmıştır.
 • Çocuklarınızın sağlığı düşünülerek ürünün hiçbir bölümünde vernik, boya ya da herhangi bir uygulama kullanılmamıştır. Kenar ve köşeleri bilgisayar programlı cnc makinesinde yuvarlatılmış, keskin ve sivri hiçbir bölüm bırakılmamıştır.
 • Çocuklarınızın güvenle kullanabileceği özel tasarım şık ve dekoratif bir üründür.
 • 3 - 8 yaş kullanımı için uygundur. Max. taşıma kapasitesi 50 kg' dır. Temizliğinin hafif nemli bezle yapılması tavsiye edilir.
 • Ürün tasarımı tamamen kendimize aittir. 
Garanti Süresi (Ay) 6
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00001DY68W
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

The Mimar The Kids Masa + 2 Sandalye Çocuk Ders Çalışma Masa Takımı 4-12 Yaş Yüceer Home Çocuk Aktivite Çekmeceli Masa ve Sandalye Yaz Sil Oyun Etkinlik Çalışma Masası Montessori 1 Masa 1 Sandalye Asrimo Yaz Sil Yüzeyli Çocuk Aktivite Masa Sandalye Takımı - Çift Hazneli Tavşan Bulut Sandalye Pofitto Yaz-Sil Yüzey Çocuk Masası - Aktivite Masası - Çocuk Çalışma Masası Takımı 1 Adet Sandalyeli Ahşap Çocuk Oyun ve Aktivite Masa Sandalye Takımı Miracle Çocuk Oyun Aktivite Masası 90X45 cm 3 Sepetli Çocuk Çalışma Masası Sırt Dayamalı Sandalye Hobimax Atalantik Çam-Beyaz Çocuk Aktivite Oyun ve Çalışma Masa Sandalye Takımı Montessori Ahşap Çocuk Çalışma Masası, Çocuk Oyun Masası, Aktivite Masası, Ahşap Çocuk Masa Sandalye Miracle 3D Çocuk Oyun Etkinlik Çalışma Masası Aktivite Masası Bee Smart Çocuk Oyun Aktivite Masası - Çocuk Çalışma Masası - Montessori Masa Sandalye Asrimo Yaz Sil Yüzeyli Çocuk Aktivite Masa Sandalye Takımı - Renkli Çekmeceli / Tavşan-Bulut Sandalye Miracle 3D Çocuk Oyun Etkinlik Çalışma Masası ve Sandalye, Aktivite Masası,yaz-Sil Masa Miracle 3D Yaz-Sil Çocuk Oyun Etkinlik Çalışma Masası Aktivite Masası Erka Dizayn 2 Sandalye 1 Masa Oyun ve Etkinlik Masası Yaz Sil Masa Ahşap Çocuk Masa Sandalye Takımı Miracle 3D Çocuk Oyun Aktivite Masası 90X45 cm 3 Sepetli Çocuk Çalışma Masası Sırt Dayamalı Sandalye Womaks Yaz-Sil Yüzeyli Ahşap Çocuk Oyun ve Aktivite Masası (2(Sandalye) Takımı Bee Smart Çocuk Oyun Aktivite Masası - Çocuk Çalışma Masası - Montessori Masa Sandalye Temel Kırmızı Kırılmaz Çocuk Sandalyesi - Kreş ve Anaokulu Sandalyesi 10 Adet Pofitto Yaz-Sil Yüzey Çocuk Masası-Aktivite Masası-Çocuk Çalışma Masası Takımı 2 Adet Sandalyeli Asrimo Yaz Sil Yüzeyli Çocuk Aktivite Masa Sandalye Takımı - Çift Hazneli Tavşan Bulut Sandalye Ea Ahşap Çocuk Masa Sandalye Seti Güvenli Tasarım Çocuk Hobi Seti Oyun Aktivite Masası Asrimo Yaz Sil Yüzeyli Çocuk Aktivite Masa Sandalye Takımı - Renkli Çekmeceli / Bulut Sandalye Asrimo Yaz Sil Yüzeyli Çocuk Aktivite Masa Sandalye Takımı - Çift Hazneli Tavşan Bulut Sandalye Asrimo Yaz Sil Yüzeyli Çocuk Aktivite Masa Sandalye Takımı - Çift Hazneli Bulut Sandalye Pofitto Çocuk Masa Sandalye Takımı-3 Sepetli Çocuk Çalışma Masası Aktivite Masası Yaz-Sil Panda Sandalye Çocuk Ders Çalışma Masa Takımı 4-12 Yaş Miracle 3D Çocuk Oyun Etkinlik Çalışma Masası Aktivite Masası Masal Oyuncak Ahşap Çocuk Masası Yaz Sil Yüzey
Başa dön