Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Godox
Godox Movelink M2 Kablosuz Ikili Mikrofon KITIFDCA31409

Godox Movelink M2 Kablosuz Ikili Mikrofon KITIFDCA31409

Godox
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
hepsi
burada
Loading interface...
DSACategoryId/60001501/2147483641/405134

Godox MoveLink M2 Kablosuz İkili Mikrofon Kiti

 

 

MoveLink 2.4GHz Kablosuz Mikrofon Sistemi

 

Godox MoveLink tüm içerik yaratıcıları için yeni bir kapı açmaktadır. Hem kısa hem de uzun alanda ses yayılımı ile çalıştığı için artık mesafe sorun olmayacaktır. Oldukça hafif, kompakt ve profesyonel beceriler istemeyecek kadar kolay kullanılabilen 2.4GHz kablosuz mikrofon sistemi kullanıcı tecrübesi gerektirmeden değerli her anı açık biçimde kayıt edecek güçtedir. Vlogger, YouTuber, spikerler, söyleşi yapanlar, film yapımcıları ve fazlası için kullanışlıdır.

 

Küçükten Daha Küçük

 

Godox MoveLink'i elinize aldığınızda etkilenebilirsiniz. Geleneksel kablosuz mikrofon sisteminin hantal imajının aksine taşınabilirliğin asla yüksek performans ile çelişmeyeceğinin bir kanıtıdır. Her parça sadece 5 x 4 x 1.4 cm ölçülerindedir ve sistemin tamamını kolayca elinizde tutabilmenizi mümkün kılar. Her içerik yaratıcısı için fark edilmeyen ve daima işleyen, uygun bir tercihtir.

 

 

 

Hareket Halinde Kolay Ayarlama

 

Hızlı kurulum özellikle kritik zamanlamalar ile çalışan yaratıcılar için idealdir. Aç, tak ve yürü! Arka klips ile makinenin flaş ayağına, kamera askısına, kemerine veya mümkün olan her yere takmak çok kolaydır. Klipsdeki küçük mıknatıs ellerinizin serbest olmasını ve daha esnek imkanlar sağlayacaktır.

 

 

 

Ses Hikayenizi Kolayca Oluşturun

 

Harici mikrofonunuzu kaybettiniz veya unuttunuz mu? Üzülmeyin, dahili ve bütün yönlü kondensör mikrofon ile tatmin edici kayıtlar elde edersiniz; yani ses kayıtlarınız için gerçek bir kablosuz çözüm. Ses sinyalini optimize etmek de çok kolaydır ve 15 seviye ayarı bir dokunma ile kolayca yapılabilir. Ayrıca daha temkinli bir kayıt istediğinizde dahili yaka mikrofonu hizmetinizdedir.

 

 

Hızlı Geçiş Mono / Stereo Modu

 

MoveLink tek tuş ile Mono / Stereo geçişi sayesinde her koşulda iki kişilik kayıt imkanı sağlar. İki kanallı ses kayıt dosyasına ihtiyacınız olduğunda Stereo modu seçiniz. Ayrıca Mono modda iki vericiden de tek kanallı kombine ses alabilirsiniz.

 

 

Taşınabilir Şarj Çantası

 

Akıllı telefon ile benzer büyüklükte olan çanta cebinize çok iyi yerleşir ve serbestçe taşınabilir. Üç parçayı içine koyduktan sonra hepsini tek bir USB Type-C kablo ile şarj edebilirsiniz. (Dahildir.)

 

2.4GHz Operasyon Sistemi

 

Dünya çapında kullanılan 2.4GHz frekans bandı sıkışık UHF'den kaynaklanan parazitleri önler ve böylece hem iç hem de dış mekanda yüksek performans temin eder. Azami 50m çalışma mesafesi ile sistem, taleplerinizin çoğuna cevap verebilmektedir. Özellikle Bluetooth ve Wi-Fi trafiğinin olduğu yerlerde frekans sekme teknolojisi ile sağlam ses verileri sunar.

 

 

El Mikrofonu da Olabilir

 

Tercihi aksesuarlar ile MoveLink bir el mikrofonuna dönüştürülebilmektedir. Vericiyi elde tutma ML-H adaptörüne takıp, köpüğü giydirip podcast, söyleşi ve daha fazlası için "yeni" bir mikrofon elde edebilirsiniz. (Dahil değildir.)

 

Yüksek Uyumluluk

 

Dahili 3.5mm TRS ve TRRS kablolar ile Godox MoveLink akıllı telefon, tablet, kamera, kayıt cihazları vs. ile uyumlu olur.

 

Komple Sistem

 

MoveLink serisi, doğrudan akıllı telefona takılabilen Type-C bağlantılı bir verici olan MoveLink UC içerir. (Dahil değildir.)

 

(Dahilidir.)

(Dahil değildir.)

 

Kutu İçeriği:

2 x Verici

1 x Alıcı

1 x MoveLink Şarj Kutusu ML-C3

2 x Rüzgar koruması

1 x 3.5mm TRS-TRS Kablo

1 x 3.5mm TRS-TRRS Kablo

3 x USB Type-C Kablo

2 x Yaka Mikrofonu

 

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön